TOURATECH TRAVEL EVENT

Cestování po České republice.
Uživatelský avatar
sibyla
Příspěvky: 400
Registrován: ned 08. bře 2009 12:27:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: TOURATECH TRAVEL EVENT

Příspěvekod sibyla » pon 25. kvě 2009 19:12:52

fotogalerie z teto necekane velice povedene akce :palec:

arrow Gallery TOURATECH TRAVEL EVENT 2009

hicks
Příspěvky: 2
Registrován: pon 25. kvě 2009 14:45:59

Re: TOURATECH TRAVEL EVENT

Příspěvekod hicks » pon 25. kvě 2009 15:01:15

TomasTT píše:Program byl opravdu počítaný až od 17h, kdy přijeli všichni partneři.
Půjčování motorek? Asi takhle - Autec nám oznámil (po několika změnách ano-ne), že nemají prostředky ani aby dali čepici do tomboly. Měl tam být Bychl ale ti to pár dnů před akcí odvolali, že je motorky nezajímají a že mají nějakou akci s auty a to má prioritu. Na offroad bylo na půjčení G650X (z milanovy enduroškoly = soukromé) a KTM a Monkey. Yamaha - nezájem. To BMW bylo nepříjemný, protože měsíce to bylo domluvené že v pohodě, že mají zájem udělat to tak, jak to bývalo na BMW srazech ale pár dnů před akcí prostě přišel stop marketingu, nulový rozpočet. BMW tam bylo díky 2B a TTAG.
Nicméně se dalo půjčit třeba oblečení RUKKA a jet ho vyzkoušet, byli tam z Garminu celý den.. A dalo se přijet i na to enduro (i na silniční motorce nebo autem) a podívat se, jak tam lidi blbnou v terénu na trati a nebo se dalo projet těmi US ARMY veterány v terénu, což byl taky zážitek.


tomasi bylo to dobry... ja vetsinou nemam moc rad hodne lidi pohromade, takze nejsem v tomhle uplne berna mince... ale patek byl prijemnej.

Navic posledni dobou nejak nestiham...

hicks
Příspěvky: 2
Registrován: pon 25. kvě 2009 14:45:59

Re: TOURATECH TRAVEL EVENT

Příspěvekod hicks » pon 25. kvě 2009 14:55:35

Já bych dokonce řek, že to neplánované hledání správné trasy byla ta jediná opravdu zajímavá věc, která se v sobotu děla (samozřejmě nemluvím o off-road trati, tam bylo podle všeho zábavy ažaž). Jinak těžká nuda - z navigačního výletu jsem přijel o půl čtvrté a pak jsem tři hodiny posedával, postával a povídal si s Charliem, protože na místě nebylo nic k vidění ani ke koukání. Možná byla moje chyba, že jsem očekával podobný průběh, jaký mají podobné akce v zahraničí – možnost testování motorek (ok, na off-roadu byly nějaké KTM, prý), prezentace a program průběžně po celý den...


cerve tos byl ty cos objel onroad jako prvni?

Ja si sakra rikal, ze jses nejakej povedomej... my dojeli do restaurace hned po tobe.

No skoda, alespon tam nebyl nekdo anonymni B)

jinak to misto je asi proklete... protoze presne prvni bod za odbockou, kterej byl blbe mne bodla na testovacim projizdeni s Vjetrnikem vosa do druhy brady... a jako spravny alergik jsem si zapomel doma leky...

Uživatelský avatar
TomasTT
Příspěvky: 25
Registrován: pon 09. bře 2009 21:30:19
Kontaktovat uživatele:

Re: TOURATECH TRAVEL EVENT

Příspěvekod TomasTT » pon 25. kvě 2009 11:53:21

Program byl opravdu počítaný až od 17h, kdy přijeli všichni partneři.
Půjčování motorek? Asi takhle - Autec nám oznámil (po několika změnách ano-ne), že nemají prostředky ani aby dali čepici do tomboly. Měl tam být Bychl ale ti to pár dnů před akcí odvolali, že je motorky nezajímají a že mají nějakou akci s auty a to má prioritu. Na offroad bylo na půjčení G650X (z milanovy enduroškoly = soukromé) a KTM a Monkey. Yamaha - nezájem. To BMW bylo nepříjemný, protože měsíce to bylo domluvené že v pohodě, že mají zájem udělat to tak, jak to bývalo na BMW srazech ale pár dnů před akcí prostě přišel stop marketingu, nulový rozpočet. BMW tam bylo díky 2B a TTAG.
Nicméně se dalo půjčit třeba oblečení RUKKA a jet ho vyzkoušet, byli tam z Garminu celý den.. A dalo se přijet i na to enduro (i na silniční motorce nebo autem) a podívat se, jak tam lidi blbnou v terénu na trati a nebo se dalo projet těmi US ARMY veterány v terénu, což byl taky zážitek.
Obrázek partner BMW MOTOCLUB CZ

Uživatelský avatar
Červ
Příspěvky: 1
Registrován: ned 12. dub 2009 6:03:20

Re: TOURATECH TRAVEL EVENT

Příspěvekod Červ » pon 25. kvě 2009 7:17:57

henena píše:Ahoj,hezky si to napsal!Já byla s akci spokojená,a ,,Petr byl jediný, kdo měl čas upravenou trasu najet a že se tam vloudila chyba, to se stane. "kdyby se to nestalo,byla by to nuda.Vždyť nakonec na cestách v dálkách ti nikdo trasu nepřipraví!Brala bych to jako přípravu na bloudění! :palec:


Já bych dokonce řek, že to neplánované hledání správné trasy byla ta jediná opravdu zajímavá věc, která se v sobotu děla (samozřejmě nemluvím o off-road trati, tam bylo podle všeho zábavy ažaž). Jinak těžká nuda - z navigačního výletu jsem přijel o půl čtvrté a pak jsem tři hodiny posedával, postával a povídal si s Charliem, protože na místě nebylo nic k vidění ani ke koukání. Možná byla moje chyba, že jsem očekával podobný průběh, jaký mají podobné akce v zahraničí – možnost testování motorek (ok, na off-roadu byly nějaké KTM, prý), prezentace a program průběžně po celý den...

henena

Re: TOURATECH TRAVEL EVENT

Příspěvekod henena » ned 24. kvě 2009 23:53:51

Ahoj,hezky si to napsal!Já byla s akci spokojená,a ,,Petr byl jediný, kdo měl čas upravenou trasu najet a že se tam vloudila chyba, to se stane. "kdyby se to nestalo,byla by to nuda.Vždyť nakonec na cestách v dálkách ti nikdo trasu nepřipraví!Brala bych to jako přípravu na bloudění! :palec:

Uživatelský avatar
TomasTT
Příspěvky: 25
Registrován: pon 09. bře 2009 21:30:19
Kontaktovat uživatele:

Re: TOURATECH TRAVEL EVENT

Příspěvekod TomasTT » ned 24. kvě 2009 23:09:41

Nazdar všichni,
fotky budou - Sibyla má tuším 2000 fotek :)
Takže uděláme výběr a galerii a ona zveřejní někde index většiny z nich..
Akce vyšla ale pro příště už víme, čeho se vyvarovat. Bylo jasné, že se to nedá zvládnout v původním programu. Zpoždění už na odjezdu z offroadu a následný skluz večerního programu, natažené všechny prezentace... nešlo to.
Museli jsme vypustit promítání německého Touratechu (ale tu slide show mám, takže se dá udělat při jiné příližitosti) a vypustili jsme promítání Dakaru.
Já jsem v pátek ještě instaloval rozbitý notebook, aby to na něm v sobotu šlo, nakonec myslím, že technika byla OK. Překvapení bylo myslím efektní, i když asi většina pochopila, o co jde.
Lidi se nás ptali, proč jsme tomu dělali tak malou propagaci. Podle nás to byla jednoznačně akce menšího typu, kde jde o kvalitu a ne kvantitu. Bylo tam celkem 160 lidí, což stačí. Kdyby nás bylo 300, tak to nebude o nic lepší, jen větší problémy s ubytováním, přesuny lidí, organizací na trati offroad, čekáním na jídlo atd. Kapacita toho kempu byla myslím pro tohle ideální. Hodně pomohli sponzoři a partneři akce. Těm patří velký dík, i když nebyli úplně v zájmu obecenstva a museli jsme je v rámci večera trošku propagovat. Bez nich by to nebylo ono a tak holt to nešlo jinak, než občas nějakou tu přednášku nebo prezentaci skousnout. Nebylo to myslím nic hrozného, většina věcí byly určené právě pro dálkové cestovatele. Myslím, že zaujal i Ivo a Vierka Kaštanovi a jejich pitbiky a pochopitelně neuvěřitelně skvělí kamarádi z Rogi týmu s těmi historickými Dodge a Jeepy.
Tento týden dám na web na ty stránky Travel Event 2009 fotky, poděkování sponzorům a partnerům (s odkazy kdo co dělá a nabízí, kdyby to někdo někdy hledal - nikdy nevíte)..
Škoda, že třeba v neděli tam nezůstalo moc lidí na tu diagnostiku a foto workshop, myslím že to bylo užitečný.
Snažili jsme se to udělat co nejvíc přátelské, s pokud možno nejmenší finanční zátěží pro účastníky. Za ceny jídel v kempu nebo za ceny sprch fakt nemůžeme. Je to hezké místo blízko Prahy.. to je život. Ta trať byl masakr, rozhodně patří obdiv všem, kdo tam jezdili (mimochodem, stále ještě suším boty po koupeli v tom brodu) a vítěz té technické jízdy byl fakt borec, nevěřil jsem, že se to dá projet tak čistě na velké motorce.
Co se týká touring akce, tak to měl Charlie nachystaný perfektně ale na poslední chvíli jsme změnili to místo startu (z Modletic na kemp) a to bylo všechno jinak. A namísto dojezdu kolem sedmé jsme chtěli zkrácení trati aby byli lidi zpátky dřív. Petr byl jediný, kdo měl čas upravenou trasu najet a že se tam vloudila chyba, to se stane. Nešlo už prostě projet to znovu před akcí, neorganizovalo to 20 lidí. Příště už víme, že se všechno musí ověřit několikrát a program udělat volnější. Když hned na první prezentaci naskočí půlhodinové zpoždění, tak je jasný, že časový plán je v háji.
Co mě nejvíc překvapilo, že taková parta lidí NEVYPIJE 2l Johnie Walkera za večer! To je teda fakt ostuda I když se někteří snažili co to šlo
Lothar z TTAG byl moc překvapený, že to bylo taková pohodová akce, u nich to je prý mnohem víc komerční a hlavně - prý tam na tu akci jezdí nejméně o deset let starší lidi a kdyby měli jezdit na takové trati, tak tam nevjede prý nikdo
Tak díky moc všem účastníkům a za rok zase...

(stejný text jsem dal na bmwgs.cz)
Obrázek partner BMW MOTOCLUB CZ

Uživatelský avatar
shimi
Příspěvky: 473
Registrován: ned 08. úno 2009 23:32:07
Bydliště: Tišice
Kontaktovat uživatele:

Re: TOURATECH TRAVEL EVENT

Příspěvekod shimi » ned 24. kvě 2009 21:53:32

resized_P1010504.jpg

Uživatelský avatar
shimi
Příspěvky: 473
Registrován: ned 08. úno 2009 23:32:07
Bydliště: Tišice
Kontaktovat uživatele:

TOURATECH TRAVEL EVENT

Příspěvekod shimi » ned 24. kvě 2009 21:30:54

Tak Touratech Travel Event se opravdu moc vydařil,super parta lidí a skvěle objednaný počasí :palec:
resized_P1010519.jpg
resized_P1010499.jpg
resized_P1010503.jpg
resized_P1010510.jpg
resized_P1010513.jpg
resized_P1010514.jpg


Zpět na “Tuzemské cestování”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti