BMW F 650 CS Scarver

Uživatelský avatar
BURE
Příspěvky: 125
Registrován: stř 14. črc 2010 11:19:41
Moto: BMW F650CS, BMW R1150GS
Bydliště: Dvůr Králové n. L.

BMW F 650 CS Scarver

Příspěvekod BURE » ned 29. dub 2018 17:54:21

Prodám mého mazlíka BMW F 650 CS Scarver. Jedna se o rok výroby 2002. Kilometry jsou poctivé (73.174km), žádná stočenka nebo solnička. Je v plné výbavě tj. ABS, vyhřívané hefty, pancéřové brzdové hadičky, výstražné blinkry, zásuvka 12V. Po celých 8let, co jsem s nim jezdil jsem si pečlivě vedl servisní deník. Každý šroubek v něm mám zaznamenaný. Během těch let jsem ho vybavil následujícími doplňky:
Sportovní (pratelný) vzduchový filtr Wunderlich.

Na zakázku dělaný laděný výfuk od p. Pokorného v RP tuning. Originál přidám.

Hliníková madla a držáky plexi - jsou to na zakázku hliníkové odlitky. Původní časem praskají a stojí majlant. Tyto také něco staly, ale jsou věčné a ještě dobre vypadají! Jediné v ČR a možná i na světě!!!

Hliníkových Topcase ALU-Milanek s brzdovým světlem. S plastovým vajíčkem se to nedá srovnávat...

Doplňkový originální štelovatelny zadní tlumič. 99% Scarveru bude mít prostě pevný tovární sestup.

V Bikers Crown nainstalován Hyperpro kit. Do předních tlumičů šly progresivní tlumiče a na výše zmíněný zadní tlumič fialová pružina. Vřele doporučuji, svést se před projížďkou mého stroje na nějakém jiném Scarveru. Po těch letech budou na většině z nich tlumiče za zenitem a motorka se bude houpat jak kachna. Při prudkém brzdění přední brzdou se vidle potopi jak Titanic. Tento stroj drží na silnici jak přilepený!!!

Originál BMW kryty rukojetí. Bez těchto krytů jsou užitné vlastnosti vyhřívaných rukojetí na 50%. Dlaně Vás páli a klouby mrznou...

Před nedávnem vyměněn řemen sekundárního převodu. Dle BMW se má měnit každých 40.000km. Investice cca 8.000Kč. Původní mám schovaný. Vozil jsem ho v kufru pro případ nouzového dojeti, kdyby nehodou nebo nehodou ten nový praskl...

Za zmínku stojí i originální batoh do “bazénku”.

Je tam iridiova svíčka Denso. Má i náhradní. Ale ta původní iridiovka vydržela 50.000km...

Motorka má ještě spoustu drobných doplňků a vylepšení. Ale to je lépe vidět až na místě.

Mám k motorce připrevený olej a filtr na výměnu. Vyměnil bych to hned, ale budoucí majitel by mi stejně nevěřil, ze jsem to udělal (žijeme v Čechách, že). Takže když si plácnem, klidně ho výměním přímo před Vámi. A pak už stačí jen lejt benzín a jezdit.

Když to vezmu kolem a kolem, motorka je za cenu doplňků. Dam ruku do ohně za to, že druhou takovou nepotkáte!!!
Při rychlém a ferovem jednání přihodím servisní stojany.
Rozumné dohodě se nebráním...
Vice na http://www.motorkari.cz/motobazar/motorky/bmw/bmw-f-650-cs/bmw-f-650-cs-1288035.html

Obrázek
BMW F 650 CS Scarver
BMW R 1150 GS
" V jednoBuchosti je síla , i když boGSer má taky svoje kouzlo. . . ;) "
http://bure.hustej.net/bike.html

Zpět na “PRODÁM”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů