USB psí známka

USB psí známka

Používáte USB psí známku
2
29%
Nemáte důvěru k této známce
5
71%
 
Celkem hlasů: 7

Uživatelský avatar
kakas
Příspěvky: 146
Registrován: pon 09. úno 2009 16:42:33
Bydliště: Brandýs nad Labem

Re: USB psí známka

Příspěvekod kakas » pon 04. kvě 2009 8:42:33

To je jasné,
já jen, že až se uvidíme na nějakém setkání tak aby jste mně nezačali šacovat kde ji mám!!!!! smisek smisek smisek smisek smisek

Uživatelský avatar
allroad
Příspěvky: 627
Registrován: stř 11. úno 2009 17:53:44
Bydliště: Bludov ( okr. Šumperk )
Kontaktovat uživatele:

Re: USB psí známka

Příspěvekod allroad » pon 04. kvě 2009 7:53:44

Jde o vyslovení názoru. Pokud ji někdo má, je logické že jí důvěřuje a proto si jí také kupoval ( nebo mu byla věnována ). Anketa by mohla mít ještě další dotazy, ale šlo jen o informaci. NE o reklamu UTAGu. Celkově vzato je dobře, že dbáme o svoji bezpečnost a to je důležité.
Pěkný den Allroad
"Cesta bez překážek, nemá žádný cíl...."
http://picasaweb.google.cz/allroad.allroad

Uživatelský avatar
kakas
Příspěvky: 146
Registrován: pon 09. úno 2009 16:42:33
Bydliště: Brandýs nad Labem

Re: USB psí známka

Příspěvekod kakas » ned 03. kvě 2009 21:41:20

Jo a hlasuji pro používám a berte to jako, že jsem fanouškem tohoto výrobku.

Uživatelský avatar
kakas
Příspěvky: 146
Registrován: pon 09. úno 2009 16:42:33
Bydliště: Brandýs nad Labem

Re: USB psí známka

Příspěvekod kakas » ned 03. kvě 2009 21:40:02

čau,
myslím si, že je anketa trošku špatně postavená. Já například známku zatím nepoužívám, ale určitě bych ji do budoucna chtěl. A nemůžu přece napsat, že ji používám a přitom ji nemam a na druhou stranu nemůžu napsat, že nemám důvěru když ji mám. Myslím si, že jednou podobné elektronické prúkazy a podobně budou součástí nejen motorkářů, ale všech lidí.
Karel

Uživatelský avatar
allroad
Příspěvky: 627
Registrován: stř 11. úno 2009 17:53:44
Bydliště: Bludov ( okr. Šumperk )
Kontaktovat uživatele:

Re: USB psí známka

Příspěvekod allroad » ned 03. kvě 2009 21:39:29

Díky za zajímavý názor.
"Cesta bez překážek, nemá žádný cíl...."
http://picasaweb.google.cz/allroad.allroad

Gabča
Příspěvky: 159
Registrován: sob 28. úno 2009 23:38:56

Re: USB psí známka

Příspěvekod Gabča » ned 03. kvě 2009 21:07:55

Ahoj Všem
Myslím si ,že používání těchto známek je velice praktické jak pro raněného tak pro záchranáře. Dává o zraněném spousty informací,které se určitě hodí jak v terénu tak při následném ošetření v nemocnici.Shimi má sice pravdu , že se krev nikdy nepodává bez předchozí zkoušky,ale to platí u nás a ve vyspělých zemích.Musíme mít ale na paměti, že spousta z nás cestuje po celém světě a na Ukrajině nebo v Rumunsku se iformace jako krevní skupina může hodit. :palec: Krom jiného je na UTAGu zaznamenána spousta důležitých informací ( jméno,foto,číslo na oš.lékaře,kontaktní osoby,alergie,užívané léky,řeč kterou mluvíte a ty které ovládáte-velice důležité info,jste-li v registru dárců orgánů nebo non- dárců=lidé kreří odmítají darovat orgány např.náboženské důvody. a sposty dalších .UTAG je na velice jednoduchém principu flasch disk ,kde je menu ve formě tabulek které vyplníte.Lze jej prohlížet na počítačích podporující WINDOWS ME,2000,XP,VISTA.Spousta sanit RZP již v dnešní době mají počítač , ale informace stejně více ocení lékaři v nemocnici , kde se počítač najde s jistotou. :) Věřte , že záchranáři i lékaři nebo sestřičky vždy Váš UTAG odhalí a informace na něm Vás můžou zachránit nebo pomoci lékařům zvolit správnou léčbu.Což u pacienta ,který nemůže komunikovat není zrovna jednoduché.UTAG je v několika jazycích a v balení jsou i samolepky na helmu s mezinárodním lékařským symbolem a písmeny ICE=v případě nouze ,stejný symbol je i na známce.Záleží tedy na každém z nás zda si známku pořídí,ale rozhodně nám neuškodí může jen pomoci :yes: :yes: :yes:

Uživatelský avatar
shimi
Příspěvky: 473
Registrován: ned 08. úno 2009 23:32:07
Bydliště: Tišice
Kontaktovat uživatele:

Re: USB psí známka

Příspěvekod shimi » ned 03. kvě 2009 11:32:38

no je to zajímavá věc,jistě se tam pár udajů vejde,ale ono se na to vážně nedá přihlížet,třeba krevní skupinu podle toho nikdo stejně brát nebude,muže se stát že tn člověk bude mít třeba známku zrovna kamaráda protože ji třena někde nedopatřením kámoš zapoměl a tak mu ji třeba veze a ejhle zrovna sebou někde praští a oni by do něj napumpovali jinou krev kuli tomu že byse koukli na známku,to je stejný jako to maj lidi nalepený namotorce,ale kdo ví jestli ta motorka patří zrovna tomu jezdci kterej na ní sedí,ta zníámka je moc pěkná taky byse mi líbila,ale je to opravdu asi o ničem :)

Uživatelský avatar
allroad
Příspěvky: 627
Registrován: stř 11. úno 2009 17:53:44
Bydliště: Bludov ( okr. Šumperk )
Kontaktovat uživatele:

USB psí známka

Příspěvekod allroad » stř 29. dub 2009 10:37:57

Poslední dobou jsem se setkal u motorkářů s tzv. USB psí známkou. Rozumím tomu, že si cení svého zdraví, ale dle mého názoru nemůže záchranná služba spoléhat na něco podobného. Možná by nám na to dala fundovanou odpověď GABČA. Používáte také tuto známku a jaký je váš názor ( viz anketa ).

USB.jpg
"Cesta bez překážek, nemá žádný cíl...."
http://picasaweb.google.cz/allroad.allroad


Zpět na “DOPLŇKY A PŘÍSLUŠENSTVÍ”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů