KROTITELÉ BAWORŮ 2016

Akce, které pořádá náš klub
Uživatelský avatar
Charlie
Příspěvky: 3424
Registrován: úte 27. led 2009 22:55:04
Moto: BMW R1200GS ADV

Re: KROTITELÉ BAWORŮ 2016

Příspěvekod Charlie » pon 23. kvě 2016 8:39:30

Dnes byla doplňena fotogalerie z akce o další báječné fotky od Jirky.

http://www.bmwmotoclub.cz/akce/2016/kro ... _20160514/

Charlie ;)

Uživatelský avatar
hugitka
Příspěvky: 51
Registrován: pát 10. kvě 2013 12:25:48
Moto: BMW F650GS - prodáno 2016

Re: KROTITELÉ BAWORŮ 2016

Příspěvekod hugitka » ned 22. kvě 2016 16:28:03

Charlie pro me to byla malickost. :palec:

Tati diky ;)

Uživatelský avatar
Charlie
Příspěvky: 3424
Registrován: úte 27. led 2009 22:55:04
Moto: BMW R1200GS ADV

Re: KROTITELÉ BAWORŮ 2016

Příspěvekod Charlie » ned 22. kvě 2016 14:56:05

Jirko,

super těšíme se na Tvoje další fotky.

Určitě není potřeba fotit každého účastníka - jen ty nejkrásnější... :ucenec:

Klárko,

díky, že jsi to tady ošéfovala. :palec:

Charlie ;)

Uživatelský avatar
Hugacek
Příspěvky: 9
Registrován: sob 14. kvě 2016 23:15:42
Moto: kolobrna Kickbike Race Max 28

Re: KROTITELÉ BAWORŮ 2016

Příspěvekod Hugacek » ned 22. kvě 2016 13:24:29

Už jsem reagoval a poslal žadateli jeho fotky na mail.
Pro ostatní - právě nahrávám zbytek fotek na Zoneramu a jakmile se to nahraje, dám sem odkaz na všechny fotky z akce. Omlouvám se, jestli se tam někdo nenajde. Neměl jsem s touto akcí žádnou zkušenost a tak jsem netušil, že je třeba vyfotit úplně každého při každé aktivitě, příště už to bude lepší :)

Uživatelský avatar
hugitka
Příspěvky: 51
Registrován: pát 10. kvě 2013 12:25:48
Moto: BMW F650GS - prodáno 2016

Re: KROTITELÉ BAWORŮ 2016

Příspěvekod hugitka » ned 22. kvě 2016 12:35:55

napisu tatovi a uvidime kolikrat te najde :yes:

Uživatelský avatar
Karel Hybner
Příspěvky: 3
Registrován: úte 17. kvě 2016 7:26:07
Moto: BMW R1200GS ADV

Re: KROTITELÉ BAWORŮ 2016

Příspěvekod Karel Hybner » ned 22. kvě 2016 11:18:23

Ahoj Charlie.
Těšil jsem se na fotografie ale jako na potvoru jsem jen na společné fotce.Mirka říkala Brigitě,že nemusí moc fotit,protože je tam fotograf a fotky budou na webu.Chápu,že moje výsledky nebyly zrovna fascinující,pro zveřejnění.Proto bych Tě rád požádal pokud ještě nějaké další fotky jsou,zda mi je můžeš poslat na mou soukromou adresu.Poznávací znamení,R 1200 GS ADV,bílá přilba a černo signální bunda.Ale jinak ten co mu všichni pomáhali se sedlem.
Pěkný den a spoustu vydařených akcí přeje Karel Hybner.
kontakt: hybnerk@seznam.cz :ucenec:

Uživatelský avatar
Dan_e39
Příspěvky: 22
Registrován: úte 28. črc 2015 22:31:34
Moto: BMW R1200GSA
Bydliště: Lysá nad Labem

Re: KROTITELÉ BAWORŮ 2016

Příspěvekod Dan_e39 » úte 17. kvě 2016 18:53:18

Souhlasím s Karlem Hybnerem. A vzhledem k tomu, že jinak byla organizace v restauraci na to, kolik nás bylo, úplně v pořádku, taky jsem to dál neřešil.
Ale guláše mě baví a tady je název UHO zcela ok. A svůj účel to splnilo - bylo to teplé, bylo to rychlé a žaludek to zaplnilo :green:

Uživatelský avatar
Karel Hybner
Příspěvky: 3
Registrován: úte 17. kvě 2016 7:26:07
Moto: BMW R1200GS ADV

Re: KROTITELÉ BAWORŮ 2016

Příspěvekod Karel Hybner » úte 17. kvě 2016 8:29:24

Ahoj
Nyní jsem si přečetl odpověď pana restauratéra na Hovězí guláš.Hovězí maso ano ale barva a chuť jak se u nás říká UHO.(univerzální hnědá omáčka).Každý máme jinou představu o guláši.A můj názor proč tak málo ohlasu přímo v restauraci? Nikomu asi nestálo za to dělat kvůli kuchařově představě o guláši nějaký rozruch.Většina měla hlad a zaplnit prázdný žaludek, to stačilo.
Jinak velice pěkná restaurace,příjemný personál a vše kolem.
Holt není každý den posvícení.Příště se ten guláš povede.
Krásný den a spoustu spokojených strávníků přeje Karel Hybner.

Uživatelský avatar
Karel Hybner
Příspěvky: 3
Registrován: úte 17. kvě 2016 7:26:07
Moto: BMW R1200GS ADV

Re: KROTITELÉ BAWORŮ 2016

Příspěvekod Karel Hybner » úte 17. kvě 2016 8:14:54

Ahoj všem.
Byl jsem poprvé na takové akci a jsem velice spokojen.Organizace,nálada,počasí a hlavně přístup organizátorů ke mě jako k úplnému nováčkovi.Musím hned všem poděkovat za pomoc při opravě mého sedla.Velký dík,oprava se podařila a sedlo je opět v perfektní formě.
Když jsem poprvé viděl fotky z loňské akce,dostal jsem docela strach jestli to všechno dám.Ale díky skvělému vedení Charlieho jsem téměř vše dal bez újmy na zdraví i na motorce.Velké díky.
Cesta zpátky byla pěkná až do Lubence.Tam se zatáhlo a začalo řádně fičet.Obloha byla černá a vypadalo to na pořádný plavák.Ale na štěstí jsme to zvládli v suchu až domů do Františkových Lázní.
Děkuji za krásný den a doufám,že mi v hlavě a v rukách zůstane alespoň část toho co jsem se zde naučil.
Přeji všem spoustu krásných zážitků na motorce a hlavně žádné nehody ani újmy na kráse svých strojů.
Ahoj Karel "sedlo" :palec:

Uživatelský avatar
Charlie
Příspěvky: 3424
Registrován: úte 27. led 2009 22:55:04
Moto: BMW R1200GS ADV

Re: KROTITELÉ BAWORŮ 2016

Příspěvekod Charlie » úte 17. kvě 2016 7:36:40

Ahoj Dane,

kvalitu stravování na našich akcích považujeme za důležitou a snažíme se ji ovlivňovat výběrem spolupracujících restauračních podniků. Obrátil jsem se tedy na provozovatele hotelu Oldřichův Dub pana Gebelta s dotazem k podávanému hovězímu guláši. Niže je jeho odpověď.

Za další zpětnou vazbu budeme rádi.

Charlie ;)

"Dobrý večer,
děkuji za Vaši zprávu i za to, že jste mi dal prostor k vyjádření. Mohu mluvit pouze za sebe a za naše pracovníky. O tom, že guláš byl hovězí a ne vepřový není nejmenších pochyb. Vzhledem k tomu, že jsme v sobotu prodali cca 40 porcí a nebyla ani jediná stížnost na kvalitu jídla nebo na množství (tedy pokud nepočítám uzivatele Dan_e39), musím nařčení ze záměny hovězího za vepřové rozhodně odmítnout."
Od obsluhy jsem po vašem odjezdu dostal informaci, že jeden z hostů okomentoval guláš jako vepřový, ale přišlo mi to tak absurdní, že jsem tomu nevěnoval větší pozornost.
Prošel jsem si vaš web (mimichodem moc pěkné) a našel jsem pouze jedinou zmínku o jídle. Docela by mě zajímal názor ostatních strávníků. Pochopitelně mě mrzí každý nespokojený host, ale s tím se nedá asi nic dělat.
Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů ve Vaší náročné práci pro BMW MOTOCLUB CZ, i v osobním životě.

S pozdravem

Miroslav Gebelt
Hotel Oldřichův Dub
"

Uživatelský avatar
JirkaMG
Příspěvky: 1
Registrován: pon 16. kvě 2016 12:51:41
Moto: Moto Guzzi Classic

Re: KROTITELÉ BAWORŮ 2016

Příspěvekod JirkaMG » pon 16. kvě 2016 17:03:43

Ahoj bando,
díky za super akci. Nevěřil jsem, co všechno se dá s motorkou dělat a bez Vás bych to nikdy nezjistil. Už teď jsem rozhodnut, že si to příště rád zopakuji :-)

Uživatelský avatar
Honza_BMW_VW
Příspěvky: 53
Registrován: pát 10. kvě 2013 18:57:31
Moto: BMW R1200GS
Bydliště: Liberec, Praha

Re: KROTITELÉ BAWORŮ 2016

Příspěvekod Honza_BMW_VW » pon 16. kvě 2016 16:49:29

...koukám dle foto, opět Charlie objednal správné počasí. Jak ty to jenom děláš?
Jinak, v sobotu na kolozávodech Kuba 21místo v kategorii na 55km trase MTB a dnes zvládl jízdy na moto před komisařem na cvičišti i v provozu, dle new pravidel a vše bez problémů. Myslel jsem, že se v sobotu "rozcvičí" na moto, ale volil kolozávody.
Každopádně, ještě papírově nedosáhne na tu moji motorku, takže mi snad ještě chvíli vydrží a bude mi říkat pane a ne že si budu klasicky půjčovat, jak to tak bývá, svůj stoj jen na jízdu k pumpě, abych doplnil nádrž ;o)). No, ale budu se asi muset podívat po nějakém 35kW stroji.
Každopádně, počasí vám vyšlo a těším/me se na potkání někdy/někde příště.
Ahoj Honza a Kuba

Uživatelský avatar
Dan_e39
Příspěvky: 22
Registrován: úte 28. črc 2015 22:31:34
Moto: BMW R1200GSA
Bydliště: Lysá nad Labem

Re: KROTITELÉ BAWORŮ 2016

Příspěvekod Dan_e39 » pon 16. kvě 2016 11:08:12

Velké díky a poklona za organizaci, Charlie, Mirka a ostatní. Po dlouhé době akce, kde vše šlapalo jak má, perfektně zorganizované, nebyla nuda ani chvilku. Cvičení taky super, tolik motorek na zemi jako v "garáži" jsem ještě neviděl, naštěstí jen GS, kterým to nevadí. Já se tam jen modlil, aby mi to nepadlo, protože moje plastíky by to asi tak v pohodě nedaly.
A hlavně mám pocit, že ač snad nebudu většinu toho, co jsme trénovali, nikdy potřebovat, alespoň budu na nějakou krizovku potencionálně připravený.
Promíjím i hovězí guláš, ze kterého se vyklubalo vepřové UHO, to si myslím, že Charlie ovlivnit nemohl :green:
Omlouvám se, že jsem nevydržel radit s neposedným sedlem až do konce, ale měl jsem to daleko a začala mi zlobit elektrika, takže jsem chtěl dojet bez světel za světla. Motka jde dnes k panu doktorovi, už teď se těším na další ročník nebo jinou akci.
Díky :yes: :yes: :yes:

Uživatelský avatar
Charlie
Příspěvky: 3424
Registrován: úte 27. led 2009 22:55:04
Moto: BMW R1200GS ADV

Re: KROTITELÉ BAWORŮ 2016

Příspěvekod Charlie » sob 14. kvě 2016 20:02:23

Přátelé,

doufám, že jste se dnes řádně při krocení unavili a v pohodě jste dorazili domů. Mám z vás velkou radost - byli jste moc šikovní a ukáznění :palec: A nezapomeňte "Cvičení dělá mistra..."

Moc díky všem, kdo jste dnes s akcí pomáhali.

Fotky a videa z akce postupně přidáváme do galerie sem:
http://www.bmwmotoclub.cz/akce/2016/kro ... u_20160514

Škoda, že nedorazili i cyklisti z Liberce, těšil jsem se kluci, že vás zase uvidím. Dejte vědět, jak dopadla autoškola.

Charlie ;)

1.jpg

Uživatelský avatar
Honza_BMW_VW
Příspěvky: 53
Registrován: pát 10. kvě 2013 18:57:31
Moto: BMW R1200GS
Bydliště: Liberec, Praha

Re: KROTITELÉ BAWORŮ 2016

Příspěvekod Honza_BMW_VW » čtv 12. kvě 2016 18:12:49

..přátelé a přátelky, normálně se to nějak rozpadá. Hugitka si našla výmluvu, kterou může použít jen ona a jen tak ji z nás chlapů nikdo nepřebije, Michal bude v čudu a syn mi dnes oznámil, že jeho odvoz na kolozáody do MB padl, protože se odvoz/kolega/cyklista vysekal na kole, takže já místo sobotní účasti na KB jedu se synem na kolozávody do MB.
Omlouvám se za neúčast, obsazení 1ks místa, které je tímto volné.
Mrzí mě to moc a Kubu ještě o něco víc (kolozávody ale upřednostnil), protože se mohl rozhýbat na motorce, neb v po 16.5. má dělat zkoušky v autoškole dle new pravidel.
Charlie, opravdu se ještě jednou omlouvám, těšil jsem se moc.
Mějte se a užijte si parádní sobotu.
Zdravím Honza z Lbc.


Zpět na “Klubové akce”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů