Krajem jednobuchů

Cestování po České republice.
Uživatelský avatar
sup
Příspěvky: 80
Registrován: sob 09. kvě 2009 9:36:50
Bydliště: Dolánky nad Ohří

Re: Krajem jednobuchů

Příspěvekod sup » stř 01. úno 2012 13:27:29

Emzety jsou dobrý stroje :palec: , syn jí měl taky. Občas si spolu notujeme že by se takový nějaký lehčí strojek (ale v terénní verzi) hodil na tréning off road jízdy. Zmiňuješ mrazivé počasí. Na pravidelné dojíždění do práce to opravdu není. Ale na občasné jízdy, když si člověk může vybrat, to zas tak špatné není, samozřejmě záleží na povrchu vozovky. Zapadlí horalé to mají jiné než my z nížin. Předevčírem jsem jel nakoupit a zvolil motorku. Bezva požitek. Na silnici sucho, v dáli zasněžené kopce. Ještě po příjezdu jsem se dokonce rozhodl provětrat staré Káčko (SPZky mám v depozitu tak můžu jen do lesa). Jako že tam nebude bláto když mrzne. Ale byly tam mnohočetné hluboké zmrzlé koleje od traktorů s vleky. Nejdřív jsem jel pomalu a pěkně to se mnou házelo. Ta jsem přidal že to přeskočím. A skončil jsem na zemi. To by nevadilo, díky klubovému tréninku umím motku zvednout. Ale byl jsem viděn místní drbnou smisek, dohru brzo ucítím. Neboj, jaro už je opravdu za dveřma. Ahoj.

Uživatelský avatar
petos
Příspěvky: 47
Registrován: stř 01. úno 2012 9:10:50
Bydliště: Srch
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajem jednobuchů

Příspěvekod petos » stř 01. úno 2012 9:32:05

Zdravím,
Sup má pravdu v tom, že teď se dny už natahují a noci zkracují.
Nemá ale pravdu v tom, že už bude jenom lépe!
Dnes -13stC cestou do práce. To bych na motorce rozhodně nedal :-l
Koupil jsem ji před měsícem a trpím velkým absťákem.
Pokud nepočítám půjčené motorky kamarádů, tak jsem naposledy jezdil před 17ti lety na tehdy výborném stroji MZ 251ETZ.
Ať už tady je jaroooo..... loool

Uživatelský avatar
BURE
Příspěvky: 125
Registrován: stř 14. črc 2010 11:19:41
Moto: BMW F650CS, BMW R1150GS
Bydliště: Dvůr Králové n. L.

Re: Krajem jednobuchů

Příspěvekod BURE » pon 09. led 2012 10:19:12

Jasny, jednoval je to nejjednodussi, co se da vymyslet. A v jednoduchosti byva krasa... :) Sestkove 2valce nemaji takove gule, 4valce se musi tocit, tocit a tocit, az pak s nima se sranda a to me neba. Takze pro me jasna volba... :devil:
Az budeme mit letos sraz, tak ti dam urcite vedet! :palec:
Mej se fajn a uzivej si stale jedne stopy! ;)
BMW F 650 CS Scarver
BMW R 1150 GS
" V jednoBuchosti je síla , i když boGSer má taky svoje kouzlo. . . ;) "
http://bure.hustej.net/bike.html

Uživatelský avatar
sup
Příspěvky: 80
Registrován: sob 09. kvě 2009 9:36:50
Bydliště: Dolánky nad Ohří

Re: Krajem jednobuchů

Příspěvekod sup » čtv 05. led 2012 20:44:39

Ahoj Bure. Občas se na Váš web koukám, myslím že se letos uvidíme v Roubence (v mém příspěvku "chýše", promiň) a pokecáme, docela bych se s váma rád projel. Od jisté doby mě jednohrnce fascinujou :palec: , už se těším do Hořic a i jinam na supermona. To víš, vyrostl jsem v době obdivu k Matchlessům a Nortonům, já měl jen na Jawácké půllitry. no a to v člověku zůstává. V zimě jezdím protože už jsem starej a musím vzácný čas využít, to "přeráží" lecjakou nepohodu. A vůbec, ta Morana stejně jednou prohraje a bude pohodka.

Uživatelský avatar
BURE
Příspěvky: 125
Registrován: stř 14. črc 2010 11:19:41
Moto: BMW F650CS, BMW R1150GS
Bydliště: Dvůr Králové n. L.

Re: Krajem jednobuchů

Příspěvekod BURE » čtv 05. led 2012 16:31:46

Chlape, ty ses dabel! :palec: Hrmici kladivo spi na stojanech v garazi, zrovna koukam smutne na motobaterku, kterou beru na zimu do tepla a jednou za mesic ji pripojim na stavu, abych to na jare roztocil... ;) Co delaji jednobusnici si muzes precist na http://scarver.blueforum.cz/. Ale vsichni trochu pofnukavame a pripravujeme stroje na jaro... Ja si treba objednal krutoprisnej ALU kufr a cestovani, to plastovy vajco me uz nebavilo :devil:
BMW F 650 CS Scarver
BMW R 1150 GS
" V jednoBuchosti je síla , i když boGSer má taky svoje kouzlo. . . ;) "
http://bure.hustej.net/bike.html

Uživatelský avatar
sup
Příspěvky: 80
Registrován: sob 09. kvě 2009 9:36:50
Bydliště: Dolánky nad Ohří

Krajem jednobuchů

Příspěvekod sup » sob 24. pro 2011 22:42:19

Slunovrat je za náma, odteď už to bude jenom lepší, za chvíli tu máme vedra :) . To jsem si říkal dnes ráno a k ježíšku jsem si nadělil vyjížďku. Vzal jsem to přez Dubou, jako že si tam dám jako obvykle kafe mezi motorkářema, ale nikde nikdo. Tak jsem pokračoval pod Ralsko, kolem Mimoně, kolem Mácháče atd, s nadějí že tam někde uslyším projev jednobuché síly. Ale žádné dunění hromu se nekonalo. Jednobuši asi seděli s náčelníkem Burem někde v jejich jedové chýši a nabírali sílu. Ale musím vám říci, je to bezva moci se projet. Sice to ještě klouže, je nasoleno, fouká meluzína, ale pro mě nová sezóna začíná. Ahoj.
Přílohy
december 24.2011 008 resized.jpg
december 24.2011 013 resized.jpg


Zpět na “Tuzemské cestování”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů