Jak NEkoupit motorku VAROVÁNÍ VŠEM NOVÁČKŮM

Povídání nad šálkem dobré brazilské kávy na volná témata.
HonzaGS
Příspěvky: 123
Registrován: čtv 26. úno 2009 7:55:03

Re: Jak NEkoupit motorku VAROVÁNÍ VŠEM NOVÁČKŮM

Příspěvekod HonzaGS » stř 23. čer 2010 13:14:37

asi tak... taky jsem si pro svojí jel 800km přes celé německo... a to samé zpět:) než to kupovat tady... a tuplem ne u motorky, kterou už chci napořád...

Uživatelský avatar
Rady
Příspěvky: 51
Registrován: úte 29. zář 2009 9:03:01
Moto: BMW K1200LT/08
Bydliště: Bánov u Uherského Brodu mob.: 00420 776 043 686
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak NEkoupit motorku VAROVÁNÍ VŠEM NOVÁČKŮM

Příspěvekod Rady » pon 14. čer 2010 22:52:53

Po zkusenostech u nas motorku shanim a budu shanet v Nemecku s dolozenou serviskou a protokoly z STK. Pokud cokoliv z toho chybi, tak je pro mne signalem ze neco neni u motocyklu v poradku.

Dan
Příspěvky: 283
Registrován: pát 13. úno 2009 13:37:40
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak NEkoupit motorku VAROVÁNÍ VŠEM NOVÁČKŮM

Příspěvekod Dan » pon 14. čer 2010 19:09:29

jasne, to je nejlepsi lek. chyba novacka je proste i ta natesenost, konecne mit vlastni motorku.
:-Dan
"Efekt jak hovado a účel žádnej"
http://picasaweb.google.com/Dan.f.style

Uživatelský avatar
allroad
Příspěvky: 627
Registrován: stř 11. úno 2009 17:53:44
Bydliště: Bludov ( okr. Šumperk )
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak NEkoupit motorku VAROVÁNÍ VŠEM NOVÁČKŮM

Příspěvekod allroad » pon 14. čer 2010 18:38:16

Tohle se čte opravdu špatně....
Je fakt, že se chybama člověk učí. Bohužel jsou draho zaplacené.
Rada pro všechny začínající, vždycky si vzít někoho sebou zkušeného, někoho kdo motorkám rozumí.
"Cesta bez překážek, nemá žádný cíl...."
http://picasaweb.google.cz/allroad.allroad

sharpener
Příspěvky: 2
Registrován: pon 27. črc 2009 22:34:30

Jak NEkoupit motorku VAROVÁNÍ VŠEM NOVÁČKŮM

Příspěvekod sharpener » pon 14. čer 2010 15:13:07

TAKHLE TO ZAČALO :O(

na konci února jsem si vyhlédl motorku
Prodám BMW GS 1150 ADVenture
Autor spike
Příspěvky: 34
Registrován: 19.06.08
Odesláno 26.12.2009 18:17


Citace:
ahoj, nějak se to sešlo a stavím dům. To je docela dobrá zpráva, těšimse až se odstěhuju na vesnici. špatná zpráva je že za cenu mojeho NOSATCE si koupím prkna, a možná třaba i nějaké dráty a žárovky.
Prodal bych tedy do dobrých rukou moji GS1150 adventure , narozená 2004 a jemně ošetřovaná a hýčkaná. Má najeto 28000 Km se serviskou, jsou na ni hliníkové kufry originál BMW + top české výroby, magneziové kryty válců, padací rám, výztuha podsedlovky, je na ní Y svod + originál katalyzátor v krabici, 90% metzeler gumy, vyhřívané hefty, kryty rukou, ABS dělený intergál s posilovačem, twin spark – dvě svíčky na válec, 3 zásuvky na 12V + při rychlém jednání přidám intercom.
ach jo...
205000 CZK
více tady: http://www.bmwgs.cz/infusions/usergalle ... bum_id=296

inzerát byl na několika místech, např. motorkari.cz adtd. všude stejný text a forty

24. února jsem se zaregistroval a s panem "poctivým" (p.Chlebounem)
jsem se domluvil že přijedu o víkendu 30.2.2010 s penězi a motorku si rovnou odvezu. Po telefonu byl p. Chleboun velmi příjemný, nasliboval a popisoval motorku že jsem se nemohl dočkat soboty, po příjezdu do Ostravy mě i s kamarádem vyzvedl na nádraží a jeli jsme ke garáži. Motorku jsem si podle fotek představoval jako nablýskanou, (fotky v inzerátu byly totiž rok a půl staré, v té době ji p. Chleboun kupoval a to zapomněl v inzerátu uvést) v garáži stála neumytá ale na první pohled pěkná motorka, první zklamání přišlo když mi p.Chleboun řekl že bohužel nemá velký techničák, že je na leasinkové společnosti. Motorku jsem si prohlédl a pozastavil se na slepovaném držáku pod hodinama, p. Chleboun se dušoval že motorka je nebouraná a úplně v pořádku. Moje velká chyba byla věřit někomu kdo chce prodat, v popisu inzerátu stálo motorka je rok 2004, v Praze jsem zjistil že motorka je 07/2003 podle p. Chlebouna je to konec roku 2003 takže vlastně ani nelhal když napsal 2004, podle VIN je to model 2002. Neznalý různých rozlišností u jednotlivých modelů jsem bohužel pro mě zjistil až doma že motorka postrádá vývody na startování, že má neoriginální plexy, přetržený a sletovaní kabel čidla ABS, uražený držák krytu válců a další rozdíly které zjišťuji postupem času. Moje zklamání s p. Chlebounem dovršilo nedodržením slova p. Chlebouna, od února jsem z něj marně tahal katalizátor který mi slíbil poslat poštou ihned s odhlášeným techničákem a slibovaným intercomem při rychlém jednání, katalizátor přišel 11.6.2010 a po otázce kdy mi pošle intercom mi napsal SMS že si to rozmyslel, že jsem toho dostal dost :o), Bohužel se to táhlo takhle dlouho protože jsem věřil že až se vrátí ze služební cesty vše pošle jak sliboval. Doufám že on a jeho firma RESPIRO neškodí a nebude škodit dalším lidem. a že jeho střecha, kvůli které prodával svojí "jemně opečovávanou a hýčkanou" motorku brzo spadne na hlavu, protože na každého jednou dojde.
VŠEM PŘEJU PŘI NÁKUPU VÍCE ŠTĚSTÍ A V PŘÍPADĚ ŽE TOMU NEROZUMÍTE TAK SI NA PODOBNÉHO P.CHLEBOUNA RADĚJI VEMTE NĚKOHO KDO TOMU ROZUMÍ A PŘEDEJDETE TAKOVÝMHLE NEPŘÍJEMNOSTEM


Zpět na “Kavárna u jedné stopy”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů