Výlet pro radost a po stopách 1 BMW MOTOCAMPU 2014

Cestování po České republice.
Uživatelský avatar
Charlie
Příspěvky: 3424
Registrován: úte 27. led 2009 22:55:04
Moto: BMW R1200GS ADV

Re: Výlet pro radost a po stopách 1 BMW MOTOCAMPU 2014

Příspěvekod Charlie » pon 26. kvě 2014 10:44:14

Kluci, tedy to jste to pěkně zmákli. Vlastně tu hromadnou fotku bychom takto mohli poskládat z opakovaných individuálních návštěv Klínovce.

Přemýšlím tedy na akcí s názvem "Po stopách Výletu pro radost a po stopách 1. BMW MOTOCAMPU 2014".

Všiml jsem si na vaší fotce nějaké "nečistoty" a když jsem jí prohnal přes speciální software, tak je jasné, že Jirka nekecal...

Charlie ;)

1.jpg

Uživatelský avatar
JiT
Příspěvky: 193
Registrován: stř 14. dub 2010 16:04:29
Moto: BMW R1150GS - Slunečnice
Tel: Xiaomi Redmi Note 4 :-)
Bydliště: Kladno (to u Prahy)
Kontaktovat uživatele:

Re: Výlet pro radost a po stopách 1 BMW MOTOCAMPU 2014

Příspěvekod JiT » pát 23. kvě 2014 9:27:39

Ano, vyrazit si takhle uprostřed týdne je osvěžující. Děkuji Davidovi, že mě vytáhl.
A ještě doplním jeho vyčerpávající popis: na rozdíl od MC před měsícem nás zcela bezostyšně napadala hejna much a jiných nuklárních hovad.

Na plégu mám souvislou vrstvu rozplesklých much. Možná by se na to dalo použít škrabátko na led, které v zimě používám na autě...
QOTD:
"Rule of Life #1 -- Never get separated from your luggage."

Uživatelský avatar
DAF
Příspěvky: 130
Registrován: ned 05. dub 2009 22:26:12
Moto: BMW R1150GS ADV
Tel: +420 704 261 299
Bydliště: kousek od Prahy a taky Jižní Čechy

Výlet pro radost a po stopách 1 BMW MOTOCAMPU 2014

Příspěvekod DAF » pát 23. kvě 2014 8:59:38

Včera jsem měl nějaké pracovní povinnosti v Mostě a Plzni. Nechtělo se mi trápit autem, motorka byla v tomhle počasí jasnou volbou. Podařilo se mi přesvědčit a vylákat Jiříka, aby jel se mnou. Operativně si zařídil celodenní volno za což mu tímto ještě jednou děkuji.
Protože jednání v Mostě proběhlo rychle a další v Plzni bylo až v pozdním odpoledni, přemýšleli jsme co s načatým dnem a rozhodli jsme se, že do Plzně nepojedeme přímo, ale trošku se projedeme severními Čechami, včetně kousku trasy 1 BMW MOTOCAMPU 2014. Jirka vybral hlavně tu část, kde nám při MC nepřálo počasí, abychom si ji vyzkoušeli a prohlédli za hezkého počasí. Cestu po stopách MC jsme zahájili opět v restauraci Pivo Chalupník v Perštejně. Restaurace skutečně nezklamala, oběd byl výborný i tentokráte.
Nakonec se nám za celý den podařilo projet skoro celé severní Čechy od Mostu až po Karlovy Vary a velký kus západních Čech. Sice Jiřík ráno povídal něco o tom, že se jen poveze v závěsu, nakonec ale většinu čau udával trasu a tempo. Do garáže jsem dorazil k desáté večerní a po skoro 500 km jsem si říkal, že to byl fajn den.
Klínovec a výhledy byly o maličko lepší než při MC :-). Dovolujeme si přiložit fotečku. Nechali jsem se s Jiříkem vyfotit na stejném místě, jako jsme se fotili s účastníky MC.

DAF a JiT
Přílohy
IMAG0276.jpg
DAF


Zpět na “Tuzemské cestování”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů