PELHŘIMOV - MĚSTO REKORDŮ 2011

Zveme vás na největší festival rekordů a kuriozit v Evropě - 10. - 11. června 2011.

Každoročně druhý víkend v červnu probíhá v Pelhřimově setkání lidí, kteří ve svých oborech představují špičku mnohdy nejen v ČR. Jedná se o setkání rekordmanů s příznivci netradiční zábavy, širokou diváckou veřejností a se zástupci sdělovacích prostředků. Festival ?Pelhřimov ? město rekordů ? je akce, při níž vznikají desítky výkonů ukládaných do databanky rekordů a následně uváděných v České knize rekordů, popř. v českých dodatcích knihy Guinnessovy světové rekordy. Tato akce je zdrojem neobvyklých situací, postřehů a námětů celoročně využívaných redaktory nejrůznějších médií. Pelhřimovské náměstí v době konání festivalu každoročně navštíví cca 15 000 lidí, pro které bývá kromě rekordních pokusů a rekordmanských exhibic připraven bohatý kulturní program a nepřeberné množství zábavy.

Součástí programu bude také prezentace BMW rekordu, který se nám podařil 23.4.2011 v Číhošti.

Dáváme tedy dohromady skupinu cca 40 motocyklů BMW, které budou rekord reprezentovat. Motocykly budou v sobotu 11.6. ve stanovenou dobu projíždět před pódiem, odkud bude moderátor jednotlivé modely komentovat. Motocykly potom bezplatně zaparkujeme přímo na náměstí, kde bude mít BMW MOTOCLUB CZ vyhrazené parkoviště. S účastí motocyklů BMW se počítá od 10:00 do 15:30.

Pokud se chcete prezentace BMW rekordu účastnit a užít si bezva den s dalšími rekordy, pak se registrujte zde: ON-LINE PŘIHLÁŠKA

Organizační informace obdržíte emailem po vaší registraci.

PELHŘIMOV - MĚSTO REKORDŮ 2011

publikováno: 1.6.2011