Rukavice do deště a chladu

Uživatelský avatar
Charlie
Příspěvky: 3424
Registrován: úte 27. led 2009 22:55:04
Moto: BMW R1200GS ADV

Rukavice do deště a chladu

Příspěvekod Charlie » ned 24. říj 2010 16:37:59

Dlouhodobě jsem řešil rukavice použitelné na motorce v dešti a chladu. A po různých modelech od různých výrobců jsem pořídil něco s čím jsem spokojen.

Koupil jsem rukavice ZIENER Gondal GORE-TEX , které jsou primárně určeny pro OUTDOOR aktivity. Vychytávky typu stěrač plexi, nebo plastové chrániče na nich nenajdete.

Dnes jsem potřeboval vyčistit hlavu, tak jsem kopnul do vrtule, a to i když počasí nebylo vyloženě motorkářsky laděno. Teplota kolem 9 °C a občasné deštové přeháňky. Dal jsem ale příjemných 120 km a mohl jsem tak vyzkoušet rukavice ZIENER na motorce v situaci, pro kterou jsem je pořizoval. Podle teploměru jsem projížděl místy s teplotou vzduchu 7 °C, dostal jsem se i do pořádného lijáku. A výsledek - ruce jsem měl stále v teple a suchu.

Dílenské zpracování i ergonomie těchto rukavic je na velmi vysoké úrovni. Vnitřní část je zateplena, nejsou tedy vhodné pro letní deštivý provoz.

Mohu tyto rukavice na motorku jen doporučit. Zajímavá je i jejich cena. Nato, že se jedná o značkový výrobek s užitím technologie GORE-TEX je cena 1099,- Kč (prodejny INTERSPORT) víc než příjemná.

Jaké rukavice a zkušenosti máte vy?

Charlie ;)
Přílohy
rukavice.jpg

Zpět na “DOPLŇKY A PŘÍSLUŠENSTVÍ”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů