motosraz motoklubbmw 2

Akce které neorganizuje náš klub
vladimir.bohm
Příspěvky: 22
Registrován: pon 02. bře 2009 18:49:45

Re: motosraz motoklubbmw 2

Příspěvekod vladimir.bohm » stř 24. čer 2009 17:46:31

souhlas vlada

Uživatelský avatar
Charlie
Příspěvky: 3424
Registrován: úte 27. led 2009 22:55:04
Moto: BMW R1200GS ADV

Re: motosraz motoklubbmw 2

Příspěvekod Charlie » stř 24. čer 2009 9:51:19

Vážení,

původní téma jsem zamknul, protože pro něj na našich stránkách není místo. Hodnocení této akce nechť probíhá na jiných webech.

Upozorňuji všechny uživatele fóra, že snaha skrývat se za cízí jméno nemá šanci na úspěch.

Udržujte, prosím, na našem fóru přátelskou atmosféru.

Díky za pochopení.

Charlie ;)

vladimir.bohm
Příspěvky: 22
Registrován: pon 02. bře 2009 18:49:45

Re: motosraz motoklubbmw 2

Příspěvekod vladimir.bohm » úte 23. čer 2009 20:01:52

ja bych jenom ze je to fakt neslusny pod cizim nickem psat prispevky at je to kdokoliv a tohle tema bych povazoval za uzavrene at si kazdej pochvali tu svoji akci co??? moje byla taky pecka loool spanilka dlouha 12km to jde?? preji dobry vecer :palec:

Uživatelský avatar
shimi
Příspěvky: 473
Registrován: ned 08. úno 2009 23:32:07
Bydliště: Tišice
Kontaktovat uživatele:

Re: motosraz motoklubbmw 2

Příspěvekod shimi » úte 23. čer 2009 14:08:27

taky si trochu myslím že asi nebilo zapotřebí tamto tema zamikat,ale bylo to jistě kuli tomu aby se tu zase nerozjelka nějaká válečná diskuse,já sem ono téma založil kuli tomu že sem se dozvěděl jen o špatném a proto mě to nedalo a chtěl sem o to tom dozvědět více,ale opravdu dost smutný je když se někdo z pořádajících převlékne na foru za nějakýho cizího nicka a vychvaluje si vlastní akci,mě zajímal názor lidí kteří tam byli a proto za tvuj názor děkuji,v práci se za mnou stavoval taky jedne kámoš a mluvil že se mu tam líbilo což je ta hlavní věc proč se takový ace pořádaj,aby byli lidi spokojeni,ale pochválit si vlastní akci kterou pořádám tomu řikám bejt super trapák a ubožák loool tomu sem se od srdce zasmál loool

Uživatelský avatar
Americkej
Příspěvky: 1
Registrován: pon 22. čer 2009 16:04:21

motosraz motoklubbmw 2

Příspěvekod Americkej » úte 23. čer 2009 11:57:02

Má předseda onoho motoklubu skutečně zapotřebí hlásit se do této diskuse pod smyšleným jménem a vychvalovat vlastní akci? Je hezké, že jste tam, pane předsedo, vydržel až do neděle. Inu, kapitán opouští loď vždy jako poslední.
Podobné praktiky si, prosím, nechejte příště "od cesty". Nebo si je provozujte na Vašich stránkách. Ponechte na běžných účastnících, ať sami zhodnotí, jak se jim na akci líbilo.
Děkuji.
Mirka

Mirko,
Já bych teda rád zhodnotil, jak se mi na akci líbilo...ale ono je to téma zamknuté :-)
Předesílám, že nejsem členem ani jednoho bmw klubu a rozhodně se na to ani nechystám. Třeba i kvůli atmosféře, která se pořád dokola "plive" z jedné strany na druhou, třeba proto, že nemám rád žádná stáda, hierarchie, uskupení atd... Pro mě to byl první bmw sraz na kterém jsem byl a mě osobně se vcelku líbil. Nemám rád společné vyjížďky, nejlíp se svezu tak ve třech-čtyřech motorkách, ale beru to jako nutné "zlo". Cena i prostředí bylo trochu sociální, ale to mi vůbec nevadí, možná trochu naopak. Já jsem se chtěl hlavně svézt na předváděčkách, což se mi nepovedlo, o nej. modely byl zájem dopředu rozhodnutej. No nic, aspoň jsem se dřív dostal k pivku s kámošem :-)to svezení si můžu domluvit i jinde. Prostě se tu jen snažím říct, že nic není jen černý anebo bílý.
Za to, že nezamkneš tohle téma díky,
Jirka.
--------------------
ACS-12RS
--------------------


Zpět na “Ostatní akce”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host