Levný univerzální držák GPS

Uživatelský avatar
TomasTT
Příspěvky: 25
Registrován: pon 09. bře 2009 21:30:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Levný univerzální držák GPS

Příspěvekod TomasTT » pát 20. bře 2009 0:15:53

Ne, je to přesně to samé, akorát tam je jeden široký pás sucháče. Letos jsme to pro nezájem vyhodili z katalogu a následovat bude asi i magnetická verze téhož. Na stejném principu se dělají taky pouzdra na telefony a pouzdra na mapu, akrorát to není stažené k řídítkám sucháčem ale fastony (takové ta plastové čudlíky co se dávají na popruhy batohů).
Obrázek partner BMW MOTOCLUB CZ

HonzaGS
Příspěvky: 123
Registrován: čtv 26. úno 2009 7:55:03

Re: Levný univerzální držák GPS

Příspěvekod HonzaGS » úte 10. bře 2009 18:59:23

Jinak myslím, že si pořád nerozumíme Tome. Ta kapsička od givi se chytá na sucháče styklm, že tam jsou dvě poutka, který se přehodí přes brejle a chytnou zpátky k tý kapsičce... to co si mi posílal od TT tak jsou na sucháč - který se chytá např. k držáku, či jinam kde mám "protikus" - jestli sem to z fotek pochopil...

HonzaGS
Příspěvky: 123
Registrován: čtv 26. úno 2009 7:55:03

Re: Levný univerzální držák GPS

Příspěvekod HonzaGS » úte 10. bře 2009 7:34:36

Tak v tom případě se Tomášovi omlouvám. Na stránkách TT jsem ho nenašel... a když jsem nějaká taková pouzdra našel vše bylo nad 2000 Kč. Jen jsem chtěl upozornit na zajímavý výrobek za pěknou cenu. Níc víc.

Uživatelský avatar
TomasTT
Příspěvky: 25
Registrován: pon 09. bře 2009 21:30:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Levný univerzální držák GPS

Příspěvekod TomasTT » úte 10. bře 2009 5:02:37

Nerozumíme si.
Máme v nabídce pouzdro se sucháčem jako samostatný výrobek za cca 1000Kč - stejný princip jako to co píšeš. Pak totéž s magnety a protidestičkou za asi 1500 a pak to řešení s odpružením za dvojnásobek ale to je včetně odpružené platformy. Tím chci říct, že obyčejné pouzdro se sucháčem a přidělané na řídítka sucháčem vyjde na stejno. Proto nejde napsat, že totéž od TT je za dvojnásobek, protože to z principu totéž není. Ty to tak třeba nevnímáš ale někdy to na řídítka připevnit nejde. Takže kdybys srovnal to samotný pouzdro s cenou pouzdra plus RAM kloubu od Wunderlichu, tak taky napíšeš, že to je to samé za dvojnásobek? Nebo úplně laicky - můžeš napsat, že pizza někde stojí 100Kč a vedle 200Kč, když ta cena vedle je včetně rozvozu a krabice? Nebo úplně jinak - představte si ten skandál, někdo nabízí pouzdra za desetinásobek! Neuvěřitelné. A ono je to pouzdro i s tím PDA. Chápeš? Nemůžeš napsat že je to to samé za dvojnásobek, když to není pravda.
Abysme nemluvili jen o TT, tak takhle:

Tohle stojí asi 10 liber:
Obrázek

Ale tenhle úchyt k tomu pouzdru stojí 20 liber navíc
Obrázek
Tak nejde přece hodit odkaz jen na pouzdro a napsat, že to stojí třetinu a je to to samý, když ten tvůj žádné upevnění nemá.
Obrázek partner BMW MOTOCLUB CZ

HonzaGS
Příspěvky: 123
Registrován: čtv 26. úno 2009 7:55:03

Re: Levný univerzální držák GPS

Příspěvekod HonzaGS » pon 09. bře 2009 23:42:10

Já poslal odkaz na kompletní řešení za 950Kč. Co jsem koukal na Touratech tak to vycházelo na 2000Kč a víc. Neříkám, že držák Touratech není lepší ale pro většinu lidí to plní funkci stejnou ovšem za cenu dvojnásobnou pro TT. A tady ten sucháč slouží k uchycení přes brejle řízení narozdíl od TT k dalšímu držáku...

Uživatelský avatar
TomasTT
Příspěvky: 25
Registrován: pon 09. bře 2009 21:30:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Levný univerzální držák GPS

Příspěvekod TomasTT » pon 09. bře 2009 21:39:18

Nechci hned nějaký flame ale proč si neověříš fakta, dřív než něco napíšeš?
Samotné pouzdro se sucháčem a stylusem má Touratech za prakticky stejnou cenu. Ty to ale srovnáváš s cenou nejen pouzdra ale i odpružené kovové platformy (držáku), což dost dobře nejde, když tři LORD silentbloky stojí samy o sobě 24EUR bez VAT.
Stačí se trošku podívat ne?
http://www.touratech.cz/MvG-PDA-max.jpg

T.
Obrázek partner BMW MOTOCLUB CZ

HonzaGS
Příspěvky: 123
Registrován: čtv 26. úno 2009 7:55:03

Levný univerzální držák GPS

Příspěvekod HonzaGS » pát 06. bře 2009 7:54:21

Zdravím, našel celkem pěkný univerzální držák GPSky na moto - jedná se o textilní kapsičku se slídou na GPS, PDA atd..., která se pomocí suchých zipů přidělá k řídítkům. Vím, že už tu něco takového bylo od TT ale celkem za draho. Tohle je od Givi a vychází na 950Kč.

http://www.motosp.cz/s-850-textilni-tas ... 21363.html


Zpět na “DOPLŇKY A PŘÍSLUŠENSTVÍ”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů