Spuštění veřejného diskusního fóra

Vaše návrhy pro vylepšení webu a oznámení změn
HonzaGS
Příspěvky: 123
Registrován: čtv 26. úno 2009 7:55:03

Re: Spuštění veřejného diskusního fóra

Příspěvekod HonzaGS » pát 03. dub 2009 6:48:03

moc děkuju, určitě i za ostatní ;)

Uživatelský avatar
sibyla
Příspěvky: 400
Registrován: ned 08. bře 2009 12:27:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Spuštění veřejného diskusního fóra

Příspěvekod sibyla » čtv 02. dub 2009 22:15:11

HonzaGS píše:Ahoj Charlie. Prosimtě udělej stránkování příspěvků tak po 15. Tohle je děsně klikání :) V osobním nastavení jsem to nenašel... předem (snad i za ostatní) moc děkuju:)


nastaveno na 15 ;)

HonzaGS
Příspěvky: 123
Registrován: čtv 26. úno 2009 7:55:03

Re: Spuštění veřejného diskusního fóra

Příspěvekod HonzaGS » čtv 02. dub 2009 17:52:52

Ahoj Charlie. Prosimtě udělej stránkování příspěvků tak po 15. Tohle je děsně klikání :) V osobním nastavení jsem to nenašel... předem (snad i za ostatní) moc děkuju:)

Uživatelský avatar
Charlie
Příspěvky: 3424
Registrován: úte 27. led 2009 22:55:04
Moto: BMW R1200GS ADV

Re: Spuštění veřejného diskusního fóra

Příspěvekod Charlie » pon 30. bře 2009 8:40:49

Dane,

díky za upozornění a námět na zlepšení.

Teď už to funguje zatím pro volně zapsanou URL adresu, testni: www.bmwmotoclub.cz/odkazy

Tag [url][/url] zatím otevírá odkaz ve stejném okně.

Prosíme všechny, kdo mají nějaký návrh na vylepšení nebo dotaz, založte zde v rubrice Návrhy a oznámení na to vždy nové téma a do jeho názvu uveďte, čeho se téma týká např. Nefungují odkazy. Zrychlíte tak naše reakce na vaše podněty a usnadníte nám i orientaci v nich.

Charlie ;)

Dan
Příspěvky: 283
Registrován: pát 13. úno 2009 13:37:40
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele:

Re: Spuštění veřejného diskusního fóra

Příspěvekod Dan » ned 29. bře 2009 19:25:56

ahoj charlie, jde to nejak nastavit kdyz kliknu v nejakym prispevku na link aby se otevrel v novem okne a ne kde si prave ctu prispevek?

P.S.:koukni na tvoje soukrome zpravi...
:-Dan
"Efekt jak hovado a účel žádnej"
http://picasaweb.google.com/Dan.f.style

Uživatelský avatar
Charlie
Příspěvky: 3424
Registrován: úte 27. led 2009 22:55:04
Moto: BMW R1200GS ADV

Re: Spuštění veřejného diskusního fóra

Příspěvekod Charlie » úte 17. bře 2009 8:19:11

Honzo, diky za perfektní uživatelskou podporu.

Charlie ;)

Uživatelský avatar
shimi
Příspěvky: 473
Registrován: ned 08. úno 2009 23:32:07
Bydliště: Tišice
Kontaktovat uživatele:

Re: Spuštění veřejného diskusního fóra

Příspěvekod shimi » pon 16. bře 2009 20:15:45

no tak to je supr,sem si myslel že chyba bude zase v uživateli :D :D :D

HonzaGS
Příspěvky: 123
Registrován: čtv 26. úno 2009 7:55:03

Re: Spuštění veřejného diskusního fóra

Příspěvekod HonzaGS » pon 16. bře 2009 7:25:23

cau shimi: to si muzes nastavit sám aby se ti řadili obráceně (tj od nejnovějšího příspěvku):
vlevo nahoře "uživatelský panel" > záložka "nastavení" > vlevo v menu "Prohlížení příspěvků"

Uživatelský avatar
shimi
Příspěvky: 473
Registrován: ned 08. úno 2009 23:32:07
Bydliště: Tišice
Kontaktovat uživatele:

Re: Spuštění veřejného diskusního fóra

Příspěvekod shimi » pon 16. bře 2009 0:23:16

Charlie šlo by prosím nějak předělat to že když otevřu nějaký vlákno kde už je víc stran než jedna aby se otevřela poslední strana co tamje a ne první?bylo by to pohodlnější ;)

Uživatelský avatar
Charlie
Příspěvky: 3424
Registrován: úte 27. led 2009 22:55:04
Moto: BMW R1200GS ADV

Re: Spuštění veřejného diskusního fóra

Příspěvekod Charlie » pát 06. bře 2009 7:18:11

Čau Dane,

vítám Tě na fóru a díky za Tvůj dotaz a námět k diskusi.

Předně musím říct, že náš web je stále ve výstavbě a tak můžete očekávat jeho další proměny. Diskusní fórum oplývá mnoha funkcemi, které nejsou až tak standardní. Mezi ně patří i funkce "Přátelé a nepřátelé". Programátoři ji zřejmě přidali na žádost uživatelů, kteří ve světě diskusních fór žijí druhý život. Níže jsem dal popis funkce.

Není nutné tuto funci používat a v profilu si do ní cokoliv zapisovat . Současně mi příjde zbytečné ji ze systému odstranit, když už si s tím někdo práci dal a naprogramoval ji. Odpovědi k dalším funkcím diskusního fóra naleznete v horní liště pod heslem FAQ.

Charlie ;)


Co je můj seznam přátel a nepřátel?
Tyto seznamy můžete využít k utřídění ostatních uživatelů na fóru. Například uživatelé ve vašem seznamu přátel budou zobrazeni ve vašem uživatelském panelu se svým stavem a budete z nich moci rychle vybírat např. při psaní soukromých zpráv. Pokud to umožňuje vzhled fóra, příspěvky od těchto uživatelů budou zvýrazněny. Pokud přidáte uživatele do seznamu nepřátel, jeho příspěvky vám ve výchozím stavu nebudou zobrazovány.

Jak mohu přidávat uživatele do seznamů nebo je z nich odebírat?
Můžete přidávat uživatele dvěma způsoby. V profilu každého uživatele je odkaz pro jeho přidání do jednoho z obou seznamů. Dále můžete použít svůj uživatelský panel, kde můžete přímo zadat uživatelská jména do odpovídajícího pole. Zde také odebíráte členy z vašich seznamů.

Uživatelský avatar
Dan CB
Příspěvky: 15
Registrován: pát 27. úno 2009 17:13:13
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Spuštění veřejného diskusního fóra

Příspěvekod Dan CB » čtv 05. bře 2009 16:51:26

Zdar Charlie,
nevím zda to patří do tohoto příspěvku ale mám jednu otázku.Dnes jsem si vyplňoval uživatelský panel na tomto fóru jakožto velký fanda motocyklů BMW a hlavně jako fanda motocyklů vůbec.Co mě však zarazilo je možnost vyplnění kolonky "přátelé, nepřátelé".Na motorce jezdím už od 15 let a za tu dobu jsem měl možnost potkat spoustu spřízněných duší a pohodářů a nikdy jsem v nich neměl důvod hledat nepřátele.Všude se však najde nějakej blbec ale to ještě neznamená že je nepřítel.Blba stačí jen ignorovat ale i blbec může říct svůj názor.Tím se chci jen zeptat zda je nutné dojít k této kolonce a zda je vůbec nutná?Mě z ní bylo osobně trochu smutno :P

Uživatelský avatar
Charlie
Příspěvky: 3424
Registrován: úte 27. led 2009 22:55:04
Moto: BMW R1200GS ADV

Spuštění veřejného diskusního fóra

Příspěvekod Charlie » stř 04. bře 2009 15:15:51

Vážení přátelé,

dnes bylo spuštěno veřejné diskusní fórum na http://www.bmwmotoclub.cz. Prostudujte si, prosím podmínky diskusního fóra, které naleznete v rubrice níže.

Moderátory diskusního fóra jsou Allroad a Petr Lipský.

Vaše návrhy a náměty na vylepšení jsou vítány.

Charlie ;)


Zpět na “Návrhy a oznámení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů