Igor Brezovar TALKSHOW

Akce, které pořádá náš klub
Uživatelský avatar
shimi
Příspěvky: 473
Registrován: ned 08. úno 2009 23:32:07
Bydliště: Tišice
Kontaktovat uživatele:

Re: Igor Brezovar TALKSHOW

Příspěvekod shimi » pát 26. bře 2010 21:21:35

za ten název musim Bodlákovi vyčinit,jinak fajnově napsaný :palec:

henena

Re: Igor Brezovar TALKSHOW

Příspěvekod henena » pát 26. bře 2010 16:25:25

Pěkně napsáno,až na název našeho klubu :( aby nás nepletli s tím bývalým,to bych nerada.......... mám nějakou novou zkušenost s jejich členy a není pěkná,ale to jen ústně a z očí do očí :evil:

Uživatelský avatar
Charlie
Příspěvky: 3424
Registrován: úte 27. led 2009 22:55:04
Moto: BMW R1200GS ADV

Re: Igor Brezovar TALKSHOW

Příspěvekod Charlie » pát 26. bře 2010 9:49:18


Uživatelský avatar
allroad
Příspěvky: 627
Registrován: stř 11. úno 2009 17:53:44
Bydliště: Bludov ( okr. Šumperk )
Kontaktovat uživatele:

Re: Igor Brezovar TALKSHOW

Příspěvekod allroad » stř 24. úno 2010 20:02:08

henena píše:Já taky Sváťo,já taky chci! :ups: Teda jenom DVD smisek

Helčo,dobrá tedy...když tak pěkně prosíš...dostaneš loool
"Cesta bez překážek, nemá žádný cíl...."
http://picasaweb.google.cz/allroad.allroad

henena

Re: Igor Brezovar TALKSHOW

Příspěvekod henena » stř 24. úno 2010 11:48:12

Fotky dobrý,ale dej ještě na ně odkaz k pozvánce,nebo tam někam,aby je lidi našli lépe! ;)

Uživatelský avatar
Charlie
Příspěvky: 3424
Registrován: úte 27. led 2009 22:55:04
Moto: BMW R1200GS ADV

Re: Igor Brezovar TALKSHOW

Příspěvekod Charlie » stř 24. úno 2010 10:54:13

První fotky z akce jsou zde: http://www.bmwmotoclub.cz/akce/2010/brezovar_20100220/

Charlie ;)

Dan
Příspěvky: 283
Registrován: pát 13. úno 2009 13:37:40
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele:

Re: Igor Brezovar TALKSHOW

Příspěvekod Dan » stř 24. úno 2010 0:19:30

Svato neni zac se omlouvat,jsem ti rikal ze se jeste nezname :D . urcite bude jeste prilezitost nekde pokecat. na DVD se tesim....
:-Dan
"Efekt jak hovado a účel žádnej"
http://picasaweb.google.com/Dan.f.style

henena

Re: Igor Brezovar TALKSHOW

Příspěvekod henena » pon 22. úno 2010 20:27:23

Já taky Sváťo,já taky chci! :ups: Teda jenom DVD smisek
Naposledy upravil(a) henena dne stř 24. úno 2010 8:23:24, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
allroad
Příspěvky: 627
Registrován: stř 11. úno 2009 17:53:44
Bydliště: Bludov ( okr. Šumperk )
Kontaktovat uživatele:

Re: Igor Brezovar TALKSHOW

Příspěvekod allroad » pon 22. úno 2010 20:22:11

Dane, nevěděl jsem že jseš to ty, když jsme spolu mluvili, za to se omlouvám ;) . Neboj se uriče ještě bude příležitost se k Tibetu vrátit s fotkama a komentářem. Ale jak jsem psal chce to více času. Už mne oslovilo i dost lidí o DVD. Jak budou hotová, můžeš se na něj kouknout doma v klidu za dlouhých zimních večerů ;) .
"Cesta bez překážek, nemá žádný cíl...."
http://picasaweb.google.cz/allroad.allroad

Dan
Příspěvky: 283
Registrován: pát 13. úno 2009 13:37:40
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele:

Re: Igor Brezovar TALKSHOW

Příspěvekod Dan » pon 22. úno 2010 20:12:44

Lidi,byla to fakt pekna akce. skoda ze jsem z toho tibetu nevidel vice protoze jsem prisel pozde,noo.
taky to neni lehky to uspusobit tak aby se to kazdymu libilo. a kdo ma zajem o cestovani na motorce tak je rad kdyz muze jit v zimne na takovou akci a byt mezi stejne naladenimy lidmy.
vzdicky se najde nejaky chytrak ale nato neni potreba reagovat. kazdy vypravi jinak tak to je jasny ze to ma charakter toho cestovatele.

dobre organizovana akce, jste sikovni klubaci ;)
:-Dan
"Efekt jak hovado a účel žádnej"
http://picasaweb.google.com/Dan.f.style

Uživatelský avatar
allroad
Příspěvky: 627
Registrován: stř 11. úno 2009 17:53:44
Bydliště: Bludov ( okr. Šumperk )
Kontaktovat uživatele:

Re: Igor Brezovar TALKSHOW

Příspěvekod allroad » pon 22. úno 2010 10:32:36

xavier píše:Diky za akci. Bylo to pekny. U videa z Tibetu mi trochu chybel komentar behem videa,taky titulky s datumem a lokalizaci:Tibet mi moc nerekli,lepsi by bylo to vic konkretizovat,chybela mi mapa cesty atd.To co bylo receno v dotazech po filmu mohlo byt klidne uz v tom videu a bylo to dle mne lepsi.
Igor byl super co dodat,hned bych nekam vyrazil :D


Film je něco jiného než samotné vyprávění s komentářem k fotkám. Film jsem volil záměrně. Šlo o to, odlišit se od Igora. Udělat mu v podstatě nějakého předskokana. Proto se akce jmenovala " Talkshow Igora Brezovara ". Vůbec nebyl problém vytáhnout 2000 fotek, vybrat ty nejzajímavější a povídat. Opravdu by to bylo dlouhé. Už Igor to musel hodně zkrátit.
Komentovat film je dost složité. Pokud by byl bez komentáře, určitě ano, ale do 57 minut mluvit, nebo jej zastavovat, by nebylo dobré. Vždycky je to věc názoru.
Jak píše Shimi. Film vznikal týden před akcí. Jedněm chybělo více motorek, druhého zajímalo více klášterů. Jsem amatér a milovník památek. Obávám se, že pokud se mi podaří dostat třeba do Mongolska, vylepším film o nějaké detaily, jak píšeš třeba mapku a pod. ale jinak bude v podobném duchu.
Jak jsem řekl před filmem, nikdy se nemohu srovnávat s Igorem. To je opravdu pojem a persona. Člověk, kterého si všichni vážíme a vzhlížíme k němu s respektem. Cílem naší akce bylo udělat něco pro lidi a to si myslím, že se nám povedlo.
"Cesta bez překážek, nemá žádný cíl...."
http://picasaweb.google.cz/allroad.allroad

Uživatelský avatar
shimi
Příspěvky: 473
Registrován: ned 08. úno 2009 23:32:07
Bydliště: Tišice
Kontaktovat uživatele:

Re: Igor Brezovar TALKSHOW

Příspěvekod shimi » ned 21. úno 2010 21:40:08

jo nějaký věci třeba v tom Tibetu chyběli,ale ber to tak že to udělal člověk kterej nikdy nic takovýho nedělal,jen ho prostě baví jezdit na motorce a jeho sen byl Tibet kterej si tam dolej splnit, pro mě je Sváta naprosto užasnej člověk a dobrej kámoš a mě jeho video strašně moc překvapilo,jelikož já ybch takovouhle věc nedokázal udělat,mam taky už nějakej ten stát projetej a sem tam i nějakej ten zajímavej ale prostě sem nikdy stoho nedokázal udělat ani cestopis a natož nějaký video s komentářem a fotkama,já prostě když někde sem tak si to tam užívá a fotim ale potompřijedu domu a tak nějak jen ukážu snámejm fotky aněco ktomu řeknu a toje vše a za pár let nevím nic,takže pro mě je Sváťa hrdina kterej něco dokázal, ono už jen předstoupit před zaplněný kino a pustit jim svuj amaterskej fiml a potom odpovídat na otázky chce jistou dávku odvahy a nebo slivovice,a jelikož Sváťa řidil tak slivovicí to nebilo :yes: a jak si tam jeden chytrej učastník do toho videa potřeboval rejpnout tak myslim že to vubec nebilo potřeba,ať se sám podivá na to co on dokázal, tak maximálně doved chytračit loool takže já sem Sváťovi držel palce a myslim si že to prostě dokázal :yes:

xavier
Příspěvky: 1
Registrován: sob 11. dub 2009 20:55:17

Re: Igor Brezovar TALKSHOW

Příspěvekod xavier » ned 21. úno 2010 21:19:43

Diky za akci. Bylo to pekny. U videa z Tibetu mi trochu chybel komentar behem videa,taky titulky s datumem a lokalizaci:Tibet mi moc nerekli,lepsi by bylo to vic konkretizovat,chybela mi mapa cesty atd.To co bylo receno v dotazech po filmu mohlo byt klidne uz v tom videu a bylo to dle mne lepsi.
Igor byl super co dodat,hned bych nekam vyrazil :D

Uživatelský avatar
shimi
Příspěvky: 473
Registrován: ned 08. úno 2009 23:32:07
Bydliště: Tišice
Kontaktovat uživatele:

Re: Igor Brezovar TALKSHOW

Příspěvekod shimi » ned 21. úno 2010 20:01:14

jo já vždy po setkání s Igorem bych hned někam jel,on ikdyby vyprávěl o tom jak se jel vykoupat k balatonu tak to prostě bude zajímavý loool umí to prostě podat a ta jeho řeč to prostě nikdo jinej nesvede :palec: moc mu zato děkuju byl zase naprosto užasnej,jo a Sváťuv film ně taky moc zaujal,je to opravdu moc zajímavá země ale mě teď nejvíc zajímá Irán a tam ybch moc chtěl a je to teď můj cíl :ups:

Uživatelský avatar
strejda.zmoravy
Příspěvky: 79
Registrován: pon 23. úno 2009 14:04:27
Bydliště: Šumperk

Re: Igor Brezovar TALKSHOW

Příspěvekod strejda.zmoravy » ned 21. úno 2010 18:05:48

:palec: Super akce,za pořadatelství členů :yes: Myslím,že to muselo mnoho lidí navnadit a motivovat vydávat se vstříc novým dobrodružstvím.Škoda jen,že nezbylo trochu více času na dotazy.Příště bych si dovolil navrhnout kino třeba v Šumperku,bo dnes celej den jen chrápu ! loool


Zpět na “Klubové akce”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů