SETKÁNÍ ČLENŮ A PŘÁTEL KLUBU - 23.10.2011 | V neděli 23.10.2011 od 11:00 hodin se v Křečovicích (okr. Benešov) uskuteční další setkání členů a přátel klubu.
Tentokrát se sejdeme u domu Otíka z filmu Vesničko má středisková. Od 11:15 se projdeme po vesnici a podíváme se na jednotlivá místa natáčení filmu.
Ve 12:00 společně z Křečovic odjedeme na oběd do nedaleké restaurace, kde mají mimo jiné výborné medové pečivo (aktuálně vánoční kolekci) a mini adventure golf.
Jestli se chcete stát členem našeho klubu, máte zde možnost osobně předat svoji přihlášku. Podmínky přijetí nového člena jsou zde.
MAPA ZDE
Diskuse k akci je zde
|
publikováno: 29.9.2011
|
|
|


| EUR |
24.195 Kč  | | GBP | 28.032 Kč  | | CHF | 26.233 Kč  | | USD | 20.976 Kč  | | PLN | 5.690 Kč  |
data z 11.6.2026
samolepka retroreflexivnĂ - velkĂĄ 50,- Kč
| BENZIN | 0000 Kč  | | NAFTA | 0000 Kč  |
NATURAL 95 v okolních zemích
| NĚMECKO | 0000 Kč  | | POLSKO | 0000 Kč  |
| RAKOUSKO | 24.19 Kč  |
| SLOVENSKO | 0000 Kč  |
data z 1.6.2018


BMW MOTOCLUB CZ BMW MOTOKLUB BMW MOTO KLUB BMW MOTO CLUB BMW MOTO CAMP |