Vhodné pro březen 2012

Povídání nad šálkem dobré brazilské kávy na volná témata.
Uživatelský avatar
sup
Příspěvky: 80
Registrován: sob 09. kvě 2009 9:36:50
Bydliště: Dolánky nad Ohří

Re: Vhodné pro březen 2012

Příspěvekod sup » ned 11. bře 2012 10:25:46

Charlie podrobnosti k tomu "pásáku" neznám. Fotky jsem převzal z MOTOBRICK.COM, to je web přátel lítajících cihel, starších modelů K s podélným motorem. Asi to byla amatérská kreace, soudím z toho že problémy se směrovým řízením pravděpodobně byly (jeden pás, tudíž rajčáky vyloučeny).

Na výstavu jsem vyrážel za mrazu, samozřejmě na bramboru, silnice byla suchá vyjma několika málo "divných tmavých míst :!: ", pásák nebyl zapotřebí. Byla to bezva první jarní moto akce :) , dík za vstupenku a motivaci. Sice bylo krutě narváno ale viděl jsem zajímavé věci. Osobně mně hlavně "vzalo" neočekávané setkání se starými kamarády z mládí kteří tam vystavovali historické závoďáky. JAWku z obrázku jsem jako mladík vlastnil, pořídili jsme si ji současně s pánem co stojí nade mnou. On nejezdí a nejezdil. Zato umí dotáhnout veterány do krásného stavu. Já byl vždycky jeho opakem, hlavně jsem jezdil, z toho jsem měl nesmírný požitek. Tak mi nevadil nějaký ten šrám a olej. JAWku silničáka jsem měl předělanou na normální silniční provoz (osvětlení atd.), jen byl problém s roztlačováním (silničáky samozřejmě neměly ani startér ani kick páku). A s rychlou jedničkou, často jsem musel jet za pomalým vozidlem přez spojku. Pracoval jsem tenkrát ve Strašnicích kousek od fabriky JAWA. Pánové odtud se na mě chodily dívat jak to roztlačuju a odjíždím, bylo to v době kdy JAWA už čtyřtakty "nesměla", závodila s dvoudobým čtyřválem, a tak jsem jim asi připomínal staré zlaté časy. Ahoj.
Přílohy
Z výstavy Motocykl 2012.jpg

Uživatelský avatar
Charlie
Příspěvky: 3424
Registrován: úte 27. led 2009 22:55:04
Moto: BMW R1200GS ADV

Re: Vhodné pro březen 2012

Příspěvekod Charlie » sob 10. bře 2012 22:38:20

Franto,

tedy to je úžasná vymoženost. Je to nějaký doplněk nebo se to takto kompletní prodávalo?

Charlie ;)

Uživatelský avatar
sup
Příspěvky: 80
Registrován: sob 09. kvě 2009 9:36:50
Bydliště: Dolánky nad Ohří

Vhodné pro březen 2012

Příspěvekod sup » pát 09. bře 2012 21:15:04

Zítra jedu do Prahy na výstavu. Na motorce. Vzhledem k počasí bych asi měl mít model z přiložených obrázků. Akorát nevím čím se to řídí :?: , asi jako sáňky bržděním o zem botama.
Přílohy
1936BMWSchneekradSnowBike1.jpg
Z BMW historie
1936BMWSchneekradSnowBike2.jpg
Z BMW historie


Zpět na “Kavárna u jedné stopy”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů