SETKÁNÍ ČLENŮ A PŘÁTEL KLUBU - 7.7.2012

V sobotu 7.7.2012 od 12:00 hodin se v Hrabalově Hájence v Kersku uskuteční další setkání členů a přátel klubu.

Tentokrát se sejdeme ve vyhlášené restauraci Hájenka v Kersku, kde můžete vyzkoušet kančí se šípkovou nebo se zelím. Zajedeme na místní minerálku o které prof. Jirásek prohlásil "Tohle je nejzdravější minerální voda ve střední Evropě." a také ochutnáme výtečnou točenou jadranskou zmrzlinu v lázních Poděbrady, kam jezdíval Leli vozem se svoji družkou.

Vezměte si s sebou plavky, po cestě se stavíme zchladit v pískovně.

Pokud si chcete pořídit některý z našich klubových předmětů a podpořit tak činnost BMW MOTOCLUB CZ, tak si o něj do 6.7.2012 napište na email: predmety(zavinac)bmwmotoclub.cz a my vám jej na akci přivezeme.

SETKÁNÍ ČLENŮ A PŘÁTEL KLUBU - 7.7.2012

publikováno: 4.7.2012