Restaurace Statenický Mlýn (u Prahy) - v utery sushi day

Uživatelský avatar
allroad
Příspěvky: 627
Registrován: stř 11. úno 2009 17:53:44
Bydliště: Bludov ( okr. Šumperk )
Kontaktovat uživatele:

Re: Restaurace Statenický Mlýn (u Prahy) - v utery sushi day

Příspěvekod allroad » pon 27. dub 2009 9:15:41

Já snad zblázním... :roll: Za SUSHI bych dal moje GÉÉSO.
( držím 7denní půst a za sebou mám teprve 5tý den. Ale slibuji, že hned jak to půjde, mlýn určitě navštívím a pak zde napíši osobní recenzi ).
Všem upřímnou dobrou chuť přeje
Allroad ;)
"Cesta bez překážek, nemá žádný cíl...."
http://picasaweb.google.cz/allroad.allroad

Uživatelský avatar
sibyla
Příspěvky: 400
Registrován: ned 08. bře 2009 12:27:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Restaurace Statenický Mlýn (u Prahy) - v utery sushi day

Příspěvekod sibyla » ned 26. dub 2009 20:49:50

Restaurace Statenický Mlýn je gastronomický komplex situovaný v novém stylovém vilovém komplexu Statenický Mlýn, postaveného v anglickém stylu, přímo v jeho středu u okrasného jezírka v obci Statenice, nedaleko od Prahy.

statenice-04.jpg


Restaurace nabízí dvě patra, chill out s pohodlnými sedačkami a venkovní terasu, postavenou přímo nad jezírkem. Kapacita restaurace čítá zhruba 180 míst. V prvním patře jsou dvě plazmové televize, které mohou sloužit jak pro vysílání TV, tak pro různé firemní i soukromé prezentace, promítání atd.

statenice-08.jpg


Můžete si zde v příjemném prostředí a za asistence velmi mladé a profesionální obsluhy pochutnat na specialitách mezinárodní kuchyně, orientované na mezinárodní gastronomii s nabídkou českých, středomořských i asijských specialit. Menu doplňuje nabídka pizz z klasické pece na dřevené uhlí.

prezentace_new_158.jpg


Neodmyslitelnou součástí nabídky je i výběr velmi kvalitních vín z celého světa (Chile, Argentina, Francie, USA, Itálie, Austrálie) a samozřejmě tuzemská vína z Moravy. Za zmínku stojí i prodej velmi kvalitní italské kávy značky Filicori-Zecchini, která je jako jedná z mála v ČR s certifikátem kvality institutu INEI.

http://www.detaillo.cz/

Prida se nekdo na uterni sushi day? ;)

sushi_utery_1239609950.jpg


Zpět na “Gastrosekce”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti