Nolan N-Com bluetooth - problém...

moaul
Příspěvky: 1
Registrován: pon 13. čer 2011 11:12:41

Re: Nolan N-Com bluetooth - problém...

Příspěvekod moaul » stř 15. čer 2011 9:05:48

Dobrý den, omlouvám se za zdržení, byl jsem na dovolené. Váš problém lze samozřejmě řešit. Kontaktujte mě prosím na mailové adrese firmy MOTO CUP s.r.o. Jsme od roku 2005 autorizovaný zástupce firmy NOLAN pro ČR. Děkuji. Neumann

Uživatelský avatar
Kiki
Příspěvky: 2
Registrován: sob 23. dub 2011 22:40:05
Moto: BMW R1200GSA
Bydliště: Kladno

Re: Nolan N-Com bluetooth - problém...

Příspěvekod Kiki » stř 01. čer 2011 22:40:59

Ahoj ,mám také Nolan 103 a používám jen komunikaci mezi spolujezdcem,navigaci nechám jen ukazovat obrázky a nemám zapnutý ani zvuk.Myslím ,že na to co chceš propojit musí být chytřejší bluetooth než je nolan.Centrální jednotka musí ovládat více bluetooth zařízení naráz.Myslím ,že to nolan neumí. :palec:

mitak
Příspěvky: 1
Registrován: úte 17. kvě 2011 19:48:34

Nolan N-Com bluetooth - problém...

Příspěvekod mitak » pát 27. kvě 2011 9:42:13

Já i přítelkyně máme helmy Nolan N103. Navigaci mám Zumo 660. Když jem měl bluetooth modul N-Com v helmě jen já, tak jsem byl vesměs spokojený. Poslouchal jsem si hudbu a instrukce ze Zuma a na přítelkyni kašlal :) Když jsem koupil bluetooth modul i do druhé helmy, nastal problém. Bláhově jsem si myslel, že mezi bezdrátovým interkomem a bezdrátovým připojením k navigaci budu jednoduše přepínat.

Po dlouhém a pečlivém testování na gauči už vidím, že to nebude tak snadné. Spárované mám všechno správně, obě dvojice helma-helma i helma-navigace jednotlivě fungují dobře. Ale když mám zapnuté obě a chci přepnout z páru navigace-helma na interkom helma-helma, tak se stane následující:

Podle návodu postupuju takto:
1) 2 sekundy šipka dolů - odpojí se navigace
2) 1 sekundu tlačítko on - připojí se interkom.

Jenže... interkom se nepřipojí, místo něj se v otřesné kvalitě (podivně to chrčí) připojí opět navigace a na interkom se nijak nedostanu (zkoušel jsem snad všechny kombinace tlačítek)

Máte někdo tyto helmy ? Máte s tím taky problém nebo je to obecná vlastnost italských přístrojů, že nestojí za nic a nemá to cenu reklamovat ? Moji helmu, ze které vše ovládám, mám spárovanou jako helmu řidič (tady snad problém nebude). Jediné řešení, které zatím funguje spolehlivě, je vypínat bluetooth vysílač v Zumu a pak už jen tlačítkem on zapnout interkom - pak interkom funguje. Jenže to je velmi zdlouhavé a nebezpečné, protože na Zumu to obsahuje aspoň osm kliknutí a procházení několika menu...


Zpět na “DOPLŇKY A PŘÍSLUŠENSTVÍ”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů