MOTOSALON 2013

Akce které neorganizuje náš klub
Uživatelský avatar
Pepik
Příspěvky: 111
Registrován: pon 28. lis 2011 10:01:39
Moto: BMW R1200GS ADV

Re: MOTOSALON 2013

Příspěvekod Pepik » stř 13. bře 2013 8:21:26

Copak Pepíno to bude kovanej motorkář, ten se nenudil nikde :yes: , ale pro Jendu to byla až do zmíněné haly nuda :/ . Pak už jsem ho musel asi hodinu prosit aby šel domů smisek . A nevěřil bys tomu, ale už se těší na příští rok (prej si veme foťák, aby mohl ty "motorky" ukázat kámošům :green: ).
Pepik

Uživatelský avatar
Páťa
Příspěvky: 436
Registrován: úte 04. říj 2011 10:34:49
Moto: BMW R1200GS ADV
Bydliště: Sulice

Re: MOTOSALON 2013

Příspěvekod Páťa » úte 12. bře 2013 16:22:42

Člověče, Pepo, já ani nevím, jak k tomu vždycky přijdu. Pořád si říkám, buď někde potichu stranou cervenacek . No a jaký jsou potom ty konce smisek smisek . Jestli budeš chtít, tak v červnu Tě zaškolím, to na to bude času dost.
Ještě k těm pomalovaným holkám v Holešovicích. Bylo docela vtipný, když jedna se jako na to pomalování svlíkala a chudák se styděla jako bejk :ups: . Jen jí ale namalovali triko, vystrčila hruď a vyrazila do davu. Ne že bych jí jako šmíroval, ale nějak to tak bylo.
Pro Honzíka s Pepčou to bylo asi zajímavější než srovnávat endura podle výkonu smisek .
Páťa :)

Uživatelský avatar
Pepik
Příspěvky: 111
Registrován: pon 28. lis 2011 10:01:39
Moto: BMW R1200GS ADV

Re: MOTOSALON 2013

Příspěvekod Pepik » úte 12. bře 2013 13:12:10

Honzo, až budeš mít někdy 4-5 minut čas :green: , s radostí bych shlídnul tvůj fotoarchiv. Není snad žádná akce, kde by si se nepřivinul k nějaký žabce :palec: . Asi budu potřebovat tvojí školu smisek .
Jinak dávám za prvdu bambilión lidí :no: . Byl jsem s dětma a protlačit je k nějakýmu stroji byl nadlidskej výkon :plac: . Trochu se jim zvednula nálada v Holešovicích, kde nejdřív viděli ještě ne uplně pomalovaný modelky cervenacek a pak si je podaly holky Playboyky smisek . Bohužel na tatínka už nezbylo :sok: . Příště razím s Páťou :D :D
Pepik

Uživatelský avatar
Páťa
Příspěvky: 436
Registrován: úte 04. říj 2011 10:34:49
Moto: BMW R1200GS ADV
Bydliště: Sulice

Re: MOTOSALON 2013

Příspěvekod Páťa » pon 11. bře 2013 19:46:30

Motosalon jsem absolvoval v sobotu dopoledne.
Kromě mě, Kuby a Kristýny ( kterým jsem dělal společnost ) si to takhle vymyslelo asi milion nadšenců :green: . Bylo to fakt maso a kromě fronty na příjezdu a pak u vstupu, bylo srandovní, že se stála třeba fronta i na prohlídnutí jednotlivých motorek.
Fotit se moc nedalo, protože se tam furt někdo motal.
Na rozdíl od Holešovic ale byly stánky jednotlivých výrobců daleko víc obsáhlejší a celkově to bylo víc o jednotlivých modelech a ne o oblečení a různých blbostech jako čtyřkolky a tetování. Spoustu strojů se dalo i zkusmo osedlat, a tak si porovnat, jak se na co leze a jaký je první pocit, když se vezmou opratě do rukou :palec: .
Pár fotek jsem přece udělal, ale ty jsem přiřadil už do příspěvku z Holešovic.
Jen dvě jsem si nechal sem pro dokreslení přátelské atmosféry smisek smisek .
Tak Martine, něco na závěr pro Tebe :) .
Přílohy
DSCN0996.jpg
Nejdřív byly holky jako břitva, ale když tý vpravo prdnul knoflík u košile, tak už to bylo v suchu. Nakonec nás nezatkly, ale další knoflíky už potvory držely.
DSCN0998.jpg
Tahle kočka byla dobrá, že jako by se se mnou i svezla, ale ona ta motorka zrovna neměla zadní sedátko. tak z toho nakonec sešlo.

Uživatelský avatar
forman
Příspěvky: 54
Registrován: stř 21. zář 2011 9:07:06
Kontaktovat uživatele:

Re: MOTOSALON 2013

Příspěvekod forman » pon 21. led 2013 19:49:51

erix7 píše:a tradicne vedle nej Inchebacky Motocykl 2013 ve stejnem terminu. ach jo, proc jenom zde se toto deje. Nedovedu si predstavit jinou zemi, ze by se takhle detinsky mezi sebou vystaviste chovali.


Tedy ať koukám jak koukám, tak Motosalon Praha je v jiném termínu než Motocykel Bratislava.
Odkaz Praha
Odkaz Bratislava

Uživatelský avatar
erix7
Příspěvky: 135
Registrován: stř 24. srp 2011 14:17:40
Moto: BMW K1300R
Tel: 775247777
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: MOTOSALON 2013

Příspěvekod erix7 » čtv 17. led 2013 10:32:09

a tradicne vedle nej Inchebacky Motocykl 2013 ve stejnem terminu. ach jo, proc jenom zde se toto deje. Nedovedu si predstavit jinou zemi, ze by se takhle detinsky mezi sebou vystaviste chovali.
bmw mne dostalo

Uživatelský avatar
Charlie
Příspěvky: 3424
Registrován: úte 27. led 2009 22:55:04
Moto: BMW R1200GS ADV

MOTOSALON 2013

Příspěvekod Charlie » stř 16. led 2013 11:21:12

MOTOSALON již za necelé dva měsíce otevře letošní motorkářskou sezónu

Motosalon 2013.jpg

Již jen necelé dva měsíce zbývají do zahájení největší tuzemské přehlídky motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení MOTOSALON. Čtvrtý ročník mezinárodního veletrhu se uskuteční v tradičním březnovém termínu od od 7. do 10. března 2013 na výstavišti v Praze – Letňanech. Veletrh s očekávanou účastí přes 45.000 návštěvníků pořádá společnost Veletrhy Brno, a.s. za podpory motocyklové sekce Svazu dovozců automobilů.

Na MOTOSALONU představí své letošní novinky všechny významné motocyklové značky. S dvojnásobnou výstavní plochou proti předchozím ročníkům počítá například dovozce americké legendy Harley-Davidson. "MOTOSALON bereme jako součást oslav 110. výročí a předvedeme zde celou modelovou řadu motocyklů," uvedl country manager pro střední a východní Evropu Martin Heřmanský. Rozsáhlý výstavní stánek chystá také největší světový výrobce motocyklů Honda. Ta představí kompletní modelovou řadu pro rok 2013. "Mezi novinkami určitě zaujme model CB1100, nebo třeba nová generace jednoho z nejprodávanějších skútrů v Evropě modelu SH125. Celková expozice bude obsahovat více jak čtyřicet motocyklů, z nichž více jak deset bude patřit mezi nové modely. Výstava Motosalon je pro nás tradičním zahájením motocyklové sezony," doplnil marketingový manažer Honda ČR Miloš Petr. Další japonský výrobce Yamaha přichystal nové cestovní modely FJR1300A a FJR1300AS nebo nový cruiser XV1900A Midnight Star CFD.

Italskou produkci budou reprezentovat značky Aprilia, Moto Guzzi, Gilera, Piaggio a Vespa. Na stánku importérské společnosti A-Spirit se mimo jiné objeví superbike Aprilia RSV4 Factory APRC ABS, cestovní enduro Aprilia Caponord 1200 nebo custom bike Moto Guzzi California 1400 ABS/TC. Zástupcem britské klasiky bude značka Triumph s inovovanými modely Daytona a Street Triple.

Na své si přijdou také zájemci o příslušenství a oblečení. Společnost Yshop.cz bude k vidění například revoluční airbagová bunda a vesta Dainese D-Air® Street, která je založená na zcela jiné technologii, než současné airbagové motocyklové oblečení.

Výstavu doplní bohatý doprovodný program. Ten bude mimo jiné zaměřený na testování skútrů a čtyřkolek nebo motocyklovou bezpečnost. Na testovacím polygonu si návštěvníci budou moci vyzkoušet skútry ve třídě 125 ccm, u kterých letos došlo k významné legislativní změně. Testovací stroje poskytnou Honda, Yamaha, Kymco, Suzuki, Piaggio a Vespa. Otestovat bude možné i čtyřkolky nebo elektroskútry Akumoto. Na MOTOSALONU nebude chybět trialový šampion a kaskadér Mirek Lisý se svým programem Bezpečně na motorce a další kaskadérskou show bude Crazy Day - globus smrti. Uskuteční se rovněž autogramiády se závodníky nebo besedy s cestovateli na motorkách.

Na základě dohody společnosti Veletrhy Brno, a.s. a motocyklové sekce Svazu dovozců automobilů se od roku 2010 veletrh MOTOSALON střídavě koná v Brně a Praze. Letošní ročník veletrhu MOTOSALON se tak po roční pauze opět uskuteční ve výstavním areálu PVA v Praze - Letňanech.


Zpět na “Ostatní akce”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti