1. BMW MOTOCAMP 2012

Nadšence moto-cestování a stanování zveme na 1. BMW MOTOCAMP 2012, který se uskuteční v termínu 16.-17.6.2012.

V letošním prvním BMW MOTOCAMPu se podíváme na pomezí středních a jižních Čech.

1. BMW MOTOCAMP 2012

Projedeme se nádhernou krajinou kolem Vltavy a Berounky. Navštívíme neveřejné prostory jedné z přehrad Vltavské káskády. Vyzkoušíme výborné domácí bramboráky a vyhlášenou zmrzlinu. Podíváme se také na některá místa natáčení slavných českých filmů. Večeřet budeme na břehu přehrady s možností koupání. Nezapomeňte tedy přibalit plavky.

Ubytovaní budeme jako obvykle ve stanech. Pokud však budete chtít větší pohodlí, můžete spát v chatkách či garsoniérách. Ubytování v chatkách či garsonierách si můžete individuálně objednat na tel. čísle uvedeném na vstupence.

Detailní časový plán akce vám bude zaslán v potvrzení přihlášky.

Vstupné - příspěvek na organizaci akce je 95 Kč a je splatný do data uvedeného v registračním emailu. Členové BMW MOTOCLUB CZ o.s. mají na akci vstup zdarma.

Na akci se můžete přihlásit od 22.5.2012 do 13.6.2012, a to výhradně zde: ON-LINE PŘIHLÁŠKA

Pokud si chcete pořídit některý z našich klubových předmětů a podpořit tak činnost BMW MOTOCLUB CZ, tak si o něj do 13.6.2012 napište na email: predmety(zavinac)bmwmotoclub.cz a my vám jej na akci přivezeme.

Jestli se chcete stát členem našeho klubu, máte zde možnost osobně předat svoji přihlášku. Podmínky přijetí nového člena jsou zde.

Vaše dotazy k akci směřujte na email: 1bmwmotocamp2012@bmwmotoclub.cz

1. BMW MOTOCAMP 2012 za BMW MOTOCLUB CZ připravuje Charlie.

> > > Fotografie z 1. BMW MOTOCAMPu 2010

publikováno: 21.5.2012