Stránka 1 z 1

Re: Airbag-vesta

Napsal: úte 12. dub 2016 20:12:31
od Charlie
Ahoj Kuky,

já používám GARMIN GPSMAP64s PRO. Přes bluetooth to jde spojit s telefonem, ale s Interphonem to spojit nelze. Mám to tak schválně, protože už nechci hlasovou navigaci do helmy.

Z telefonu můžeš na display navigace dostávat informace o příchozích tel. hovorech, SMS a emailech.

Pozor, tato navigace ji primárně dělaná jako outdoorová. Já jsem se k tomuto typu GPS vrátil poté, co jsem vyzkoušel různé moto a auto navigace a zjistil jsem, že mi nejvíce vyhovuje. Pro mne je dobrá navigace taková, která se rychle umí najít po vyjetí z tunelu a ukázat další cestu. Také pro ovládání v rukavicích preferuji tlačítkové ovládání.

Přeji dobrou ruku při výběru.

Charlie ;)

navigace

Napsal: úte 12. dub 2016 19:59:21
od kuky
Ahoj Charlie,nechtěl jsem zakládat nové vlákno.
Dnes jsem byl na ambulanci a zapomněl jsem se zeptat na tu tvou navi. Prosím mohl by jsi me nápsat označení toho tveho garminu,kouknu na net. Chtěl jsem se zeptat jestli jde spojit a interphonem,jestli je tam Evropa atd,ale to se doctu na netu.Děkuji kuky-mirek

Re: Airbag-vesta

Napsal: stř 09. bře 2016 15:54:06
od kuky
Ahoj Charlie,
já vím o jednou známém, který ji má a už ji vyzkoušel smisek , ale nedopatřením, když jel tankovat.
Slezl z motorky a zapomněl se odcvaknout a v momente stal v pozoru nafouknutej u stojanu smisek .Podařilo se mu to i přesto, že potřebuješ 30 kg sily na to odpálení. Od te doby vozí náhradní bombicku.
Zajímalo me jestli někdo nemá zkušenosti s konkrétní značkou, protoze to prodává více prodejců.
Děkuji hezký den. kuky

Re: Airbag-vesta

Napsal: stř 09. bře 2016 10:16:00
od Charlie
Ahoj Kuky,

občas se v tom objeví, některý z účastníků našich akcí. Vždy máme chuť zatahat za provázek a zjistit, jak to funguje. :ucenec:

Já zatím nevím o nikom, kdo to musel prakticky vyzkoušet.

Charlie ;)

36.jpg

Airbag-vesta

Napsal: úte 08. bře 2016 15:57:23
od kuky
Zdravím všechny,
chtěl bych se zeptat jestli někdo používáte airbagovou vestu např. http://www.globalmoto.cz/eshop-moto-air ... 21946.html, nebo od jiného výrobce a jak jste s ní spokojený. Prosím o jakékoliv zkušenosti a postřehy. Uvažuji nad koupí a tak se hodí každý poznatek. Děkuji Kuky