motosraz motoklububmw

Akce které neorganizuje náš klub
Uživatelský avatar
mirka
Příspěvky: 182
Registrován: úte 02. čer 2009 21:57:24

Re: motosraz motoklububmw

Příspěvekod mirka » pon 22. čer 2009 19:42:33

CHARLOS píše:Vydržel jsem tam až do neděle a bylo to moc pěkné.Hezká krajina pod horou Blaník, příjemní lidičky kolem a plno hezké zábavy mezi vrtulkami. Sobotní vyjíždka včetně trati offroad, zahrnovala návštěvu kláštera v Želivi s prohlídkou a potom odpolední zábava, na říčce Blanici sprint kanoe, Segway, jízda nejpomaleji, možnost testování motorek včetně tříkolky CAN-AM a překvapení-příjezd Blanických rytířů. Za cenu 1200,- na celý víkend včetně ubytování a stravy, zábavy to bylo super. smisek


Má předseda onoho motoklubu skutečně zapotřebí hlásit se do této diskuse pod smyšleným jménem a vychvalovat vlastní akci? Je hezké, že jste tam, pane předsedo, vydržel až do neděle. Inu, kapitán opouští loď vždy jako poslední.
Podobné praktiky si, prosím, nechejte příště "od cesty". Nebo si je provozujte na Vašich stránkách. Ponechte na běžných účastnících, ať sami zhodnotí, jak se jim na akci líbilo.
Děkuji.
Mirka

karta
Příspěvky: 19
Registrován: pát 13. bře 2009 19:44:45
Bydliště: Praha 7

Re: motosraz motoklububmw

Příspěvekod karta » čtv 18. čer 2009 15:02:51

Ono misto-areal nebyl tak komfortni jako loni v Cervene n.vl. ale po lonskym pobytu v Nepalu je kazdy jiny misto 5*****.
Karta

Uživatelský avatar
shimi
Příspěvky: 473
Registrován: ned 08. úno 2009 23:32:07
Bydliště: Tišice
Kontaktovat uživatele:

Re: motosraz motoklububmw

Příspěvekod shimi » stř 17. čer 2009 21:16:24

karta píše:Ahoj. S Pantherkou jsme na akci byli a musim rici ze to bylo super. Pomohli jsme lehce s organizaci a radi pomuzeme i bmwmotoclub => trebas ghost, vyjizdky atd.
Karta a Pantherka


já tu akci v žádnym případě nehaním,nebil jsem tamnemohu posoudit,ale volal mě jedne kámoše a ten to teda necvhálil ani trochu spíše naopak a proto jsem to chtěl slišet ještě od někoho,ono je taky duležitý jestli člověk kterej dovede nějakou akci zhanit ji taky dovede pořádat

karta
Příspěvky: 19
Registrován: pát 13. bře 2009 19:44:45
Bydliště: Praha 7

Re: motosraz motoklububmw

Příspěvekod karta » stř 17. čer 2009 19:01:56

Ahoj. S Pantherkou jsme na akci byli a musim rici ze to bylo super. Pomohli jsme lehce s organizaci a radi pomuzeme i bmwmotoclub => trebas ghost, vyjizdky atd.
Karta a Pantherka

CHARLOS
Příspěvky: 2
Registrován: úte 24. úno 2009 14:18:01

Re: motosraz motoklububmw

Příspěvekod CHARLOS » stř 17. čer 2009 15:45:57

Vydržel jsem tam až do neděle a bylo to moc pěkné.Hezká krajina pod horou Blaník, příjemní lidičky kolem a plno hezké zábavy mezi vrtulkami. Sobotní vyjíždka včetně trati offroad, zahrnovala návštěvu kláštera v Želivi s prohlídkou a potom odpolední zábava, na říčce Blanici sprint kanoe, Segway, jízda nejpomaleji, možnost testování motorek včetně tříkolky CAN-AM a překvapení-příjezd Blanických rytířů. Za cenu 1200,- na celý víkend včetně ubytování a stravy, zábavy to bylo super. smisek

Uživatelský avatar
shimi
Příspěvky: 473
Registrován: ned 08. úno 2009 23:32:07
Bydliště: Tišice
Kontaktovat uživatele:

Re: motosraz motoklububmw

Příspěvekod shimi » úte 16. čer 2009 23:38:47

Dan píše:ja jsem tam taky nebyl, doufam ze jsem ti pomohl jako vzdy :D :D :D

nejde o žádnou pomoc,jen chci vědět jak jim to ve starym klubu šlape smisek

henena

Re: motosraz motoklububmw

Příspěvekod henena » úte 16. čer 2009 22:59:43

Ani já jsem tam nebyla a z fotek co jsem zhlídla jsem určitě o nic nepřišla,bo ještě nemám na tangách vrtuli! :fuj:

Dan
Příspěvky: 283
Registrován: pát 13. úno 2009 13:37:40
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele:

Re: motosraz motoklububmw

Příspěvekod Dan » úte 16. čer 2009 22:50:29

ja jsem tam taky nebyl, doufam ze jsem ti pomohl jako vzdy :D :D :D
:-Dan
"Efekt jak hovado a účel žádnej"
http://picasaweb.google.com/Dan.f.style

Uživatelský avatar
shimi
Příspěvky: 473
Registrován: ned 08. úno 2009 23:32:07
Bydliště: Tišice
Kontaktovat uživatele:

motosraz motoklububmw

Příspěvekod shimi » úte 16. čer 2009 19:58:48

tak dnes jsem mluvil s jedním učastníkem tohoto srazu a nedal mě moc dobrou recenzi a byl vyloženě naštvanej a ani nevydržel do neděle což mel původně v plánu,prej strašný,nebil jste tam taky někdo???


Zpět na “Ostatní akce”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů