Přešití sedadla DDT Customs

Uživatelský avatar
bu_back
Příspěvky: 29
Registrován: pát 09. říj 2015 20:48:46
Moto: BMW R1200R

Přešití sedadla DDT Customs

Příspěvekod bu_back » stř 30. bře 2016 14:14:13

Ahoj všem,

doufám, že už jste se byli projet tak jako já :palec:

bohužel po koupi BMW R 1200 R 2015, poprvé v životě po 16ti letech na motorce, se mi stane, že po 20min jízdě přestanu cítit cokoliv v tříselné části což není zrovna příjemné. vím, že chlap má být citlivý a chápavý pro ženy, ale ženskou se zas nemusím stávat když jezdím na motorce loool loool

dal jsem se proto do řešení, koupil podušku Airhawk, která situaci trochu řešila no cítil jsem se na tom jak na vodní posteli a v rychlejších pasážích mě to vadilo. tak jsem nechal upravit sedadlo u pána (nevzpomenu si na jméno) kousek od Plzně, na kterého jsem měl dobré reference. no úprava sedadla bohužel problém nevyřešila jen prodloužila interval.

tak po dalším hledání jsem narazil na DDT customs s dobrými referencemi. poprosil jsem je o nástřel ceny a docela mi vyrazila dech. 12tis (čekám ještě jestli to je za obě sedadla nebo jen za řidičovo) mě trochu překvapilo, jelikož jsem všude četl cca 5-6tis... máte s nimi někdo zkušenosti? nechci měnit sedadlo kvůli vzhledu ale čistě ze zdravotních důvodů :fuj:

díkos


Zpět na “DOPLŇKY A PŘÍSLUŠENSTVÍ”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti