SETKÁNÍ ČLENŮ A PŘÁTEL KLUBU - 19.10.2013

V sobotu 19.10.2013 od 11:45 hodin se v Restauraci U kapličky v Srbsku uskuteční další setkání členů a přátel klubu. Mají zde výbornou domácí kuchyni - vyhlášené plněné bramboráky na mnoho způsobů nebo domácí koláče.

Setkání členů a přátel BMW MOTOCLUB CZ

PROGRAM:
- oběd v Restauraci U kapličky v Srbsku
- návštěva tajných podzemních vojenských prostor, skladu atomových zbraní

Přesný časový plán akce obdržíte v emailu při potvrzení Vaší registrace.

VYHRAJ BEZPLATNÉ PŘEZUTÍ PNEUMATIK

Náš on-line registrační systém na akce nám velmi organizačně pomáhá. Při jeho používání se nám lépe nastavuje gastro a ubytovací zajištění akcí, kapacita parkování atd. Rozhodli jsme se tedy, že on-line registrace budeme dělat na všechny naše další akce.

Abychom Vás k registraci motivovali, tak pro Vás máme příjemné překvapení. Tři zaregistrovaní a vylosovaní účastníci akce obdrží poukázu na bezplatné přezutí motocyklu u našeho partnera CHÁRA Sport, který provozuje síť pneuservisů po celé ČR. Losování výherců proběhne v Resturaci U kapličky v sobotu 19.10.2013 ve 13:00. Nezapomeňte se tedy na akci bezplatně registrovat, vytisknout si svoji vstupenku a vzít ji s sebou na akci.

Na akci se můžete bezplatně přihlásit od 22.9.2013 do 18.10.2013, a to výhradně zde: ON-LINE PŘIHLÁŠKA

on-lime mapa přihlášených účastníků

Na akci si můžete zakoupit naše klubové předměty.

MAPA MÍSTA ZAHÁJENÍ AKCE

SETKÁNÍ ČLENŮ A PŘÁTEL KLUBU - 19.10.2013