Novinka - INTERPHONE F5

Uživatelský avatar
Štumby
Příspěvky: 44
Registrován: ned 07. srp 2011 22:31:30
Moto: BMW R1200RT
Bydliště: Klatovy

Re: Novinka - INTERPHONE F5

Příspěvekod Štumby » ned 19. úno 2012 20:06:33

Tak to je přesně asi ta varianta, která vyhraje :-) Už mi o tom říkal Míra Sedlmaier. Nevíš jak je to s kompatibilitou s F5? Doufám, že to bude makat v pohodě.
Teď už jen vymyslet nějakou tu vysílačku, ale to už se do tohoto tématu nehodí :-)
Pokud ale někdo má na nějakou vyhovující tip sem s ním B)
Jinak díky moc za rady Charlie :yes:
BMW R 1200 R r.v.2005

Uživatelský avatar
Charlie
Příspěvky: 3424
Registrován: úte 27. led 2009 22:55:04
Moto: BMW R1200GS ADV

Re: Novinka - INTERPHONE F5

Příspěvekod Charlie » ned 19. úno 2012 16:30:35

Štumby,

jak jsi to popsal, tak jdeš správným směrem. Pokud ostatní používají PMR, tak se hold musíš přizpůsobit.

Kromě vysílačky s BT ještě existuje možnost vysílačka bez BT a k ní připojit BT adaptér jako např. BPA 100G Bluetooth

0.jpg

Pak si můžeš pořidit i kvalitnější vysílačku než je Midland 445.

VOX je na motorce skutečně nepoužitelný, a to nemusíš ani zpívat, stačí otevřít hledí.

Charlie ;)

Uživatelský avatar
Štumby
Příspěvky: 44
Registrován: ned 07. srp 2011 22:31:30
Moto: BMW R1200RT
Bydliště: Klatovy

Re: Novinka - INTERPHONE F5

Příspěvekod Štumby » pát 17. úno 2012 7:58:39

Máme takovou particku lidi, který spolu vyrazi skoro kazdy týden na nějakou tu vyjizdku. Letos plánujeme i Alpy. Protože každy z nich používá PMR, jsem nucen ho sehnat taky :-) Ideální by bylo použit ten Tribe od Interphonu, ale bohužel ten nema klíčovaci tlačítko a ma pouze aktivaci hlasem VOX, jelikož já si při jízdě neustale něco zpívám nebo jen tak komentuji dění okolo me, tak by me za chvilku někdo schodli klackem :-). F5 chci také hlavně použit pro spojeni a mobilem a GPS přes Bluetooth. Jelikož nejde k F5 připojit PMR přes kabel proto to PMR s BT.
Nejaka jina rada jak to vyřešit? ;-)
Díky za info
BMW R 1200 R r.v.2005

Uživatelský avatar
Charlie
Příspěvky: 3424
Registrován: úte 27. led 2009 22:55:04
Moto: BMW R1200GS ADV

Re: Novinka - INTERPHONE F5

Příspěvekod Charlie » čtv 16. úno 2012 23:44:39

Štumby,

jednalo se o profi mobilní radiostanici od YAESU.

1.jpg

Ten Midland si skutečně Tomáš moc nechválí.

Na co to vlastně potřebuješ?

Charlie ;)

Uživatelský avatar
Štumby
Příspěvky: 44
Registrován: ned 07. srp 2011 22:31:30
Moto: BMW R1200RT
Bydliště: Klatovy

Re: Novinka - INTERPHONE F5

Příspěvekod Štumby » čtv 16. úno 2012 21:16:20

Tak to je super info. Byl jsem tam také a strašně me od BT vysílačky odrazovali, maji tam Midland 445 BT a říkal ze v Maroku strašně málo vydržela u vysílačky baterie. Jaky jste testovali typ vysílačky?
Díky za info, uz jsem pro F5 skoro rozhodnut :-)
BMW R 1200 R r.v.2005

Uživatelský avatar
Charlie
Příspěvky: 3424
Registrován: úte 27. led 2009 22:55:04
Moto: BMW R1200GS ADV

Re: Novinka - INTERPHONE F5

Příspěvekod Charlie » čtv 16. úno 2012 20:50:24

Tak dnes proběhlo testování v Touratechu.

Zkoušeli jsme stejnou vysílačku, která nechtěla s F4 vůbec spolupracovat. A dopadlo to dobře, s F5 funguje vysílačka na 100%.

Charlie ;)

Uživatelský avatar
Štumby
Příspěvky: 44
Registrován: ned 07. srp 2011 22:31:30
Moto: BMW R1200RT
Bydliště: Klatovy

Re: Novinka - INTERPHONE F5

Příspěvekod Štumby » sob 28. led 2012 23:07:37

Budu netrpělivě čekat na tvůj výsledek :palec:
Musím do sezóny dořešit nějakou komunikaci a stále hledám.....
BMW R 1200 R r.v.2005

Uživatelský avatar
Charlie
Příspěvky: 3424
Registrován: úte 27. led 2009 22:55:04
Moto: BMW R1200GS ADV

Re: Novinka - INTERPHONE F5

Příspěvekod Charlie » pát 20. led 2012 9:19:12

Já s tím zkušenosti mám. S vysílačkou jsem používal první model Interphone. Vše fungovalo bezvadně. Pak jsem přešel na model F4 a s propojením s vysílačkou byl konec. Vůbec se mi nepodařilo obě zařízení přes BT propojit. Chvíli jsem to řešil přes výrobce obou zařízení, ale ani update firmware v F4 nepomohl.

Chystám se vyzkoušet kompatibilitu vysílačky s F5.

Charlie ;)

Uživatelský avatar
Štumby
Příspěvky: 44
Registrován: ned 07. srp 2011 22:31:30
Moto: BMW R1200RT
Bydliště: Klatovy

Re: Novinka - INTERPHONE F5

Příspěvekod Štumby » čtv 19. led 2012 22:22:38

Nemáte někdo zkušenost jak Interphone funguje s PMR které mají Bluetooth??
Jako třeba tyhle"
http://www.vysilacky.com/566-radiostanice-pmr-lpd/5020-midland-445-bt/
http://www.vysilacky.com/566-radiostanice-pmr-lpd/5009-midland-g8e-bt-pmr-moto/?pg=2
Díky
BMW R 1200 R r.v.2005

Uživatelský avatar
Charlie
Příspěvky: 3424
Registrován: úte 27. led 2009 22:55:04
Moto: BMW R1200GS ADV

Novinka - INTERPHONE F5

Příspěvekod Charlie » ned 18. pro 2011 17:30:22

Tento týden zahájila firma RECALL s.r.o. na českém a slovenském trhu předprodej dlouho očekávané novinky INTERPHONE F5, která doplňuje stávající řadu označenou písmenem F.

1.jpg

Čekání se opravdu vyplatilo, neboť se jedná o průlomový produkt v oblasti komunikace na motocyklu. O tom, že se bude jednat o něco jiného napovídá již samotné balení, které je uvnitř pojato exkluzivněji. Samotná F5 je od základu překopána a nebudu přehánět, když použiji slovo revoluční.

2.jpg

F5 dostala zcela nový kabát, který ji zeštíhlil a dle ohlasů odborné i laické veřejnosti je design velmi povedený. Není divu, když inspirací designera byl známý neviditelný letoun Stealth F117.
Mezi nově uspořádané ovládací prvky přibyla dvě ovládací tlačítka bohatšího menu a druhá led diodová kontrolka. Změna se dotkla také konektoru pro připojení headsetu a dobíjení, který byl u předchozích modelů náchylný na zlomení. To dokazuje, že se v Interphone dbá na kvalitu a preciznost. Stejně jako ostatní modely obdržela F5 certifikát voděodolnosti IP67, kterým se může INTERPHONE u svých produktů chlubit zatím jako jediný výrobce motocyklových komunikátorů na světě.

3.jpg

Majitelé dosavadních výrobků Interphone byli zvyklí na kvalitní bezdrátový přenos pomocí Bluetooth technologií, zejména na výbornou kvalitu intercomu s dosahem několika set metrů. Ne jinak tomu bude i u F5. Z modernizace funkce intercomu by spadla brada i tomu největšímu zpátečníkovi. Dosah se z 500 m zvýšil na 1.300 m mezi dvěma jezdci a pozor! funkce intercomu nyní umí spojit až šest jezdců najednou, přičemž se tímto zvýší vzdálenost dosahu intercomu na 2.400 m v plně duplexním režimu, resp. konferenčním hovoru, kdy mohou komunikovat všichni jezdci najednou.

4.jpg

Další zásadní novinkou je zabudované FM rádio, které má paměť šesti stanic s automatickým vyhledáváním. Rádio má vynikající signál a kvalitu zvuku, což se obešlo bez vyčnívající antény a jiných výrůstků, které by zavazely nebo byly náchylné na poškození.
Přesto že je F5 našlapaná, nemusí se uživatel bát, že by se ztratil v moři tlačítek a funkcí. Ovládání je velmi intuitivní. O komfortní a přehledné ovládání se stará hlasový asistent, který hlásí momentálně aktivní funkci. Kromě světových jazyků, nebude chybět ani čeština, která sice v modelech uvedených v rámci vánočního předprodeje chybí, ale na které již výrobce pracuje.

5.jpg

Pokud si koupíte novou F5 nyní nemusíte se ničeho obávat, stejně jako jiné upgrady bude možné Češtinu jednoduše dohrát díky možnosti připojení k PC.
Majitelé F4 si často pochvalují možnost přehrávání hudby přes profil A2DP ze svého kapesního přehrávače, nebo mobilu. Tato funkce byla vylepšena o komfortní ovládání pomocí dvou nových tlačítek, a navíc přibyl i vstup AUX pro fajnšmekry, kteří používají přehrávače bez Bluetooth (discmany, minidisky apod.).
Na výstavě EICMA v Miláně byl představen i koncept dálkového ovládání na řídítka, které bude volitelným příslušenstvím. Předpokládané uvedení na trh je plánováno během roku 2012.
Ve vývojovém teamu INTERPHONE je nedílnou součástí i skupina testovacích jezdců, kteří mají zásadní vliv na konečnou podobu výrobku, proto se dá bez nadsázky říci, že F5 uspokojí i toho nejnáročnějšího uživatele. V průběhu roku 2012 se můžete těšit na komplexní test INTERPHONE F5.


zdroj: motorkari.cz


Zpět na “DOPLŇKY A PŘÍSLUŠENSTVÍ”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů