BMW K1200R chcipa

Uživatelský avatar
Cybernetyk
Příspěvky: 2
Registrován: stř 05. zář 2018 9:46:36
Moto: BMW K1200R
Bydliště: Humenné

Re: BMW K1200R chcipa

Příspěvekod Cybernetyk » pon 10. zář 2018 20:21:06

Dik za odpoved dnes sla do servisu na zvolavacky a ako som pisal je tam aj ta palivove cerpadlo. Uvidime co sa zmeni lebo aj volnobech ma taky divny ale kamos ma taku istu a tie iste problemy aj volnobech aj mu uz chcipla len on to neriesi ale mne to proste vadi. A inac sviecky,vzduchovy filter vymenene klapka skalibrovana.

Uživatelský avatar
Charlie
Příspěvky: 3424
Registrován: úte 27. led 2009 22:55:04
Moto: BMW R1200GS ADV

Re: BMW K1200R chcipa

Příspěvekod Charlie » pon 10. zář 2018 9:14:32

Ahoj,

problém, který popisuješ může mít spoustu důvodů např:
- špinavý vzduchový filtr
- vadný volnoběžný ventil
- vadný spinač stojánku
- svíčky
- vadná palivová pumpa
- nezkalibrovaná škrtící klapka
- vadný benzin
- atd.

Charlie ;)

Uživatelský avatar
Cybernetyk
Příspěvky: 2
Registrován: stř 05. zář 2018 9:46:36
Moto: BMW K1200R
Bydliště: Humenné

BMW K1200R chcipa

Příspěvekod Cybernetyk » stř 05. zář 2018 11:59:47

Zdar kluci a klucky mam jeden taky problemik mozno bude vediet niekto poradit. Na poslednej trosku sviznejsej jazde sa mi stalo ze pri podradzovani pred krizovatkou mi moto proste chcipla az som cumel ale bola tam stopka tak ok nic vazne startol som a idem dalej ale dalsia krizovatka podradzujem a znova to iste uz stopka nebola a dobre ze auta boli dalej inac by to bolo o drzku. Mal uz niekto taky podobny problem do vtedy to nespravila ani raz mam ju sice kratko ale uz cca 2000 km mame spolu za sebou. Na druhy tyzden idem na zvolavacku ohladom palivovej pumpy tak neviem ci by to mohlo spolu nejako suvisiet. Dik za vsetky rady a postrehy. A este otazocka aj na tychto moto co maju vstrekovanie sa robi kontrola podtlakov? Naposledy som mal starucku kawu zzr 600 karbose a tam som to robil pristroj mam takze ci ma vyznam to kontrolovat pripadne nastavit. Este raz diky moc.


Zpět na “SERVIS”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů