z Partneři BMW MOTOCLUB CZ - firmy, které poskytují výhody členům moto klubu.
BMW MOTOCLUB CZ BMW MOTOKLUB CZ BMW MOTO CLUB CZ BMW MOTO KLUB CZ
  a k t u á l n ě d i a g n o s t i k a o d k a z y p a r t n e ř i f ó r u m k o n t a k t č l e n s t v í  

mitas

Naši partneři - firmy, které poskytují výhody členům klubu (v abecedním pořadí).


Adventure golf Počepice
Adventure Golf se k nám dostal ze Severní Ameriky, kde je oblíbeným rekreačním i profesionálním sportem a především rodinnou zábavou. Je to v podstatě klasický golf zmenšený do velikosti minigolfových jamek. Velikost drah je však to jediné, co má Adventure Golf společného s minigolfem. Způsob hry je totiž zcela odlišný. Klasické překážky známé z minigolfu zde nenajdete, na drahách jsou různé terénní nerovnosti, vyvýšeniny, boule, vodní pasti a písečné bunkry - tedy stejně jako u golfu.
AdventureMenu
AdventureMenu jsou hotová sterilovaná jídla, vyvinutá speciálně pro outdoor, expedice a cestování. Jídla jsou vydatná, vyvážená a především chutná. Pokud se chcete na cestách konečně dobře najíst, je pro Vás AdventureMenu to pravé.
ALBUR MOTO
Internetový obchod ALBUR MOTO s.r.o. je oficiálním zástupcem značky Holan. Distributor značek BMW, KTM atd. Doplňky a různé druhy příslušenství pro motorky a velká nabídka oblečeni pro motorkáře od největších a nejznámějších výrobců. Záruka nejnižších cen na českém trhu.
art&illusion
Filmová a televizní produkce.
AUTO-MOTO KUHN
Znalecká kancelář nabízí vypracování posudků na ocenění motorových i nemotorových vozidel, na zjištění technického stavu vozidel pro účely reklamací nebo při koupi ojetého vozidla, na určení majetkové újmy (škody) vzniklé poškozením, nebo neodbornou opravou a na komplexní analýzu nehodového děje.
2B Moto
Dovoz, prodej, servis motocyklů BMW a příslušenství WUNDERLICH. Prodejce čtyřkolek ArcticCat a TGB. Kompletní výbava na daleké cesty a necesty: HALVARSSONS, STR, SCHUBERTH, LASER, GARMIN, CASTROL, RETECH, MUCOFF, TRAVELUNCH, SPEEDBREIN atd.
Rodinný pivovar BERNARD a.s.
BERNARD je synonymem kvalitního nepasterizovaného piva s harmonickou chutí plnosti a hořkosti. Oblíbeným pivem lidí, kteří se nespokojí s málem a jdou vlastní cestou. Životním stylem, kultem.
BIGHUSKY
Český výrobce doplňků na motocykly a čtyřkolky. Firma se specializuje na výrobu svařovaných a nýtovaných hliníkových kufrů a doplňků.
BMW WIEN
Největší prodejce motocyklů BMW ve Vídni. Komunikace také v češtině.
Bushman
Oděvy pro volný čas, přírodu a expedice, špičková kvalita a pohodlné nošení. Sleva pro členy klubu v metropoli Zličín a nákupním centru Letňany.
Car Servis Praha
Společnost Car Servis s.r.o. byla založena v roce 1991. Náš vztah k motocyklům se promítá i do přístupu k zákazníkům. Každému velmi rádi poradíme na základě našich letitých zkušeností a pomůžeme s výběrem zboží. Díky tomu si dlouhodobě udržujeme Vaši přízeň, které si velice vážíme.
Castrol Lubricants CR, s.r.o.
Castrol, mezinárodní firma, podnikající v oblasti speciálních maziv a chemikálií vytvořila důležité partnerství se skupinou BMW. Dohoda obsahuje dlouhodobé globální partnerství mezi skupinou BMW a Castrolem, vedoucí značkou v oblasti maziv.
CEL-TEC
Firma Variant plus s.r.o. (výhradní dovozce kamer Canon) vlastní obchodní značku CEL-TEC, která se stává synonymem kvalitních sportovních kamer a palubních kamer do aut. Je též výhradním dovozcem kamer německé značky Actionpro, které patří k tomu nejlepšímu na trhu. Mezi další atraktivní produkty patří vysokovýkonové čelovky, nabíjecí svítilny, fotopasti atd. Kamery a mnoho dalšího z produkce CEL-TEC si můžete koupit na eshopu www.cel-tec.cz, na prodejních místech Třebíč a Praha nebo u našich distributorů.
CRYSTAL GLAMOUR
Sklárna Okrouhlice je výrobce a exportér ručně foukaného a broušeného olovnatého křišťálu značky Bohemia Crystal. Prohlídka sklářské hutě a brusírny skla zdarma je možná v pracovní dny mezi 7 - 13 hodinou a v sobotu na objednání mezi 7-11 hodinou (pouze huť). Při návštěvě v pracovní dny je možné si zakoupit křišťálové dárky za výhodné ceny přímo ze skladu sklárny.
DIESEL TECHNIK
Díky dlouholeté praxi je dnes DIESEL TECHNIK bezkonkurenčním specialistou na chiptuning vozů s dieselovými a benzínovými motory. Úpravy motorů, chip tuning firma DIESEL TECHNIK profesionálně provádí již od roku 1995. Spolupracujeme s chiptuningovou špičkou, německými společnostmi Hartge, Kelleners a MTM. Pro chiptuning motorů používáme originální a pečlivě otestovaný software.
ENDUROVÝPRAVY
Zajištujeme motocyklové výpravy do celého světa jak na vlastních tak i na vypůjčených motocyklech. Kompletní servis včetně doprovodných vozidel, zajištění letenek, pojištění, víza. Dále nabízíme asistenční služby při dálkových rallye. Pořádání individuálních výprav a výletů dle Vašich požadavků, pronájem naší asistenční techniky...
Europ Assistance
MotoCare je jediným specializovaným asistenčním programem tohoto druhu na českém trhu. Rozsahem nabízených benefitů a finančními limity jednotlivých plnění převyšuje MotoCare obdobné produkty na trhu a zaručuje klientům, že ať se stane cokoliv, mohou se vždy spolehnout na pomoc a úhradu služeb Europ Assistance. Program MotoCare navazuje na úspěšnou řadu služeb Europ Asisstance pro osobní auta, a přináší klientům komfort rychlého zajištění pomoci na cestách a vysoké limity plnění v případě nenadále události.
Geneze
Kožené i textilní bundy a kalhoty, motorkářská cestovně-sportrovní obuv, "koně", rukavice, různé chrániče, pláštěnky, návleky a doplňkový sortiment jako jsou trička, šátky, termo prádlo, zámky, garáže, lékárničky atd. Nedílnou součástí nabídky firmy Geneze je celá škála motocyklových příleb různých firem, které vévodí německá značka SCHUBERTH, kterou Geneze současně zastupuje na českém trhu.
Glassgarant Praha s.r.o.
Nabízíme veškerý sortiment folií:
Autofolie: bezpečnostní, sluneční, kombinované, 3D autofolie na polep laku.
Folie na okna budov: bezpečnostní, sluneční.
Gulf Oil Praha
Jsme první čerpací stanice Gulf v Praze a zároveň jediná benzínka pro petrolheady. Nabízíme kvalitní aditivovaná paliva Gulf XTREAM. Na čerpací stanici Gulf nenajdete žádné běžné palivo. Naše prémiová naftová a benzínová paliva byla vyvinuta na základě zkušeností z nejtěžších automobilových zkoušek 24h Le Mans a mají v rámci českého trhu unikátní vlastnosti. Všechna paliva (i ta základní) obsahují aditiva, která vylepšují pravidelný běh každého motoru, snižují spotřebu, pomáhají dosahovat maximálního výkonu a při dostatečně dlouhém používání motor i aktivně zbavuje nečistot a vedlejších produktů spalování, čímž prodlužují servisní intervaly a životnost motoru.
HALBICH
Naše společnost je autorizovaný servis a prodejce značky Öhlins a Kawasaki, technologické a diagnostické centrum zabývající se kompletní diagnostikou a nastavením podvozků, jejich repasováním a přestavbou a dále diagnostikou a rovnáním rámů a dále autorizovaný importér profesionální anglické chemie Muc-Off, racingového příslušenství značek ABM a Robby Moto, telemetrie a snímačů zn. GET, nahříváků pneumatik zn. Termorace, přenosných tlakových myček zn. MOBI. Jsme prodejci pneumatik zn. Bridgestone a Dunlop, olejů Elf a výfuků RP tuning.
Hortus správa zeleně s.r.o.
Zahradnické práce, návrhy zahrad a jejich realizace, prodej zemin a substrátů, údržby zeleně a další. Montáž hřišť od firmy KOMPAN.
Hospůdka Nad MIXEM
Hospůdka Nad MIXEM, se nachází v malebné části středních Čech. V obci s názvem Počepice nedaleko Sedlčan v okrese Příbram. Obklopena sportovním areálem s fotbalovým hřištěm na mini kopanou a tenisovým kurtem.
Hotel Ještěd
Ještěd je zcela ojedinělým a unikátním stavebním dílem. Architekt stavby za něj obdržel Perretovu cenu Mezinárodní unie architektů a stavba samotná byla oceněna titulem "Stavba století v ČR". Na Ještědu můžete využít vyjímečného ubytování v *** hotelu či hotelové restaurace nacházející se ve výšce více než 1000 m.n.m.
Hotel ŠTAMBERK
Konferenční a wellness hotel ŠTAMBERK**** se nachází uprostřed CHKO Podblanicko poblíž památné hory Blaník, 70 km z Prahy (dálnice D1).
Huť Jakub Tasice
Sklárna v Tasicích byla založena v roce 1796 huťmistrem Ferdinandem Čapkem. Kromě kvalitní ruční výroby sklárnu proslavil také seriál Jaroslava Dietla "Synové a dcery Jakuba skláře", který se zde natáčel. Součástí skanzenu je prodejna, kde můžete zakoupit krásné skleněné výrobky od známých českých skláren a českých výtvarníků.
Chára Sport a.s.
Chára Sport, největší nezávislá síť prodejen a pneuservisů v České republice. Naše pneuservisy dosáhly úrovně "Certifikované prodejní místo MICHELIN"
IBC Parkety Igor Brezovar
Společnost IBC parkety byla založena na začátku roku 1993 a působí na českém a slovinském trhu. Postupem času jsme se vypracovali na jednoho z největších prodejců podlahových krytin, a to zejména v masivních a vícevrstvých parketách.
Jíša Autoservis
Komplexní údržby a opravy aut, STK, soudní znalec a odhady vozů, odtahová služba 24 hod denně, prodej ručního nářadí Bosch + servis záruční i pozáruční, prodej a montáže hasicích přístrojů, střešní systémy THULE, prodej autokosmetiky SONAX.
Limba pension
Penzión Limba sa nachádza v prekrásnom prostredí areálu Jasná Nízke Tatry. Hneď pri vstupe do Demänovskej doliny. Je to ideálne miesto pre lyžovačku, vysokohorskú turistiku, kúpanie, rodinnú dovolenku s malými deťmi. V zime ponúkame deťom klzisko a korčule. Pre dospelých v lete možnosť prípravy jedla na dvoch vonkajších griloch.
Lojzo
Výrobce sedlových tašek a tankvaků. V našem katalogu najdete sedlové tašky a tankvaky LOJZO, sedlové brašny na choppery DEEMEED, zavazadla na BMW, zavazadla CHAFT a mnoho dalších výrobků...
Micronix
Nabídka autobaterií a motocyklových akumulátorů Yuasa. Nabíječky Optimate.
MIPESA
Dodavatel špičkových svítilen a kufrů PELI, osvětlovacích systémů, hliníkových boxů, komplexní péče o olověné akumulátory (autonabíječky, startéry), nabíječky, baterie ANSMANN.
MITAS a.s.
MITAS a.s. ve svých výrobních úsecích v Praze, ve Zlíně, v Otrokovicích a v Srbsku produkuje široký sortiment mimosilničních plášťů. Jsou to zejména pneumatiky pro stavební stroje všech typů a velikostí, pro rypadla a nakladače, dále pro nákladní automobily, víceúčelové a zemědělské stroje. MITAS a.s. rovněž vyrábí motocyklové pláště a gumárenské směsi.
Modesport
Český výrobce textilních a kožených oděvů pro motorkáře, motoristický sport a volný čas. Výroba i na zakázku. Výroba pracovních oděvů. Produkty vyráběny pod značkou DYKENO.
Motel Velký Rybník
Motel je situován u silnice I.třídy E551 mezi Pelhřimovem a Humpolcem, 6 km od D1 (Exit 90)
Motocykly Mladá Boleslav
V naší prodejně najdete široký sortiment oblečení, přileb a doplňků pro motorkáře i jejich spolujezdce.
Motokamera.cz
Výhradní dovozce kamer Tachyon XC do ČR. Ta nejlepší volba pro natáčení v extrémních podmínkách. Kamera na motocykl, 4kolku, vodní skůtr, lyže, rafting, paintball, závěsné létání apod.
MOTO S+P
Výhradní dovozce kufrů a nosičů GIVI do ČR. Italský výrobce se dostal do popředí zájmu motocyklových příznivců především díky své bohaté škále výrobků, která vyniká kvalitou zpracování a použitelností pro téměř všechny typy vyráběných motocyklů. Výrobní program se neustále rozšiřuje a v současné nabízíme tento sortiment:
- Téměř 40 typů kufrů
- Nosiče a montážní sady na více než 450 typů motocyklů
- Textilní zavazadla – tankruksaky, boční brašny, batohy, válce, doplňky
- Plexiskla do kapotáží i na naháče
- Padací rámy
- Custom collection = doplňky k chopperům: plexiskla, opěrky, nosiče kufrů, držáky brašen, padací rámy a další
- Integrální a otevřené přilby
MOTOTECHNIKA
Obchod s motodíly a motoservis. Náš sortiment je zaměřený převážně na cestovní doplňky. V nabídce veškeré produkty SW-Motech - padací rámy, nosiče, kufry, tanvaky, stojany, držáky GPS a kamer, adaptery řidítek ap. Dále nabízíme oleje několika světových výrobců, vzduchové a olejové filtry, řetězové sady, brzdové kotouče, desky a další spotřební díly. Pro zobrazení kompletní nabídky navštivte náš eShop.
Oprava moto Procházka
Už přes 30let se zabýváme opravou pérování jak na motocross, tak v posledních letech i na silniční motocykly, skůtry, auta a v neposlední řadě i na čtyřkolky. Chceme, aby jste si jak váš volný čas, tak závodní příležitost co nejvíce a bezpečně užili. Proto, ke každé zakázce přistupujeme, jako by šlo o jezdce na MS.
Penzion FAN
BIKE FRIENDLY PENZION FAN v Karlových Varech nabízí pro vaše motorky bezplatné ubytování v uzavřeném dvoře chráněném kamerovým systémem a pro vás, moderně zařízené pokoje se sprchou, kuchyňkou, chladničkou, TV-SAT plazma, WIFI a dalšími vychytávkami.
PROFIGARDEN
Náš obchod je zaměřený na prodej a servis zahradní techniky, zahradnického nářadí a potřeb pro profesionály v oblasti údržby zeleně ale i všechny, kteří si již nedovedou život představit bez své zahrady.
PSí HUBÍK
PSí to je motooblečení šité na míru. Specializujeme se na oblečení pro motorkáře již od roku 1990. Od počátku jdeme cestou vlastní výroby a intenzivního vývoje, který se silně opírá o poznatky ze závodních tratí a zkušenosti našich zákazníků. Naše kombinézy a oblečení můžete vidět na jezdcích Mistrovství světa GP, SBK, Supermoto, Rally DAKAR nebo na dobrodružných cestovatelích. Proč si vybrat enduro a cestovatelské oblečení od PSí? Neexistuje pouze jeden univerzální model, který by vyhovoval všem. Proto nabízíme ucelenou řadu cestovatelských kompletů, které se liší svým určením, a Vy si sami vybíráte podle svého stylu jízdy. Pokud jste příliš velcí či naopak štíhlejší a standardní velikosti Vám nesedí úplně přesně, nechejte si ušít oděv na míru. Myslíme na Vaše zdraví a komfort při jízdě. Jen správná velikost motooblečení Vás ochrání! Zajistíme Vám originalitu, sladíme Vám oblečení s Vašim motocyklem. Budete mít stejně vychytané detaily oblečení, jako jezdci Dakaru a cestovatelé, kteří najeli v našem oblečení tisíce kilometrů. Oblečení od nás bylo otestováno v klimatickém prostředí od - 10 do + 40 °C Dopřejeme Vašemu moto oděvu odborný servis, stejně jako ho dopřáváte Vy svému motocyklu.
Red Bull
Zvyšuje výkonnost. Zlepšuje koncentraci a zvyšuje rychlost reakce. Zvyšuje bdělost. Pomáhá cítit se energičtěji. Stimuluje metabolismus.
ROCKWAY
Oblečení pro motocetovatele. V nabídce najdete oblečení pro milovníky velkých endur a jejich dobrodružné cesty. Vybírat můžete také z kolekce funkčního prádla a jiných doplňků.
Motorest ROHLENKA
Ubytování v nových, 1-4 lůžkových pokojích, tradiční moravská kuchyně, minutky i hotovky, pizzerie, bar, internet, fax, terminál Sazka. Najdete nás na dálnici D1 Brno-Olomouc, EXIT 207 km, provoz NONSTOP
RV REAL
Zabýváme se vyhotovováním znaleckých posudků a odhadů cen nemovitostí pro fyzické i právnické osoby, soudy, Policii ČR, orgány státní správy, organizace, podnikatele a občany.
SA MOTO KOLO
Motodoplňky UVEX, Hepco&Becker, Nolan, Krauser a Arlen
Selská jizba Obědovice
Motorest Selská jizba naleznete v obci Obědovice u silnice č. 611 z Hradce Králové do Chlumce nad Cidlinou. Mají zde výbornou domácí kuchyni a vyhlášenou kotlíkovou specialitu - boršč.
SENSORMET, s.r.o.
Sensormet přináší řadu kvalitních výrobků pro umocnění motorkářských zážitků.
STRATOS AUTO, spol. s r.o.
Společnost STRATOS AUTO, spol. s r. o. je autorizovaným prodejcem a servisem vozů BMW, BMW M a motocyklů BMW. Firma působí na českém trhu od roku 1994. Od začátku se věnuje autorizovanému prodeji a servisu vozů IVECO a od roku 2009 také FIAT Professional. Naše autosalony najdete v Hradci Králové a v Praze na Proseku.
SUMOTO
Výhradní dovozce příslušenství SW-MOTECH a Barkbusters do ČR. V nabídce máme hlinikové kufry TraX, plastové kufry T-RaY, padací rámy, nosiče kufrů Quick-lock (tyto nosiče je možno použít na různé značky kufrů), držáky GPS, hliníkové kryty pod motor, rozšíření zrcátek, zvýšení řídítek, rearbagy, tankbagy, satteltašky. Kryty rukou Barkbusters se vyznačují elegantní designem a velkou odolností při pádu.
TOURATECH-CZ
Touratech patří mezi několik málo evropských výrobců, kteří se orientují na příslušenství a úpravy motocyklů pro cestování, sportovní/závodní využití a všechno, co s tím souvisí.
Technický a zkušební ústav stavební Praha
Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p. zajišťuje své služby již s více než padesátiletou tradicí. TZUS Praha, s.p. je zřízen Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR. TZUS Praha patří mezi největší zkušební ústavy v ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřenou nejen na stavební odvětví průmyslu.
U Kiliána - restaurace a pension
Osobní přístup ke každému zákazníkovi je umožněn faktem, že jsme rodinnou firmou. Díky tomu úroveň služeb U Kiliána dlohodobě setrvává na standardně vysoké úrovni. S péčí rodinnému podniku vlastní zajišťujeme kompletní gastronomický servis, který kombinujeme s nabídkou ubytování standardu ***.
Vašíček - pekařství a cukrářství
Regionální výrobce pekařských a cukrářských výrobků včetně trvanlivého sortimentu zásobující Zábřežsko, Šumpersko a Mohelnicko. Přes vysoce moderní zařízení preferujeme tradiční výrobu chleba, a to tvarování těsta ručním válením a pečení na principu akumulace tepla do přírodních ateriálů pece a jeho předávání pečeným výrobkům.
Váško a spol. - Zderaz s.r.o.
Specializovaný servis pro vozy Škoda, Volkswagen, Audi, Seat a kompletní servis motocyklů BMW. Pneuservis osobních, dodávkových vozidel a motocyklů. Po dobu opravy Vašeho vozu si můžete zapůjčit náhradní vozidlo Škoda Fabia II.
Máte-li zájem, stát se partnerem našeho klubu, kontaktujte nás.


zasílání novinek na email

přihlásit email k zasílání novinek

nejbližší akce

nejbližší akce

počasí

dnes zítra pozítří popozítří

srážkový radar

denni kurzy
EUR 25.330 K荠 tendence
GBP 29.594 K荠 tendence
CHF 26.427 K荠 tendence
USD 23.428 K荠 tendence
PLN 5.865 K荠 tendence
data z 1.3.2024

klubove predmety

tričko bavlněné modré
210,- Kč

info

náhodna fotka z akce

 

náhodna fotka z akce

ceny PHM
BENZIN 0000 K荠 tendence
NAFTA 0000 K荠 tendence
NATURAL 95 v okolních zemích
NĚMECKO 0000 K荠 tendence
POLSKO 0000 K荠 tendence
RAKOUSKO 25.33 K荠 tendence
SLOVENSKO 0000 K荠 tendence
data z 1.6.2018


reklama

Motorest Rohlenkapartneři klubu

BMW MOTOCLUB CZ Facebook    BMW MOTOCLUB CZ YouTubeBMW MOTOCLUB CZ BMW MOTOKLUB BMW MOTO KLUB BMW MOTO CLUB BMW MOTO CAMP
Copyright © BMW MOTOCLUB CZ, design by art&illusion