SETKÁNÍ ČLENŮ A PŘÁTEL KLUBU - 13.12.2014

V sobotu 13.12.2014 od 11:30 hodin se uskuteční letošní poslední setkání členů a přátel klubu. Tentokrát v Praze.

Setkání členů a přátel BMW MOTOCLUB CZ

PROGRAM:
- prohlídka protileteckého krytu s expozicí historických trezorů a pokladen. Účastnící akce mají 35% slevu na vstupném. Kryt se nachází nedaleko stanice metra Budějovická.
- oběd a popovídání v restauraci nedaleko Pankráce. Promítání fotek z letošní sezony. Budeme rádi, když přinesete i svoje fotografie.
- návštěva vánočního trhu na Pankráci

Přesný časový plán akce obdržíte v emailu při potvrzení Vaší registrace.

Náš on-line registrační systém na akce nám velmi organizačně pomáhá. Při jeho používání se nám lépe nastavuje gastro a ubytovací zajištění akcí, kapacita parkování atd. Rozhodli jsme se tedy, že on-line registrace budeme dělat na všechny naše další akce.

Údržba moto oděvů od

Zaregistrovaní účastnící akce obdrží poukázku na 15% slevu na číštění motooděvu u našeho partnera PSI Hubík.

Na akci se můžete bezplatně přihlásit od 2.12.2014 do 12.12.2014, a to výhradně zde: ON-LINE PŘIHLÁŠKA

on-lime mapa přihlášených účastníků

Na akci si můžete zakoupit naše klubové předměty.

SETKÁNÍ ČLENŮ A PŘÁTEL KLUBU - 13.12.2014

publikováno: 1.12.2014