motonehoda

Cestování po České republice.
Uživatelský avatar
JiT
Příspěvky: 193
Registrován: stř 14. dub 2010 16:04:29
Moto: BMW R1150GS - Slunečnice
Tel: Xiaomi Redmi Note 4 :-)
Bydliště: Kladno (to u Prahy)
Kontaktovat uživatele:

Re: motonehoda

Příspěvekod JiT » čtv 10. čer 2010 21:18:25

Ty volve Shimi, to je hrůzostrašnej příběh. Ale naštěstí pro nás všechny s dobrým koncem.
Jsi tu pořád ještě s námi!
Se k těm panákům rád přidám.
QOTD:
"Rule of Life #1 -- Never get separated from your luggage."

Uživatelský avatar
shimi
Příspěvky: 473
Registrován: ned 08. úno 2009 23:32:07
Bydliště: Tišice
Kontaktovat uživatele:

Re: motonehoda

Příspěvekod shimi » stř 09. čer 2010 22:21:56

jasný kamaráde,dáme si ho spolu,teda doufám že tam budu že se to podaří,já osobně sem taky moc rád že tu pořád sem mezi váma

Seli píše:Cuss Shimi, to je štěstí že žiješ.Mohlo to spadnout rovnou na tebe ... to si na motokempu dame panáka hmm ?
Seli ;)

Uživatelský avatar
Seli
Příspěvky: 116
Registrován: sob 13. bře 2010 10:59:04
Kontaktovat uživatele:

Re: motonehoda

Příspěvekod Seli » stř 09. čer 2010 17:16:55

Cuss Shimi, to je štěstí že žiješ.Mohlo to spadnout rovnou na tebe ... to si na motokempu dame panáka hmm ?
Seli ;)

Uživatelský avatar
Charlie
Příspěvky: 3424
Registrován: úte 27. led 2009 22:55:04
Moto: BMW R1200GS ADV

Re: motonehoda

Příspěvekod Charlie » stř 09. čer 2010 8:48:53

"Bohuší, uteklo prase zase". "To je ale sviňa to prase..."

Shimi přestaň konečně jezdit na zvířatech a osedlej nějakou tu motorku.

Jsem rád, že jsi v pořádku.

Charlie ;)

Uživatelský avatar
shimi
Příspěvky: 473
Registrován: ned 08. úno 2009 23:32:07
Bydliště: Tišice
Kontaktovat uživatele:

Re: motonehoda

Příspěvekod shimi » úte 08. čer 2010 19:04:06

ta taky vykecá i co neví kočka loool loool ale řikala mi že tě stim hned ráno vyděsí

henena

Re: motonehoda

Příspěvekod henena » úte 08. čer 2010 17:16:33

Ahoj Shimi,já jsem také ráda že jsi ty a ostatní rádi,že jsme všichni rádi a relativně zdrávi loool loool
Moje Gabča mi podala raport hned ráno cestou do práce!
H*

Dan
Příspěvky: 283
Registrován: pát 13. úno 2009 13:37:40
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele:

Re: motonehoda

Příspěvekod Dan » úte 08. čer 2010 15:08:19

to jsme asi vsichni radi, a mel jsi velikou kliku(vsak vis), stavaji se i jiny veci.
co se tyce pojistovny tak si myslim ze dokud, musim to tak napsat, ti nic neni tak ti daji par supu za prase a tim to konci. ten blb dostane urcite nejaky flastr ze spatne uvazal material a situace je vyresena.
jeste muzes dat vinu praseti, kdyby jelo max 130 tak by jsi ten nakladak vubec nepotkal... loool
:-Dan
"Efekt jak hovado a účel žádnej"
http://picasaweb.google.com/Dan.f.style

Uživatelský avatar
shimi
Příspěvky: 473
Registrován: ned 08. úno 2009 23:32:07
Bydliště: Tišice
Kontaktovat uživatele:

Re: motonehoda

Příspěvekod shimi » úte 08. čer 2010 13:19:29

Sváťo to sem rád že jsi rád protože já sem taky rád loool budem to muset někde zapít,příležitost se stoprocentně najde na vašem moravském motocampu,tam bych strašně nerad chyběl :palec:

Uživatelský avatar
allroad
Příspěvky: 627
Registrován: stř 11. úno 2009 17:53:44
Bydliště: Bludov ( okr. Šumperk )
Kontaktovat uživatele:

Re: motonehoda

Příspěvekod allroad » úte 08. čer 2010 8:36:29

Shimi, tak tohle je jak ze špatného snu....
ČERTVEMPRASE, hlavně že žiješ.
V ložnici na tebe spadne obraz a to jsi ještě nevytáhl nohu z postele ( loool takže přátelé jezdit opatrně vubec nemá cenu prostě když se to má stát tak se to stane loool ).... to je sice pravda, ale 120kou už nejedu ... ;)
Shimi, jsem rád že žiješ :palec:
"Cesta bez překážek, nemá žádný cíl...."
http://picasaweb.google.cz/allroad.allroad

Uživatelský avatar
strejda.zmoravy
Příspěvky: 79
Registrován: pon 23. úno 2009 14:04:27
Bydliště: Šumperk

Re: motonehoda

Příspěvekod strejda.zmoravy » pon 07. čer 2010 23:42:28

Shimi, seš borec, očekávám, že nám dáš školení jak přeskakovat paletu s cihlama ve 120 ti ! Klobouk dolů a jsem rád, že to takhle dopadlo. Ještě jednou klobouk dolů !!!

Uživatelský avatar
shimi
Příspěvky: 473
Registrován: ned 08. úno 2009 23:32:07
Bydliště: Tišice
Kontaktovat uživatele:

motonehoda

Příspěvekod shimi » pon 07. čer 2010 22:34:24

přátelé a kamarádi, v pátek se mi přihodila nepříjemnost o kterou se sváma musim podělit,když sem se vracel z oběda do práce po mojí již hodně naježděný trase,tak bylo venku prásně a já sem si cestu na svém praseti (aprilia scaraeo 200) moc užíval,a to sem ještě netušil že je to jeho poslední cesta, v jednom nájezdu do zatíčky se proto mě vynořil náklaďák na kterém se převrátila neukurtovaná paleta s tvárnicema itong který mě spadli přímo před přední kolo,nelej sem vtu chvíli zrovna předpisově což musím přiznat,měl sem tam full gas jako vtěchto místech jezdívám což je asi tak 120km/h,ty tvárnice naštěstí stihnuly dopadnout na zem asi tak 2 metry před moje přední kolo,jediný co jsem stihnul bylo že sem se křečovitě chytil řidítek,víc nic, přišla ohromná rána,skutr se vznesl do vzduchu a dál už si jen pamatuji jak se kutálim po louce a přez hledí helmy mě šlehá tráva,když sme se zastavil a probral tak trochu z leknutí tak sem zjistil žě mě nic nebolí a že se dokážu postavit na nohy,na jedný mě chyběla bota,mašel sem ji v příkopě,obul sem se a vylez na silnici,tam už se hromadili auta a někteří volali pomoc,došel sem ke skutru a vypnul ho,chudák tam ještě brblal ve šparpě,je uplně namaděru a nemá cenu ho zpravovat,ten skutr mě štve,sloužil mě oddaně už docela dlouho a byli sme kámoši,ale jsem rád že chodim po svejch a skutra vem čert,bude jinej, no policie to vše vyfotila a sepsala a teď už sem jen zvědavej jak se pojišťovna viníka oklepe,sem na to zvědavej a potom vám to sem nadělim na kolik si ceněj takový prase loool takže přátelé jezdit opatrně vubec nemá cenu :palec: prostě když se to má stát tak se to stane,všem vám přeju ať vás nic takovýho nepotká,a mnoho šťastných km


Zpět na “Tuzemské cestování”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti