KROTITELÉ BAWORŮ 2015

Akce, které pořádá náš klub
Uživatelský avatar
Honza_BMW_VW
Příspěvky: 53
Registrován: pát 10. kvě 2013 18:57:31
Moto: BMW R1200GS
Bydliště: Liberec, Praha

Re: KROTITELÉ BAWORŮ 2015

Příspěvekod Honza_BMW_VW » sob 09. kvě 2015 18:40:36

...twl Michale, ještě jeden ročník a budeš profík. Se s tím foťákem zlepšuješ rychlejc než my na moto čeče ;o))

Uživatelský avatar
xHackerM
Příspěvky: 34
Registrován: ned 13. čer 2010 11:08:20
Moto: vrtule :-P
Kontaktovat uživatele:

Re: KROTITELÉ BAWORŮ 2015

Příspěvekod xHackerM » pát 08. kvě 2015 10:58:47

JiT píše:Moc pěkný Michale!

Jaké máš tělo? Nechce se mi lovit EXIF z fotek.

EOS600D, teprve to začínám brát trošku víc vážně. ;) Takže fullframe to není.

Uživatelský avatar
JiT
Příspěvky: 193
Registrován: stř 14. dub 2010 16:04:29
Moto: BMW R1150GS - Slunečnice
Tel: Xiaomi Redmi Note 4 :-)
Bydliště: Kladno (to u Prahy)
Kontaktovat uživatele:

Re: KROTITELÉ BAWORŮ 2015

Příspěvekod JiT » pát 08. kvě 2015 10:55:44

Moc pěkný Michale!

Jaké máš tělo? Nechce se mi lovit EXIF z fotek.
QOTD:
"Rule of Life #1 -- Never get separated from your luggage."

Uživatelský avatar
Charlie
Příspěvky: 3424
Registrován: úte 27. led 2009 22:55:04
Moto: BMW R1200GS ADV

Re: KROTITELÉ BAWORŮ 2015

Příspěvekod Charlie » pát 08. kvě 2015 9:04:49

Michale,

fotky jsou super, díky. :palec:

Charlie ;)

Uživatelský avatar
xHackerM
Příspěvky: 34
Registrován: ned 13. čer 2010 11:08:20
Moto: vrtule :-P
Kontaktovat uživatele:

Re: KROTITELÉ BAWORŮ 2015

Příspěvekod xHackerM » čtv 07. kvě 2015 23:46:11

--- FOTKY ZDE ---

Nejsou tam zdaleka všechny, to není v mých silách. Pokud někdo touží po svých fotkách, dejte mi vědět a já Vám je připravím. Piště si o ně na xhackerm101@gmail.com

Uživatelský avatar
ivuska_vacice
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 29. kvě 2014 22:20:08
Moto: batůžek na BMW R1200GS
Bydliště: Praha

Re: KROTITELÉ BAWORŮ 2015

Příspěvekod ivuska_vacice » úte 05. kvě 2015 15:08:44

Charlie,

děkuji, že jsem mohla být užitečná kuželkářka a křídařka. V této funkci to byl pro mě druhý ročník a i já jsem se snažila zlepšovat. :)
Moc a moc děkuji, že jsem si mohla ve volných chvílích, aniž bych narušila výcvik a soutěže, skoro po roce opět sednout na motorku a připomenout si, jak je to úžasný pocit.
Doufám, že až si jednou pořídím krásné BMW, budou se krotilé bavorů stále konat. :D

Ivča

Uživatelský avatar
Charlie
Příspěvky: 3424
Registrován: úte 27. led 2009 22:55:04
Moto: BMW R1200GS ADV

Re: KROTITELÉ BAWORŮ 2015

Příspěvekod Charlie » pon 04. kvě 2015 21:46:17

Přátelé,

to mne moc těší, že se vám na akci líbilo a že naučené věci se vám hodí. Lucko gratuluji ke zvládnutí kritické situace - mám velkou radost. :palec:

S restaurací jsme to letos trefili a podle prázdných talířů vám chutnalo. U každé naší akce je gastro zajištění velkou zkouškou, pokud zrovna nejedeme k některému z našich partnerů. Snad všichni restauratéři se chvástají, jak to zvládnou levou zadní a pak to dopadá jako vloni. Přitom snažší už to mít nemůžou. Od nás dostávají přesný počet porcí dopředu a dodržujeme také časový plán. Rozdíl vidím v tom, kdo restauraci řídí. Jestli je to např. zámečník, co měl na otevření hospody peníze, ale vůbec tomu nerozumí nebo to je kuchař s praxí. Než jsem objevil letošní restauraci, tak to chvíli trvalo, na výběr opravdu moc není. Obecně je úroveň pohostinství v ČR prachbídná.

K vašim omluvám - netřeba se veřejně omlouvat, už jsme si to řekli spolu na místě a já věřím, že si v tom rozumíme. Bezpečnost na našich akcí je to nejdůležitější a osobně na to velmi dbám. Je to i součástí dobrého jména BMW MOTOCLUB CZ. Vždyť akcemi, které jsme zatím pořádali, prošlo přes 7000 účastníků, a to bez jediné nehody, zranění nebo dopravního incidentu. Dlouhodobě spolupracujeme na programu BESIP, s Ředitelstvím dopravní policie a Policejním prezidiem ČR. Pro naše akce máme od těchto institucí podporu právě proto, že jako motoklub jsme vyjímeční.

Ještě upřesnění k odjezdu od restaurace. Kluků z BMW MOTOCLUB CZ tam bylo dost a na zajištění odjezdu jsme byli samozřejmě dohodnuti. Jakmile jsem dal pokyn, Luboš zavřel jeden směr silnice, Honza blokoval druhý směr a účastnící mohli bezpečně odjíždět. Až potud to zafungovalo. Problém nastal v tom, že já jsem nemohl odjet jako první, protože mne zablokovalo několik "aktivních" účastníků a já jsem se pak dostal až na konec kolony. Kolona, aniž by měla vedení, se dala do pohybu. Pořád jsem doufal, že za nejbližší križovatkou motorky zastaví, ale to se nestalo. Autem jsem se jen velmi obtížně dostával dopředu - v obci jsem nechtěl překračovat povolenou rychlost. Kdybych byl na motorce, tak bych tu situaci vyřešil hned v zárodku. Na vysvětlenou pro Honzu - na moto jsem jet nemohl, protože bylo potřeba na akci dovézt spoustu věcí a tak auto bylo nutnost.

Už jsem to říkal po návratu z oběda, ale je možné, že mne někdo z účastníků neslyšel a navíc opakovaní je matka...
- Je zbytečné sedat na motorku, startovat a vyjíždět na silnici pokud vedoucí skupinové jízdy nedá pokyn. Vždy účastníky akce informuji, kdy je plánový odjezd. Dokud i poslední účastník není k jízdě připraven (wc, oblékání, placení, úprava zavazadel apod.) čekám. Jistě jste všimli, že si vždy kontroluji, zda je skupina kompletní a připravená. Jasným signálem (3x klaksonem) dávám znamení, že se bude odjíždět. V tu chvíli je to i pokyn pro zajištění kolony od našich kluků případně POLICIE, pokud je s námi. Teprve pak má smysl motorku startovat. Dokud se nerozjede vedoucí skupinové jízdy, tak ostatní stojí.
- Je nutné sledovat situaci v zrcátkách. Jestli se nevzdaluje za vámi jedoucí motorka, případně, zda vás nepotřebuje předjet někdo z organizačního teamu (naši kluci mají vesty s logem BMW MOTOCLUB CZ) nebo auto. Blokování kohoholiv je nepřípustné a nebezpečné.
- Věc kterou jsem nezmínil a beru jako svoji chybu. Neměl jsem nikomu povolit, aby se vracel z oběda individuálně. Nikdy jsem to ještě neudělal a nechápu, že jsem teď "vyměknul". I jízda ve skupině je součástí výcviku a je vidět, že je tento výcvik velmi potřebný.

Někteří z vás už to vědí a teď to mohu oznámit také oficálně. V rámci BESIPu připravujeme natáčení spotu, který bude vysvětlovat specifika skupinové jízdy na motocyklu. Další informace jsou zde: viewtopic.php?f=2&p=9551#p9551

Těším se opět na viděnou.

Charlie ;)

Uživatelský avatar
xHackerM
Příspěvky: 34
Registrován: ned 13. čer 2010 11:08:20
Moto: vrtule :-P
Kontaktovat uživatele:

Re: KROTITELÉ BAWORŮ 2015

Příspěvekod xHackerM » pon 04. kvě 2015 20:33:05

Ahoj všem,
třetím ročníkem co by fotograf a pozorovatel. Troufám si říct a rovněž potvrdit Charlieho slova. Letošní účastníci ukazovali pokrok každou hodinou. Taková zlepšení během dne jsem na předchozích ročnících neviděl. Ať nováčci, či Ti, kteří zde nebyli poprvé.

Aby byl vidět pokrok i na mé straně, dejte mi, prosím, trochu času na zpracování fotek. Už to nejen stahuji z foťáku, ale také chci poskytnout to nejlepší. No a při celkovém počtu přibližně 330 fotek to zabere čas, aby každý z Vás měl možnost si užít fotky, kde jste na různých stanovištích. A rovnou se omlouvám těm, kteří na fotkách nebudou vůbec (snad se to nestane) či najdou jen pár snímků.

Počasí nám přálo, jídlo nesrovnatelně lepší než loni. Jen škoda, že kluci z BMW Motoclubu nemohli být ve větším počtu pro zajištění plynulejší organizace, což hrálo i svoji roli ve zmatečném odjezdu od restaurace, kde jsem i já hrál svoji negativní roli. Omluva.

Docela by mě zajímalo, kolik kilometrů jsem tam naběhal...?

sual
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 28. kvě 2009 23:04:41

Re: KROTITELÉ BAWORŮ 2015

Příspěvekod sual » pon 04. kvě 2015 16:15:13

cervenacek Krásné narozeniny, Charlie. cervenacek

Uživatelský avatar
Honza_BMW_VW
Příspěvky: 53
Registrován: pát 10. kvě 2013 18:57:31
Moto: BMW R1200GS
Bydliště: Liberec, Praha

Re: KROTITELÉ BAWORŮ 2015

Příspěvekod Honza_BMW_VW » pon 04. kvě 2015 15:48:28

...jak bylo uvedeno, trénovat musíme všichni, bez výjimky! I Charlie s tou 4řkolkou - především otáčení v garáži. V té 5ti metrové by to otočil leda tak na bok/střechu ;o))

co se týká počasí, vždycky to mě Charlie vychytaný, ale tady jsem hooodně znejistěl, když jsem viděl, že nejede na moto. Myslel jsem, že chystá nějakou akci hodnou meteorologického diverzanta, ale nakonec bylo vše, stejně jako vždy, bez chybičky.

takže někdy/někde čus H

Uživatelský avatar
Beemer7
Příspěvky: 14
Registrován: pon 04. kvě 2015 11:02:45
Moto: BMW R1100S
Bydliště: Praha

Re: KROTITELÉ BAWORŮ 2015

Příspěvekod Beemer7 » pon 04. kvě 2015 15:20:35

Kolegové,
byl jsem na této akci poprvé a moc se i tam líbilo. Na otočení se v pětimetrové garáži budu muset ještě trochu trénovat :) .
Díky všem za organizaci a někdy příště na viděnou.

Uživatelský avatar
hugitka
Příspěvky: 51
Registrován: pát 10. kvě 2013 12:25:48
Moto: BMW F650GS - prodáno 2016

Re: KROTITELÉ BAWORŮ 2015

Příspěvekod hugitka » pon 04. kvě 2015 9:44:04

Ahooooj... Tak jako vždy počasí objednané loool, oběd o poznání lepší než loni :palec: a akce super... I po mém třetím ročníku mám pořád co zlepšovat.

Dorazili jsme utahaní... Zaparkovali stroje, nakrmili zvěř a pak rovnou sprcha a válečka u telky smisek

Jinak Míša má něco okolo 250 fotek tak mějte strpení. Musí protřídit a mírně poupravit. Ale myslí na Vás

Obrázek

Uživatelský avatar
erix7
Příspěvky: 135
Registrován: stř 24. srp 2011 14:17:40
Moto: BMW K1300R
Tel: 775247777
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: KROTITELÉ BAWORŮ 2015

Příspěvekod erix7 » pon 04. kvě 2015 9:28:07

pohodva akce :yes: a take ma omluva za jednu rychlejsi jizdu :!:
bmw mne dostalo

Uživatelský avatar
Piki
Příspěvky: 145
Registrován: stř 01. led 2014 23:08:03
Moto: R12S,R12R,K12S,C600, K16GT
Tel: 606659438
Bydliště: Říčany

Re: KROTITELÉ BAWORŮ 2015

Příspěvekod Piki » ned 03. kvě 2015 15:00:04

Také děkuji a omlouvám se Charliemu i ostatním za mé prohřešky... Piki

Uživatelský avatar
Honza_BMW_VW
Příspěvky: 53
Registrován: pát 10. kvě 2013 18:57:31
Moto: BMW R1200GS
Bydliště: Liberec, Praha

Re: KROTITELÉ BAWORŮ 2015

Příspěvekod Honza_BMW_VW » ned 03. kvě 2015 9:33:17

...přátelé a přátelky,
opět parádní atrakce a počasí zajištěné Charliem zase vyšlo. Z Liberce to bylo ráno na morál, 2stupně, naštěstí nad nulou, takže vlastně na pohodu.

Domu jsme to protáhli okolo hory Říp, přes zatáčky v Dubé a sedlo Ještědu a byl to hezký a pohodový závěr dne.

Mějte skvělé dny a všem skvělé pohodové jízdy na moto.
Honza

PS: tak Michale, kde jsou fotky, koukej vstávat a publikovat ;o)). Charliemu DÍKY za zajištění/zorganizování celého dnu.


Zpět na “Klubové akce”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů