Osobně Ti doporučuji navštívit sevis a udělat prohlídku motorky. V Praze např. našeho partnera Car Servis: http://www.bmwmotoclub.cz/partner
Kontrola vzduchového filtru bylo to nejjednodušší, co jsem Ti mohl poradit. Podle toho jak hrozně vypadal, to dávalo šanci na zlepšení. Teď to bude chtít kontrolovat dál svíčky, konektor na čidle sání, cívku, snímač škrtící klapky...
Ahoj Charlie, Prosim te chci se zeptat jestli se mam prihlasit na diagnostiku znovu, nebo jestli muzu prijet bez prihlaseni. Byl jsem tam u tebe pred 14 dny s tim stribrnym GS 1200, to jak se mi dusi, kdyz za nej vezmu. Ty jsi mi tam zjistil spinavy vzduchac, tak jsem ho vymenil, ale je to jen o malinko lepsi. Ale porad se to dusi. Zjistime tam u tebe jeste neco? Diky za odpoved Ahoj Milos
Všichni, kdo jste prošli diagnostikou na BMW MOTO AMBULANCI 21.7.2015, tak již máte reporty z vašich motorek uloženy v databázi: http://www.bmwmotoclub.cz/diagnostika