SETKÁNÍ ČLENŮ A PŘÁTEL KLUBU - 25.9.2011

V neděli 25.9.2011 od 11:00 hodin se v Huti Jakub Tasice uskuteční další setkání členů a přátel klubu.

Tentokrát se sejdeme u našeho partnera sklářské huti Jakub. Sklárna v Tasicích byla založena v roce 1796 huťmistrem Ferdinandem Čapkem. Kromě kvalitní ruční výroby sklárnu proslavil také seriál Jaroslava Dietla "Synové a dcery Jakuba skláře", který se zde natáčel. Součástí skanzenu je prodejna, kde můžete zakoupit krásné skleněné výrobky od známých českých skláren a českých výtvarníků.

Ve 12:00 společně z Tasic odjedeme na oběd do nedaleké restaurace, která mimo jiné nabízí zvěřinové speciality.

Po obědě navštívíme Bohdanečskou palírnu s možností ochutnávky a nákupu pálenky. Palírna nyní nabízí i med. Nedaleko palírny se pak nachází nová rozhledna, která je z tzv. kulatého dřeva o základně osm krát osm metrů a výšce 52,5m a je tak nejvyšší stavbou svého druhu v Evropě.

Na setkání budeme mít diagnostiku pro motocykly BMW. Kromě čtení a vymazání chybových hlášení bude možné zájemcům nastavit servisní interval, formát času, spotřeby, změnit zobrazení z mil na km (pro motocykly dovezené z UK a USA), nastavit správné interní datum atd.

Pokud máte na svém motocyklu naši klubovou podložku pod SPZ a retroreflexivní klubovou samolepku, pak pro vás bude napojení na diagnostiku ZDARMA.

Pokud si chcete pořídit některý z našich klubových předmětů a podpořit tak činnost BMW MOTOCLUB CZ, tak si o něj napište na email: predmety(zavinac)bmwmotoclub.cz a my vám jej na setkání přivezeme.

Jestli se chcete stát členem našeho klubu, máte zde možnost osobně předat svoji přihlášku. Podmínky přijetí nového člena jsou zde.

MAPA ZDE

SETKÁNÍ ČLENŮ A PŘÁTEL KLUBU - 25.9.2011