Už se nám kola brzo roztočej

Povídání nad šálkem dobré brazilské kávy na volná témata.
Uživatelský avatar
sup
Příspěvky: 80
Registrován: sob 09. kvě 2009 9:36:50
Bydliště: Dolánky nad Ohří

Re: Už se nám kola brzo roztočej

Příspěvekod sup » stř 15. úno 2012 22:38:22

Zvou mně ze známosti ale nejsem členem klubu. Pokud bys chtěl být přítomen na celou akci (dvě přenocování, program) tak bych se samozřejmě ze slušnosti zeptal. Myslím že by to nebyl problém, účastník se zaregistruje, něco se platí atd., asi jako když přijede někdo k nám. Ale pokud bys přijel jen na okuk a vyjížďky tak to se snad nemusím ptát, bývá tam více takových hostů. Je to naplánováno na 15. až 17. června, místo Lipno - Hůrka. Osobně budu rád když se uvidíme :) , nějak se domluvíme majlem.

Co se týče závějí tak neplač, obleva je na cestě, už kraluje v USA (obrázek z MOTOBRICK.COM).

Ahoj.
Přílohy
Obleva se blíží.jpg

Uživatelský avatar
BURE
Příspěvky: 125
Registrován: stř 14. črc 2010 11:19:41
Moto: BMW F650CS, BMW R1150GS
Bydliště: Dvůr Králové n. L.

Re: Už se nám kola brzo roztočej

Příspěvekod BURE » stř 15. úno 2012 10:57:01

No, kdyz vidim tech 40 cisel noveho snehu, tak mi prijde zatim jaro v nedohlednu. Na druhou stranu se ale tesim, az v patek skocim rozpalenej ze sauny rovnou do tech snehovych perin, to bude mazec... :devil:
Je ten sraz Indianu otevreny verejnosti? Docela bych se prijel podivat... ;)
BMW F 650 CS Scarver
BMW R 1150 GS
" V jednoBuchosti je síla , i když boGSer má taky svoje kouzlo. . . ;) "
http://bure.hustej.net/bike.html

Uživatelský avatar
sup
Příspěvky: 80
Registrován: sob 09. kvě 2009 9:36:50
Bydliště: Dolánky nad Ohří

Už se nám kola brzo roztočej

Příspěvekod sup » ned 12. úno 2012 16:22:14

Včera jsem dostal radostného majla. Pozvánku na velkou událost, červnový sraz Indian klubu. Že to přišlo včera je pro mě takovou jarní předzvěstí. Zůčastňuji se pravidelně a už se moc těším :). Nejsem členem ale mám tam mnoho známých. Je potěšením se setkávat třeba s klukama a holkama ze všech koutů, z ČR, ze Slovenska nebo i Holandska. Klub je to starej a pořád drží pohromadě. Někteří už ani nemůžou jezdit z různých důvodů. Členy klubu zůstávají. Tak bych přál tomu našemu klubu aby byl také nadčasovým. Ahoj.
Přílohy
IndianČerven2011 017resized.jpg
Z loňského srazu


Zpět na “Kavárna u jedné stopy”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů