Policistovo nářadíčko

Povídání nad šálkem dobré brazilské kávy na volná témata.
Uživatelský avatar
BURE
Příspěvky: 125
Registrován: stř 14. črc 2010 11:19:41
Moto: BMW F650CS, BMW R1150GS
Bydliště: Dvůr Králové n. L.

Re: Policistovo nářadíčko

Příspěvekod BURE » čtv 02. úno 2012 15:56:50

sup píše:Máš recht, já už se taky víc krotím, člověk neví co kde hrozí. Policajti v passatech zezadu, policajti zepředu, ze strany a zhora, kamery, feťáci za volantem a občas v protisměru (Švícar na dálnici), slečny s telefonem u ucha řezající zatáčky v SUV (Darinka), traktorysti, šedivý píseček v zatáčkách, vlastní chybičky :sok: ... Když jsem fotku na web dával tak mě napadlo jakpak asi policajt na tom RRku střílí po zločinci, prostě představa jak tasí pistole a střílí za jízdy po pneumatikách pronásledovaného mě rozesmála :D . Ale motorka je to pěkná, už se těším na jarní motovýstavy, tam asi uvidíme to novější RRko.


Predjede zlocince a strili na nej z Akrapovice!!! :palec:
Nez letet po dalnici jako nerizena strela, radeji to hodim a na horske klikatice a tam si uzivam rychlost v ramci svych moznosti a nemusim byt ani za povolenym limitem. Navic se tam pekne rozezniva moje ladene RPcko... :devil:
BMW F 650 CS Scarver
BMW R 1150 GS
" V jednoBuchosti je síla , i když boGSer má taky svoje kouzlo. . . ;) "
http://bure.hustej.net/bike.html

Uživatelský avatar
sup
Příspěvky: 80
Registrován: sob 09. kvě 2009 9:36:50
Bydliště: Dolánky nad Ohří

Re: Policistovo nářadíčko

Příspěvekod sup » stř 01. úno 2012 12:05:52

Rád se s váma sjedu nejen v Brně, se můžeme občas domluvit. Už to brzo vypukne. Čau.

Uživatelský avatar
sumavak4
Příspěvky: 51
Registrován: pon 19. zář 2011 15:07:05
Moto: BMW R1200RT
Bydliště: Velhartice

Re: Policistovo nářadíčko

Příspěvekod sumavak4 » úte 31. led 2012 21:25:16

Jedeš Supe do Brna?Jestli ano tak se tam uvidíme a prohlídnem si ty naše brambory

Uživatelský avatar
sup
Příspěvky: 80
Registrován: sob 09. kvě 2009 9:36:50
Bydliště: Dolánky nad Ohří

Re: Policistovo nářadíčko

Příspěvekod sup » pon 30. led 2012 20:39:48

Máš recht, já už se taky víc krotím, člověk neví co kde hrozí. Policajti v passatech zezadu, policajti zepředu, ze strany a zhora, kamery, feťáci za volantem a občas v protisměru (Švícar na dálnici), slečny s telefonem u ucha řezající zatáčky v SUV (Darinka), traktorysti, šedivý píseček v zatáčkách, vlastní chybičky :sok: ... Když jsem fotku na web dával tak mě napadlo jakpak asi policajt na tom RRku střílí po zločinci, prostě představa jak tasí pistole a střílí za jízdy po pneumatikách pronásledovaného mě rozesmála :D . Ale motorka je to pěkná, už se těším na jarní motovýstavy, tam asi uvidíme to novější RRko.

Uživatelský avatar
BURE
Příspěvky: 125
Registrován: stř 14. črc 2010 11:19:41
Moto: BMW F650CS, BMW R1150GS
Bydliště: Dvůr Králové n. L.

Re: Policistovo nářadíčko

Příspěvekod BURE » ned 29. led 2012 14:50:20

Ja jezdim pomalu, me nikdo honit nemusi... :)
BMW F 650 CS Scarver
BMW R 1150 GS
" V jednoBuchosti je síla , i když boGSer má taky svoje kouzlo. . . ;) "
http://bure.hustej.net/bike.html

Uživatelský avatar
jksajdl
Příspěvky: 100
Registrován: ned 27. bře 2011 23:01:20

Re: Policistovo nářadíčko

Příspěvekod jksajdl » úte 24. led 2012 8:28:56

Tak tohle je mazec... Asi jako Lamborghini Italske policie. ;)
Jen takova poznamka: Policie CR si v tichosti ve spolupraci s Skodovkou nechava postavit specialni Octavie s maximalni rychlosti 270,- km/h, s radarem. Nasazeni by mely byt v oblastech casteho vyskytu motorkaru, tj. Hradec Kralove - Mohelnice, Duba atd....

Uživatelský avatar
sup
Příspěvky: 80
Registrován: sob 09. kvě 2009 9:36:50
Bydliště: Dolánky nad Ohří

Policistovo nářadíčko

Příspěvekod sup » pát 13. led 2012 17:36:22

Tak tomuhle neujede ani jednobuch (Bure promiň, už toho rejpání nechám, ale tady jsem se nedokázal ovládnout, klidně mi to někdy vrať). Fotka je z K-BIKES.COM. Chybí komentář - odkud to je. Je to pěkný. Zdravím Franta Vorel.
Přílohy
S1000RR-PLeft.jpg


Zpět na “Kavárna u jedné stopy”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů