3. BMW MOTOCAMP 2009

Akce, které pořádá náš klub
Uživatelský avatar
shimi
Příspěvky: 473
Registrován: ned 08. úno 2009 23:32:07
Bydliště: Tišice
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. BMW MOTOCAMP 2009

Příspěvekod shimi » ned 19. črc 2009 21:51:11

loool loool loool loool loool ještě teď mě tlačí v žaludku ten talířek,je nějak hůř stravitelný loool loool zákusky naprosto luxusní,akorád ty talířky by mohli bejt lépe propečený :D

Uživatelský avatar
Charlie
Příspěvky: 3424
Registrován: úte 27. led 2009 22:55:04
Moto: BMW R1200GS ADV

Re: 3. BMW MOTOCAMP 2009

Příspěvekod Charlie » ned 19. črc 2009 21:22:15

Sváťa s Liborem to zmákli na 1*. Byl to BMW MOTOCAMP jak má být. :yes:

Než zpracujeme fotky, tak zatím malý závdavek. Shimi si pochvaloval gastronomické zajištění akce a zde je důkaz, že mu skutečně šmakovalo...

Charlie ;)
Přílohy
mnam.jpg

Thunderman
Příspěvky: 194
Registrován: pon 09. úno 2009 0:21:09
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. BMW MOTOCAMP 2009

Příspěvekod Thunderman » ned 19. črc 2009 21:12:45

Díky všem organizátorům za velice krásně zvládnutou akci, byť jim jejich velké úsilí kazil pan prostatik tam nahoře loool . Každopádně musím říci, že jsem se velmi bavil a jsem moc rád, že mezi námi jsou lidé, kteří umí udělat něco pro druhé a to jen proto, aby potěšili své přátel :palec:. Co se týče stravování zasílám velkou pochvalu do restaurace U Slunce a její půvabné šéfce 1* ;) jak za polední gáblík, večerní masovou roládu a s ní dodané špekáčky, tak i za velmi chutnou snídani :yes: . Dále díky patří samozřejmě i našemu Strejdovi z Moravy, který jak se ukázalo je nejen zdatný BMW bicker, ale i zdatný praktik a teoretik pekař a cukrář. Díky za skvělé koláčky a chlebík v kombinaci se špekáčky to nemělo chybu :jazycek:. A nášemu příteli Allroadovi vrchnímu šéfovi přes veškerou zeleninu a ovoce a starostlivému průvodci za vše co pro nás on a jeho přátelé. Tímto bych se zároveň však chtěl nejmenovaným pořadatelům omluvit, ale bohužel jsem dostatečně nepostřehl Vaše jménal, za což se velice omlouvám a velice děkuji za krásný 3.BMW MOTOCAMP.

Thunderman

Uživatelský avatar
scink-gs
Příspěvky: 27
Registrován: úte 24. úno 2009 23:58:47
Moto: BMW R1200GS ADV
Bydliště: Náchod

Re: 3. BMW MOTOCAMP 2009

Příspěvekod scink-gs » ned 19. črc 2009 20:58:01

Byla to, ostatně jako vždy, moc pěkná a povedená akcička, díky a už se těším na nějakou další... ;)

Uživatelský avatar
shimi
Příspěvky: 473
Registrován: ned 08. úno 2009 23:32:07
Bydliště: Tišice
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. BMW MOTOCAMP 2009

Příspěvekod shimi » ned 19. črc 2009 15:30:54

Tak sem se nakonec zůčastnil také třetího motocampu a byla to uplně užasná akcička,exkurze do věznice byla opravdu moc poučná a zajímavá,parádní parta lidiček,jídlo bylo uplně užasný a bylo ho opravdu hodně, vše skvěle zorganizovaný a naplánovaný,i to počasí se nakonec vylapšilo a vše se moc podařilo,chtěl bych za to klukům ještě jednou poděkovat,tady je odkázek na pár fotek co sem tam udělal,moc toho není neměl sem foťák pořád po ruce,ale fotilo tam hodně lidí a fotky zde jistě brzo budou

http://bmwmotoclub.rajce.idnes.cz/MOTOCAMP_3/

Uživatelský avatar
allroad
Příspěvky: 627
Registrován: stř 11. úno 2009 17:53:44
Bydliště: Bludov ( okr. Šumperk )
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. BMW MOTOCAMP 2009

Příspěvekod allroad » pát 17. črc 2009 13:42:53

Samé dobré zprávy...kamera...focení.... B)
Právě jsem obdržel mejl od Sv. PETRA - sobota dusno a pažááák, ale ta neděle....nepromoky i do stanu :-))
Jinak tímto odpískávám ukončení přihlášek, zájem byl veliký a za to jsme rádi.
Poznámka pro ty, co sebou vozí na CAMPY zákusky, ovoce, špekáčky a raubířské pečeně. Nic z toho tentokrát sebou neberte. Vše máme zajištěné....
:palec:
"Cesta bez překážek, nemá žádný cíl...."
http://picasaweb.google.cz/allroad.allroad

Uživatelský avatar
Charlie
Příspěvky: 3424
Registrován: úte 27. led 2009 22:55:04
Moto: BMW R1200GS ADV

Re: 3. BMW MOTOCAMP 2009

Příspěvekod Charlie » čtv 16. črc 2009 21:24:55

Naše moravská sekce klubu to má zase slušně vychytané. Vzhledem k probíhajícím vedrům se v sobotu jede do "chládku". :yes:

Charlie ;)

Thunderman
Příspěvky: 194
Registrován: pon 09. úno 2009 0:21:09
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. BMW MOTOCAMP 2009

Příspěvekod Thunderman » stř 15. črc 2009 22:34:47

šem zůčasněným, ale hlavně pro ty všechny nezůčasněné mám dobrou správu, díky vstřícnosti Milana Holého z TT, povezu na svých řidítkách fotokameru. Tudíž, jelikož a protože pokud se někde nevyválím budete mít možnost se pokochat i fotečkami a videm za jízdy. Jinak co se týče toho deště prý má být krásná prádelna jak sem slyšel, tím mám na mysli to, že bude krásné teplo ale pršet jako zákon káže :palec: loool B). Ta už to máme za pár tak na šťastnou a brzkou schledanou ;) .

Thunderman

Uživatelský avatar
shimi
Příspěvky: 473
Registrován: ned 08. úno 2009 23:32:07
Bydliště: Tišice
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. BMW MOTOCAMP 2009

Příspěvekod shimi » stř 15. črc 2009 22:21:55

no hlavně ať vám celej víkend nesvítí sluníčko do xichtu :D a navíc voda k motocampu prostě patří a je to tradice :palec: zatim byl každej s osvěžením od toho prostatyka nahoře loool tak snad ta tradice bude dodržena i pro tentokrát :palec: užijte si to přátelé a hlavně hodně foťte ať stoho jsou nějaký ty fotečky aby si to mohli užít i ty co jim to nevyšlo :jazycek:

Gabča
Příspěvky: 159
Registrován: sob 28. úno 2009 23:38:56

Re: 3. BMW MOTOCAMP 2009

Příspěvekod Gabča » stř 15. črc 2009 21:45:56

Ahoj
Všem účástníkům tohoto zájezdu přeji jen krásné počasí a hodně sluníčka.Ať vám svítí celou cestu do helem :D
Je mi líto, ale nemůžu se zůčastnit, sloužím lidu. Někdo makat můsí :palec:
Těším se na fotečky a zážitky a hlavně opatrně !!!!!! :yes:
Gabina

henena

Re: 3. BMW MOTOCAMP 2009

Příspěvekod henena » úte 14. črc 2009 21:51:52

Ahoj,přeji vám všem zůčastněným hezké počasí a poježdění! :) Bohužel mám jiné povinnosti,ale již teď se těším na pořádnou nadílku fotek z výletů! :palec:

Uživatelský avatar
allroad
Příspěvky: 627
Registrován: stř 11. úno 2009 17:53:44
Bydliště: Bludov ( okr. Šumperk )
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. BMW MOTOCAMP 2009

Příspěvekod allroad » úte 14. črc 2009 19:38:31

Ondro, doufám že dojde i na dobré špekáčky, když první jdeme do šatlavy a opékat se má až večer... loool
Pro jistotu je rozdáme hned ráno..... :palec:
"Cesta bez překážek, nemá žádný cíl...."
http://picasaweb.google.cz/allroad.allroad

Thunderman
Příspěvky: 194
Registrován: pon 09. úno 2009 0:21:09
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. BMW MOTOCAMP 2009

Příspěvekod Thunderman » pon 13. črc 2009 23:47:22

Zdar všem MOTOCAMPÁKŮM

Předem bych rád řekl, že by bylo kdyby Šimi dorazil jelikož je alespoň pro mne neodmislitelnou součásí našich akcí. Ale jak Já tak i ostatní jistě chápeme, že v současné době Šimi junior je důležitější. Dále bych se rád našeho světoběžníka Allroada zeptal, jestli nám zajistil do věznice jak vztup tak i výstup. S praxe vím jelikož jsem kdysi měl tu čest na Vinařické věznici ( Kladno ), nějaký čas působyt, že cesta ven je mnohem složitější než cesta dovnitř loool . Mimochodem už se nemohu dočkat těch slibovaných a všude vychvalovaných špekáčků, už týden nejím abych si nezkazil chuť, tak jen doufám, že jich budete mít dost loool :green: :palec: .

Uživatelský avatar
shimi
Příspěvky: 473
Registrován: ned 08. úno 2009 23:32:07
Bydliště: Tišice
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. BMW MOTOCAMP 2009

Příspěvekod shimi » pon 13. črc 2009 15:06:09

no já sem nad tím přemejšlel že bych jel moc mě zajímalo to vězení,že až mě na to jednou přijdou abych věděl do čeho jdu :D ale bohužel mě to asi nevyjde,škoda tak snad příště :palec:

Uživatelský avatar
allroad
Příspěvky: 627
Registrován: stř 11. úno 2009 17:53:44
Bydliště: Bludov ( okr. Šumperk )
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. BMW MOTOCAMP 2009

Příspěvekod allroad » pon 13. črc 2009 10:33:21

Tak se nám to pomalu blíží. Domácí špekáčky a pěkné počasí jsou zajištěné, vězení v sobotu i zevnitř otevřené bude také. Pár míst je ještě volných, tak to nenechávejte na Last Minute :)

Allroad
"Cesta bez překážek, nemá žádný cíl...."
http://picasaweb.google.cz/allroad.allroad


Zpět na “Klubové akce”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti