SETKÁNÍ ČLENŮ A PŘÁTEL KLUBU - 21.9.2014

V neděli 21.9.2014 od 11:30 hodin se uskuteční další setkání členů a přátel klubu. Tentokrát ve Středních Čechách.

Setkání členů a přátel BMW MOTOCLUB CZ

PROGRAM:
- oběd a popovídání s přáteli v restauraci s výbornou domácí kuchyní
- připojení motocyklů BMW na naši klubovou diagnostiku. Bližší informace jsou zde.
- exkurze do přečerpávací elektrárny Štěchovice. Dostaneme se do míst, kam se veřejnost běžně nepodívá. Účastnící akce mají vstup na exkurzi zdarma.

Přesný časový plán akce obdržíte v emailu při potvrzení Vaší registrace.

VYHRAJ BEZPLATNÉ PŘEZUTÍ PNEUMATIK

Náš on-line registrační systém na akce nám velmi organizačně pomáhá. Při jeho používání se nám lépe nastavuje gastro a ubytovací zajištění akcí, kapacita parkování atd. Rozhodli jsme se tedy, že on-line registrace budeme dělat na všechny naše další akce.

Abychom Vás k registraci motivovali, tak pro Vás máme příjemné překvapení. Tři zaregistrovaní a vylosovaní účastníci akce obdrží poukázu na bezplatné přezutí motocyklu u našeho partnera CHÁRA Sport, který provozuje síť pneuservisů po celé ČR. Losování výherců proběhne 21.9.2014 ve 13:00. Nezapomeňte se tedy na akci bezplatně registrovat, vytisknout si svoji vstupenku a vzít ji s sebou na akci.

Na akci se můžete bezplatně přihlásit od 10.9.2014 do 20.9.2014, a to výhradně zde: ON-LINE PŘIHLÁŠKA

on-lime mapa přihlášených účastníků

Na akci si můžete zakoupit naše klubové předměty.

SETKÁNÍ ČLENŮ A PŘÁTEL KLUBU - 21.9.2014

publikováno: 10.9.2014