a k t u á l n ě d i a g n o s t i k a o d k a z y p a r t n e ř i f ó r u m k o n t a k t č l e n s t v í

SETKÁNÍ ČLENŮ A PŘÁTEL KLUBU - 27.10.2018

V sobotu 27.10.2018 se uskuteční další setkání členů a přátel klubu. Tentokrát na Berounsku.

Setkání členů a přátel BMW MOTOCLUB CZ

PROGRAM:
- oběd a popovídání s přáteli v naší oblíbené restauraci s výbornou domácí kuchyní. Opět budou čerstvě napečené koláče.
- BMW MOTO AMBULANCE: připojení motocyklů BMW na naši klubovou diagnostiku. Bližší informace jsou zde.

Přesný časový plán akce a místo konání obdržíte v emailu při potvrzení Vaší registrace.

Náš on-line registrační systém na akce nám velmi organizačně pomáhá. Při jeho používání se nám lépe nastavuje gastro a ubytovací zajištění akcí, kapacita parkování atd. Rozhodli jsme se tedy, že on-line registrace budeme dělat na všechny naše další akce.

Na akci se můžete bezplatně přihlásit od 18.10.2018 do 26.10.2018, a to výhradně zde: ON-LINE PŘIHLÁŠKA
Počet účastníků je omezen, proto s vaší přihláškou neváhejte. Každý účastník akce musí mít registraci.

on-lime mapa přihlášených účastníků

Na akci si můžete zakoupit naše klubové předměty.

SETKÁNÍ ČLENŮ A PŘÁTEL KLUBU - 27.10.2018

publikováno: 18.10.2017