Shoei GT-Air

Uživatelský avatar
bu_back
Příspěvky: 29
Registrován: pát 09. říj 2015 20:48:46
Moto: BMW R1200R

Re: Shoei GT-Air

Příspěvekod bu_back » sob 16. led 2016 13:26:17

no jako schubertka mi vůbec neseděla na hlavě, přišlo mi to jak z plastiku vevnitř, vůbec to nebylo pohodlné :)

no já nevím jestli pořizovat tu vyklápěčku, ale je pravda, že to je hodně příjemné ve městě třeba když je horko, mám to na skútr a je to super. a teď asi je bezpečnost těch vyklápěček stejná jako intergrálek co jsem koukal na sharp.co.uk kde má jeden shark, co se mi líbí 5hvězdiček a shoei 3 loool .... no asi zpáprdovatím a jdu si jí vyzkoušet loool

Uživatelský avatar
Charlie
Příspěvky: 3424
Registrován: úte 27. led 2009 22:55:04
Moto: BMW R1200GS ADV

Re: Shoei GT-Air

Příspěvekod Charlie » pát 15. led 2016 19:53:19

Když jsem chtěl před časem udělat upgrade helmy, tak mne zajímala Schubert C3 Pro. V Geneze jsem s ní pochodoval dobrých 20 minut, ale tlak na spáncích byl až příliš velký. Naopak BMW EVO 6 byla naprosto v pohodě, a to nejsem žádný dlouholebec.

S každým novým modelem Schubert si říkám, že už mi bude sedět, ale zatím to vždy dopadá takto.

Osobně bych už nic jiného než vyklápěčku nechtěl. Možnost odklopení a větrání při jízdě v letní koloně je k nezaplacení.

Charlie ;)

Uživatelský avatar
Jarda GT
Příspěvky: 30
Registrován: pát 23. kvě 2014 14:47:37
Moto: BMW K1200GT

Re: Shoei GT-Air

Příspěvekod Jarda GT » pát 15. led 2016 10:06:57

Zdar,
leta jsem používal helmy od BMW (evo 3, evo 4) a poslední dva roky jezdím s Lazer (myslím že je to Monaco ) - komplet carbon. Lehoučká (myslím 1300g) a tvarově uvnitř dokonalá. Je to výklopka a proti těm starým je i tichoučká. Zatmavovací tvrzené sklo, fakt spokojenost. Než jsem jí kupoval, zkoušel jsem novou bmw evo 6, kterou dělá Schuberth a bohužel na slovanskou hlavu germánská helma fakt sedí blbě. Tlak na spáncích - nic příjemného zvlášť s představou že jí máš na hlavě celý den

Uživatelský avatar
bu_back
Příspěvky: 29
Registrován: pát 09. říj 2015 20:48:46
Moto: BMW R1200R

Shoei GT-Air

Příspěvekod bu_back » úte 12. led 2016 11:45:02

Ahoj všem,

používá někdo tuhle přilbu? po přechodu ze sportů na BMW a 7letech používání perfektního Sharka plánuji nákup něčeho praktičtějšího. pokud máte nějaké jiné favority podobného ražení rád se na ně podívám... zatím bojuju s výklopnou helmou, že je to prostě veliké :/ i když musí říct že na skútru si jí dost užívám no nevím jestli bych se s ní smířil na veliké motorce, protože o vzhled jde až na prvním místě že loool


Zpět na “DOPLŇKY A PŘÍSLUŠENSTVÍ”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů